Jump to content
BulForum.com

Revenge Doll - куклата отмъстител е тук.


Recommended Posts

Така драги съфорумци.

Това е проекта по който работя от около месец , вече е напълно готов и на първи април (тематично избрано) ще бъде пуснат в действие. 

 

Не съм го направил с цел печалба по-скоро забавление и вътрешно удовлетворение. 

Както съм упоменал на фейсбук страницата 40% от печалбата ще бъде дарена на деца в нужда. За момента не съм се свръзал с никоя институция по простата причина че незнам дали ще представлява интерес :)

 

 

Идеята ми дойде много импулсивно но ми трябваше известно време за да си я наредя в главата.

Мисля че е забавна , всеки би искал да види човек* който не харесва провиснат на бесилото , за съжаление само в колата си.

 

Кукличките всъщност са ароматизатори за кола ароматизирани с безвредни парфюмни композиции и траят страшно много време , 100% ръчно направени. 

 

Понеже днес е денят в който реших всичко да стане публично бих желал да ви помоля да цъкнете по един LIKE на фейсбук страницата.

 

http://www.facebook.com/rdoll.net

 

**PS : Приликите с действителни лица са случайни и са само във вашите глави :grin:

 

Идеята започна от тук : 

 

0b5407c11179269a.JPG

 

А това е крайният резултат  : 

 

e4138c45bb7e0e3d.JPG

a75d34072a162868.JPG

 

44fe47918f8e0404.JPG
 

 

5d18d65e0ce7ca14.JPG

3979972f1f3edeb5.JPG

764ab7203cf0a4ea.JPG

 

 

 

 

Следващите трима герои на нашето Българско общество ще бъдат пуснати до края на другата седмица.

Планирам да пускам по 3 нови модела през седмица , другото го пише на фейсбук страницата , за съжаление официалната страница все още не е готова но до дни и тя ще бъде факт.

Това е всичко , благодаря на всички които проявяват интерес.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

От понеделник от страницата.

От края на седмица от официалният сайт :)

Добре, че другата седмица съм в Бг и искам да си взема няколко.
Link to comment
Share on other sites

Задължителни кукли - Иван Костов, Меглена Кунева, АЗИС, Патрашкова, Гала, Андрей Райчев, Славчо Атанасов, после ще се сетя за други...

Link to comment
Share on other sites

Какво мислите принципно за идеята ? 

Всички мнения и съвети са ми от полза.

 

Аз мисля, че е готино. Кефи ме как е направено бесилото.

Link to comment
Share on other sites

гала обяснява на жените че са хора :)

певачки и силиконки също биха има ли популярност сред висящите.

 

 

идеята е доста добра. браво.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да пробиеш на международния пазар - Джъстин Бийбър :) Иначе мразени хора, бол по тоя свят.

Link to comment
Share on other sites

като допълнение към идеята - може да се направи серия, които да се отпечатват чрез отсичане на главата с малокалибрена катана, примерно.

и въобще не трябва да се ограничава тормоза само с бесене/висене.

така и така са докарани на вид като вуду-кукли, та може ароматизатора вътре да се запечата в найлон и освен с вече споменатото отсичане да се отпечатва чрез многократно пронизване с карфици играещи ролята на малокалибрени церемониални копия.

няма да е лошо и едно кратко предупреждение да не се подлагат на открит огън куклите, освен в специалната серия допълнителни аксесоари като мангалчета-клади за 49,99. САМО СЕГА!

Link to comment
Share on other sites

като допълнение към идеята - може да се направи серия, които да се отпечатват чрез отсичане на главата с малокалибрена катана, примерно.

и въобще не трябва да се ограничава тормоза само с бесене/висене.

така и така са докарани на вид като вуду-кукли, та може ароматизатора вътре да се запечата в найлон и освен с вече споменатото отсичане да се отпечатва чрез многократно пронизване с карфици играещи ролята на малокалибрени церемониални копия.

няма да е лошо и едно кратко предупреждение да не се подлагат на открит огън куклите, освен в специалната серия допълнителни аксесоари като мангалчета-клади за 49,99. САМО СЕГА!

от другата седмица ще са точно така - в комплект с 5 кърфици да си ги мушкаш ти :)

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да пробиеш на международния пазар - Джъстин Бийбър :) Иначе мразени хора, бол по тоя свят.

Ако искаш да пробиеш в евро- правиш Ангела Меркел и я пробутваш в гръцкия продавалник, можеш да я направиш и ароматизатор( смардящизатор).Успех с начинанието .Гърците ще луднат по твоите вуди майтапи.

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте че ви валя на парада, но това е най тъжното нещо което съм виждал от доста време. Такава злоба към хора които всъщност не познавате не я разбирам. Помислете добре дали всъщност не трябва вие да се снимате на една такава кукла.

Да не говорим че използването на нечия снимка в търговски продукт без съгласието на човека е наказуемо.

Link to comment
Share on other sites

Опа... Нем. Това са художествени образи, които колегата продава. Не са снимки, фигури в цял ръст или нещо подобно. Колегите във форума неправилно са се изразили по случая, като желаят реални лица да бъдат включени в асортимента. Не това е целта.

 

Нека не стават грешки.

_________

 

Няма да е лошо да видим стилизирана версия на висок, плешив човек в костюм и обеци, а гърба му да е в облекло от потник с дупки, и анцуг с надпис аДибас + ланец.

 

@Злобил, няма да се плашиш. Супер идея, супер изпълнена. Смело!

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте че ви валя на парада, но това е най тъжното нещо което съм виждал от доста време. Такава злоба към хора които всъщност не познавате не я разбирам. Помислете добре дали всъщност не трябва вие да се снимате на една такава кукла. Да не говорим че използването на нечия снимка в търговски продукт без съгласието на човека е наказуемо.

най тъжното нещо е да коментираш неща които не разбираш подтикнат от измамното чувство че всъщност внасяш няква справедливост.

както съм споменал приликата с действителни лица е само във вашите глави..... дали е наказуемо ще го оставя без коментар :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми и сайт по темата.

Ако някой от форума се занимава с подобно нещо да драсне 1 ЛС , не държа да е нещо сложно , дори предпочитам да максимално изчистен но дизайна да е в тон с идеята.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...