Jump to content
BulForum.com

Събирам Група


spotlight_kid

Recommended Posts

За какво по-точно става дума. Аз съм басистче. Ако дадеш повече инфо и ако ти требе диване без кой знае какви способности...може и да се сдушим.

Link to comment
Share on other sites

.../както виждате от аватара дънкам на китарка и бас/

Ми на аватара не виждам ни китарка, ни бас. И в профила нищо няма??? :confused

 

EDIT: извинете за офтопика, всъщност исках да пратя ЛС, ама се обърках :zzz

Link to comment
Share on other sites

Мен ме бива що-годе за вокал ама само продрани.Чисти и високи хич ме няма.И все пак-какъв стил?

Link to comment
Share on other sites

Аз събрах едната банда която имавече изяснена концепция, но искам да свиря и Хард ,хеви, нещо :punk с здрави китарни рифове и солааааааааааа.Та сега да пишат такива които харесват точно този стил.

Много бих се радвал да се съберем хард фенове и да забиваме :devil

щото heavy metal is the low

Link to comment
Share on other sites

ООоо аз значи тука сам... :woot

Не мога да пея, но за сметка на това сам голям симпатяга(имам си и шкимбе ;) ), мога да скачам и се таркалям доста добре по пода. Ставам за вокал мисля, пък може и китара да ми дадете - мога да подскачам пак на 1 крак и си дранкам секи ден

Ето вижте:На на нааа - на на нана дум дим бим :wir

Питайте tinkertrain :punk

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

qsno..v warez.ru nema osobeno dobri muzikanti :) za death thrash i po-heavy se izpisa po-gore :) ...as vi kazvam 4e toa stil qvno seki koito moje se dere i da 'drunka' moje go sviri ama are :P ....no offence :) prog metal ownz

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

as ne sum muzikant za da svirq no specialno CC sa dosta elementarni. bluskai 2te kasi kolkoto mojesh po burzo( ako iskash da 4uesh kasi Planet X - Dog Boots ) basista bluska na 2 struni za vokala..neznam nujni li sa textove a puk solata da ne govorim :)...ako shte mi hvaslish death banda imashe edna dobra i se kazvashe DEATH. li4no mnenie ...a i na vsi4ki muzikanti koito poznavam :)

Link to comment
Share on other sites

Не харесвам нито death нито progressive но ако трябва да ги сравняваме...от музикантска гледна точка сравнение няма. Death-a е толкова елементарна че няма накъде...може би има все пак... Dream Theater специално може би правят най-професионална и музикантски интересна музика. Друг е въпросът че хич не ме вълнува и не ги слушам. В това отношение liquid е напълно прав. И въпреки това тази страна на нещата няма значение. Пример за това са ранните рокаджии които са 2 акорда на кръст до 3 но носят толкова дух че направо смазват. Музиката за мен е преди всичко изкуство и реално сложността не носи естетика...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!! Аз незнам дали влизам в нормата за музикант, но съм свирил тук там!! По въпроса дали Дет Метъла е сложна музика или не няма смисъл да се спори, определено хич не е лесна!! Аз определено съм прогресив фен, любимите групи са ми Dream Theater и Simphony X, но от друга страна харесвам и Death и Pestilence!! За CC мога да кажа че едно време вадих едно две тяхни парчета и доста се озорих!! Особено на едното което рифът му беше в бързи апержи, което хич не е лесно да се свири!!!

 

 

До колкото за събиране на група аре да свирим ПРОГРЕСИВ и аз съм супер навит!!! А за Хеви Метъла няма да говоря щото много хоря ще ме намразят(ГОЛЯМА СКУКА :zzz :zzz)!!!!!

 

:P :P :rolleyes: :rolleyes: :P :P

Link to comment
Share on other sites

liquid, абе и аз минах през музикалното, продължавам с музика да се занимавам (т.е. като класически музикант), баща ми е рок музикант.. и затова питах - може да ги знам :D :P (пу, пу - а как непомня физиономии и имена - ама това е тема на друг разговор ;) ).

 

 

 

...и сформирахте ли бандата? Кога да дойда да ви слушам? :D

Link to comment
Share on other sites

mi neznam za vas kak se zatrudnqvate da vadite ot CC ama.. slushali li ste bandata UNIVERSAL? svireha po klubovete (kogato imashe takiva v pld) predi 2 godini nqkade...ako ste gi slushali shte znaete za kvo govorq. pi4a svireshe pull me under s 1 kasa ...abe..death metala e elementaren. ako nqkoi muzikant iska da se razviva minava kum proressive i jazz...nai-ve4e jazz..i klasi4eska.. pone as taka si mislq..nqma smisal da bluskash 2te kasi i nqkvi rif4eta cql jivot..

 

liquid, абе да ти кажа честно death metal-а незнам колко е елементарен, ама трябват бая здрави нерви, за да се слуша и свири такова нещо (в момента говоря за шума :P ).

Не съм съгласна с теб за едно - "ako nqkoi muzikant iska da se razviva minava kum proressive i jazz...nai-ve4e jazz..i klasi4eska.. " - според мен човек може да се осъвършенства (т.е. да претърпи развитие), независимо какъв стил свири. Т.е. той се развива в дадения стил (естествено - колкото може, защото хората са с различни възможности).

Пример: да убиш някой от чалгаджийниците - няма да може да ти изсвири нещо класическо, както и от операта например да ти изсвирят нещо рокаджийско..

Естествено, всяко правило си има и изключения :D

Link to comment
Share on other sites

Пример: да убиш някой от чалгаджийниците - няма да може да ти изсвири нещо класическо, както и от операта например да ти изсвирят нещо рокаджийско..

Чикараците и да ги убийш - нищо не могат да изсвирят/изпеят (абе не е точно така - могат да свирят на едни работи)

Пък някои симфоничен оркестър, ако е добър, не виждам к'во му пречи да забие някоя жица :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...