Jump to content
BulForum.com

Кои канали искате по кабелната?


vsinc

Recommended Posts

За една година изчезнаха много от готините канали по кабелната на ЕК. Понеже всички абонати на ЕК.нет са и такива на кабелната, смятам че и вие имате мнение.

 

А кой знае - може и да ни послушат!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Не гледам телевизия и не знам кои канали са изчезнали, камо ли готините :)

Иначе искам повече музикални канали (не чалгаджийски!) - нещо като ТМФ, искам искам ... Повече канали с якшъни, че ми е джуро да гледам, пък и не само екшъни - готини комедии, психарски истории и научна фантастика ... И май тва искам, и малко повечко анимационни филми че много им се размазвам :)

Само информативно - кои канали са махнали ?

Link to comment
Share on other sites

Ще е добре да има Tv 1000. СКФ да не е кодирана и да може да се гледа само през деня, ами денонощно. И другото Mtv не е зле да пуснат, не за друго, ами за повече музика.... :). Стига с тези филми, по цял ден само филми, а както вика play_me да ни пуснат безплатно HBO :) :) :).

Link to comment
Share on other sites

Iskam Sky Sport ( da gledame pak ke4a ) free ako moje ,

6oto e kodirana ( kato HBO )

 

--------------

 

TV1000 - 343,25MHz

SKF - 751,25MHz

gledai vnimatelno

Link to comment
Share on other sites

Ще е добре да има Tv 1000. СКФ да не е кодирана и да може да се гледа само през деня, ами денонощно. И другото Mtv не е зле да пуснат, не за друго, ами за повече музика.... :). Стига с тези филми, по цял ден само филми, а както вика play_me да ни пуснат безплатно HBO :) :) :).

TV 1000 го има...

Link to comment
Share on other sites

Reality TV ще е добро попълнение към каталога с програми на ек

 

аз гласувам с две ръце за този :woot

ако може и 4-5 discovery ..... :D

Link to comment
Share on other sites

discovery channel , Това е много желана програма, наистина ще е много добре. Тъкмо Майка ми като си е в България, да не се ядосва че преведена на Руски

Link to comment
Share on other sites

Не гледам телевизия и не знам кои канали са изчезнали, камо ли готините :)

Иначе искам повече музикални канали (не чалгаджийски!) - нещо като ТМФ, искам искам ... Повече канали с якшъни, че ми е джуро да гледам, пък и не само екшъни - готини комедии, психарски истории и научна фантастика ... И май тва искам, и малко повечко анимационни филми че много им се размазвам :)

Само информативно - кои канали са махнали ?

 

всичките тия дето ги искаш ги има :)

 

Ще е добре да има Tv 1000. СКФ да не е кодирана и да може да се гледа само през деня, ами денонощно. И другото Mtv не е зле да пуснат, не за друго, ами за повече музика.... :). Стига с тези филми, по цял ден само филми, а както вика play_me да ни пуснат безплатно HBO :) :) :).

 

Тв 1000 си има. Какво е СКФ? Мтв има ако не си забелязал.

 

as bih iskal da ima poveche muzikalni kanali

che sega sa mnogo malko

 

някой друг музикален канал освен тези 6 който са пуснати в момента сещаш ли се? аз само за VIVA се сещам.

 

Iskam Sky Sport ( da gledame pak ke4a ) free ako moje ,

6oto e kodirana ( kato HBO )

 

--------------

 

TV1000  -  343,25MHz

SKF      -  751,25MHz

gledai vnimatelno

 

Скай спорт няма. поне аз не съм видял. има кодирана спортна програма, но тя не е Скай (доколкото съм обърнал внимание).

 

iskam denonoshten Cartoon Network i denonoshten Fox Kids  :tongue sudhto taka malko poveche muzikalni programi(ne kato MTV shot tam vurtata samo shits) obshto zeto tfa e!!!

 

Денонощен Cartoon Network имаше преди, и то беше Boomerang, а не Cartoon Network. за да има денонощно, трябва да сменят честотата през нощта на тази на Американския Cartoon Network (който в същност е доста як), а не мисля че ще им се занимава след като сигурно ще го гледат най-много 200 човека.

 

discovery channel na angliiski(i drugite ot DISCOVERY),animal planet,reality tv,cnn,cnbc,tv1000,filmnet,canal+,sqkvi muzikalni,hbo(amerikanskoto),euronews,bbcworld i drugite bbc, mi to drugo mai nqma ti trqbva :P

 

половината от тия дето си ги казал ги има. а американското HBO е същото. само програмата е различна.

Link to comment
Share on other sites

То пък по тва ХБО все едно дават нещо, което не сте го дръпнали от нета месеци преди да го пуснат..Иначе аз съм за денонощния Cartoon network,за повече Дискавъри, Cine+ и Reality TV

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

kato ima hbo-to 6o nqma george carlin,stand up comedy i drugi takiva deto gi davat tama?:P

neznam ama ek nqma da e zle da pusnat i AXN...btw as ne sum kum EK no ek me kefi samo discoivery 4e e na angliiski(pone posledno kato gledah vuv vui4o mi be6e)

Link to comment
Share on other sites

btw as ne sum kum EK

 

Ами ако си от Пловдив, на коя кабелна си. Аз знам че само Евроком дават кабелна, освен ако не си със сателит. :)

Link to comment
Share on other sites

Скай спорт няма. поне аз не съм видял. има кодирана спортна програма, но тя не е Скай (доколкото съм обърнал внимание).

Има 2 кодирани спортни програми (поне с мойто тв с 40 канала лова тях). Едната е Скай (емблемата си личи горе в дясно), а другата ако не се лъжа е немската Премиере ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...