Jump to content
BulForum.com

Животно!!!


don_anton

Recommended Posts

ае кое е лубимото ви животно ? : ) като гледам нещо май няма такава тема пък и е интересно ако се намерят собственици на еднакви животни може да се обменят ала бала мое сварка да стане хах не е базикам се

мен лично лубимото ми е животно е коня на село имах преди но сега уви няма :( иначе и кучетата не са лоши пи4ове :) хаха

та за коня ми супер яко красиво изящно и невероятно ае кво да ви кажа творение на природата

а и бтв ако преди е имало такава тема моля модераторите там админите ли кои да делнат темата!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Az sa6to haresvam kotkite a s6to taka i vsi4ki ot roda na golemite kotki(tigri,gepardi i t.n.)Ne znam za6to ama ku4eta ne6to ne haresvam! :sick

Link to comment
Share on other sites

Ми мен ме кефят няколко животни.Куче,крокодил и тигър(и въобще всички от вида на едрите котки). :)  :D  B)

Особено крокодилът е от най-големите котки :)

 

Мен ме кефи гепардът! :punk

Link to comment
Share on other sites

Кефят ме почти всички митологични животни, а от реалните най вече змиите, игуаните, комодския варан, тарантулите. Донякъде тигрите и орлите.

Link to comment
Share on other sites

Особено крокодилът е от най-големите котки  :)

 

Мен ме кефи гепардът!  :punk

Не си ме разбрал бе човек.Просто казвам в скоби че харесвам големите котки а не че крокодила е котка! :angry:

Link to comment
Share on other sites

аз много се радвам на кучета (немска овчарка рулз) - ще си имам такава надявам се, старата я дадохме на едни приятели - не можеше да се грижим като хората за нея.иначе и орките не са лоши - един торън чийфтан да си имам....:) само да не е като излязло от стар крафт (разбирай зърга)

ПС много ме нерват котки - такива супер миловидни, ама нямат никакви чувства към стопаните ако не ги хранят...Такава гадна случка знам, ама айде ся да не са отплесвам - не е тва темата.Котките САМО изглеждат милички.

I'm The Cat SLAYER! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Котките харесвам/онези които са от по-големките ме кефят само като малки/.Кучетата са гот,но само определени породи.Иначе змиите не са за изпускане.

Link to comment
Share on other sites

Мен мноо ма кефат Мисирките , Патките , Коко6ките Ха ха хаха хахахаа майтап бе и аз оби4ам както пове4ето големите котки , ку4етата , малките котки , бели ме4ки , кафяви ме4ки , сурикати (без майтап) , маймуни , и други такиба бозайници :)

Link to comment
Share on other sites

Харесвам кучета, а любимата ми порода е Доберман. Това са изключително благородни кучета, но за съжаление рядко се срещат расови животни от тази порода. Някой ден ако мога да си го позволя, ще имам такова.

DOBERMAN.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз много се кефа на кивито и и птицечовката. Това е живото доказателство, че и Бог е имал чувство за хумор!

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам и отглеждам едно стадо уфси-стръвници. :D Много мощна порода, да ги... като минаха веднъж през къщатаи бяха оставили само полюлеите от първия етаж и тоалетната чиния от втория. Добре че бях тамън там като ме свариха, иначе току виж съм станал на фушкия. Деа' уфсите всичко ядат, техна мама!

Шегувам се разбира се. :) Обичам големи кучета с характер и големи котки и малки пут... опа, т'ва е за другия форум. :rolleyes. Да обощавам ли? Айде, няма...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...