Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Не знам... Нещо реалистичността почна да куца, но съм разбрал, че нищо не правят без причина. Тъкмо мина някъв ъпдейт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами ако правиха всичко с цел, що тогава не сложиха поле с - dexterity в полето с пилотските умения?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ВМФ иде, момци :punk

Корабите ги има вече и по плакатите, както и по наградите. За сведение, погледнете описанието на Тийм уърк-а.

А да видим кой ден ще се сваля мастър ъпдейт.

Link to comment
Share on other sites

Споко.

Пре бета тест е все още и лодките са достъпни само с преордъри на пакети. Ама не си струва на този етап, понеже има само някакви надрискани торпедни катери.

Като му дойде времето всичко ще е безплатно, стига да не поиска човек да участва в исторически кампании или нещо такова :)

Link to comment
Share on other sites

Хахах и аз нямам кьораво време... Тая игра не съм я пускал от 5 месеца дори да се ъпдейтне. Отрязаха ме с отпуската, та май и по коледа няма да се играе :( 

Link to comment
Share on other sites

Абе още ли трябва да се гринди като гламав за тия лъвчета ? Не промениха ли нещо да се печели повече ала бала. Аз имах към 200к или милион, което си е адски малко... 

Link to comment
Share on other sites

Никога не е имало гриндене за лъвчета!

Трепеш със съответното ниво самолети и получаваш лъвчета. Слакваш или леймърстваш, и получаваш от трите най-дългото ;)

А, да... И ако все още не си развил онези меки китки англичаните, духаш супата и го даваш летяща мишена за читавите нации :)

Link to comment
Share on other sites

Като знам кви са им оръжията... Важното е, че иде ъпдейт и може да барнат към добро и другите работи.

Link to comment
Share on other sites

То и бронята им е била толкова броня. А да не говорим, че до самия край на ВСВ, танковете им са си останали на технологично ниво от края на първата световна. Защо изобщо си играят да ги пускат, след като на Япония почти не и се е налагало да води танкови битки и до последно са считали танка за спомагателно средство на пехотата?

Link to comment
Share on other sites

Никога не е имало гриндене за лъвчета!

Трепеш със съответното ниво самолети и получаваш лъвчета. Слакваш или леймърстваш, и получаваш от трите най-дългото ;)

А, да... И ако все още не си развил онези меки китки англичаните, духаш супата и го даваш летяща мишена за читавите нации :)

Не съм ги доразвил :D то нямаше и кога. нацитата са ми горе-долу развити до някъде. 

Англианите винаги са били слабаци :D :D 

Link to comment
Share on other sites

Давай тогава с нацитата. На трето и четвърто, както и с някой самолети от пето ниво, направо ще се наакаш от кеф. Пък и с лъвчета ще се видиш ;) След като развих руснаците и швабите до пето, бях с девет милиона пари. Развиването на недъгавите англичани до пето ме върна назад с над два милиона. В момента с отключено пето при американците съм с почти осем милиона, понеже последните три покупки на машини от последен ред четвърто ми костваше към милион и двеста заедно с екипажите. А като гледам и японците след второ ниво, колко прилично се държат като противници....

Тоест искам да кажа, че това, да развиеш англичаните до край е като сам да си стягаш топките в менгеме. Просто не си струва самоизтезаването заради четирите им читави самолета...

 

П.п. А, да... А така се правят и доста златни орлета, освен душевната чикия, дет си прави всеки гледащ тези изпълнения :)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Силно се надявам след седмица-две да имам малко свободно време и да седнем да разцъкаме заедно, мисири.

Link to comment
Share on other sites

Мм да всеки път като играя с швабите и след това мина да направя 1-2 игри с англичаните и ми се доревава :D

Правиш огромна грешка като омешваш игри с недоразвити нации! Самолетите на всяка нация си имат особености и съответно се иска различен маниер на управление, прицел и стрелба. Пробвай да играеш само с една авиация до окончателното и развитие и ще разбереш за какво ти говоря ;)

А хич да не ти споменавам, че всички си имат своите пикове и провали на различни нива самолети...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

http://warthunder.com/en/news/4412-war-thunder-is-now-released-en/

Не знаех, че сме 15 милиона....

Всъщност дали има начин да се наблюдава в кои сървъри, колко паплач има? Имам предвид това да се вижда от потребителя.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...