Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По гъза не съм плешив. Странно. Аз пак вдигам супер високи стойности на пинга. И то само нея като играя....

Link to comment
Share on other sites

Това от де го изкопа, бе?

 

П.п. Всъщност разбрах. Това обаче в този му вид не подлежи на играене!

Има още доста какво да се доработва по контролите и поведението на модела. Потопих двама по някаква абсолютна случаЕност, и тъпата хрумка с камерата на торпедото изобщо не спомогна. Дори при първия ми фраг самият аз си отидох като куче, понеже нямаше как да управлявам подводницата и се нахаках в дъното. Съответно не ми даде никакво инфо за този сблъсък и нямаше как да започна ремонт.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

А няй-якото е, че след като разкараха тъпите подводници, цъкнаха и лек ъпдейт. Сега вече всичките безсмислени облози, трофита и тикети ще могат да бъдат продавани в направен за целта маркет. Само дето новата ин гейм валута не е ясно за какво още ще може да служи, освен за закупуване на същите такива глупости.

Link to comment
Share on other sites

Военните облигации ги има от много време. Цъкай задачки, вземай облигации и си купувай бонуси. Това е идеята.

Link to comment
Share on other sites

Военните облигации ги има от много време. Цъкай задачки, вземай облигации и си купувай бонуси. Това е идеята.

Изобщо не разбра за какво иде реч, нали? Нещата са леко различни вече, ама ти като един уикенден кимаф, няма как да го знаеш.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мен пък нещо ме изпра съчмата от преди два-три месеца и захванах да правя и събирам всички култови за мен самолети в тази игра. Ама като гледам какво съм направил и като се замисля какво ми се ще да направя... Май колекцията ми ще е основно от зверовете на луфтвафе....

 

Ред. Даже се чудя дали да не започна да пляскам картинки в Поглед към едно хоби, понеже повечето от моделите съм ги събирал с възможност и за диорама. На Месер сто и десятка съм му събирал всичките контроли, командни табла и въоръжение парченце по парченце. Та и покрай това научих и нещо ново. Швабите масово са използвали пневматични задействане на спусъците за самолетните си пушки. П-61 Черната вдовица, същата работа. Всяка ръчка, всеки прибор, та до радарната чиния в носовата секция. Хенкел 111, същата работа. Събрах го с възможност за оглед на радио и бомбения отсеци. А за да докарам двигателите (понеже и там си поиграх да има възможност да им се свалят капаците), свалих всичко възможно от нета за конкретния модел Джъмо...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Нови осем и кусур гиги ъпдейт. Този път обаче са дали и на летците нови играчки, въпреки, че смотаните кимафи отново са далеч напред от към машини.

 

П.п. Приятно съм изненадан от присъствието на някои прототипни самолети в този ъпдейт. Бях си ги набелязал за поръчване и сглобяване, а сега ще мога и да ги пробвам (макар и само виртуално)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

От преди три дни.

Нови двадесет гиги :punk

Корабите вече са факт като ОБТ, изключително приятно се цъка с тях, за разлика от ЗБТ. Учудващо е, че японският ВМФ не е представен там ( в затворения тест го имаше), а е бил наистина внушителен за времето си. Също липсват и французите, които дори са си съперничели с британския ВМФ. Италианците са ясни защо ги няма също. Онова - Сме миишки, от сериала  Ало-Ало е достатъчно описателно и исторически достоверно.

И да... Факт е вече и ново теч трии с хеликоптери. За сега са малко, понеже и те са в бета тест, но са общо достъпни.

Като цяло и енджинът на играта е пипан и то в много положителна насока.

Link to comment
Share on other sites

От редките случаи, в които по една игра се работи, при това - сериозно. И с акъл. Щото се нагледах на игри, които идваха и си отиваха, някои гръмки, други не толкоз. А тази тръгна като нещо дребно май...

Link to comment
Share on other sites

Абе.... Тръгна си доста амбициозно покрай WOT, но не спира да се развива. С кеф по някога си купувам пакети заради определени машини (бъндъли). Но това по никакъв начин не влияе на личното ми представяне в играта. Тоест, никога няма да се превърне в PTW!

 

П.п. Аз лично им се кефя на геЙджинци заради маниакалното увлечение по детайла и автентичността.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Скоро не я бях играл тая игра, но като гледам има доста новости: Battle Pass, някакви други парични единици. 

 

Влизам с 2 лапета с които играем на Arcade Battle  и по едно време някъв в чата пиеш: Кой беше човека със спит файъра дето влезна на 3ма и уби 2ма в dog fight. Бях забравил ква простотия са нисък ранк бомбардировачите. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, kotora said:

Скоро не я бях играл тая игра, но като гледам има доста новости: Battle Pass, някакви други парични единици. 

 

Влизам с 2 лапета с които играем на Arcade Battle  и по едно време някъв в чата пиеш: Кой беше човека със спит файъра дето влезна на 3ма и уби 2ма в dog fight. Бях забравил ква простотия са нисък ранк бомбардировачите. 

Що, бе? Ела ми със Спит-а (преди FR версиите) на Каталина-та. Тогава ще се сетиш за някои неща в тази игра. :)

Link to comment
Share on other sites

Че той и Хенкел-а си има сериозна картечница на гърба (ако се не лъжа, 13мм). Ама то не е само като да фъркаш и да чакаш на гънърите ти, пък ако и да си ги наточил на макс (в което силно се съмнявам)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hello, добри хора... изпаднахи ми 2 такива промоционални оферти от bundle с готова конфигуриция.

 

Доколкото виждам (на френски е) е само за нови акаунти. Ако някой има интерес да драсни на лично да измислим нещо.

Clipboard01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...