Jump to content
BulForum.com

Имам предложение


DarkWish

Recommended Posts

Защо не се направи отделен под форум в при others pictures и тия само за спорт и да се отдели от others Понеже всяка втора тема е тук е с футбол и някакав спорт , в които не се пише по много а изместват доста пълни и хубави теми.

Вие съгласни ли сте с мен :confused

Link to comment
Share on other sites

Warez.ru forumite sa napraveni s tochno opredelena cel, a razdelite others i tq i toi sa prosto za razvlechenie. Glupavo e neserioznoto da izmesti glavnata cel na saita.

 

 

 

Ne sam saglasen s teb .Nikoi nqma da e mesti ,prosto da si ima otdelno mqsto kadeto da se izlivat tiq balvo4i .Hem i temite shte namaleqt v others. Kak moje da ima pod forum muzika ,risunki, toi i tq , zashto pak da nqma i sport kadeto da si postvat tam , i da si govorqt, zashtoto ne si4ki gi e grija loko - bridj kak e svurshil ili neshto podobno :sayjin

Link to comment
Share on other sites

За пореден път да поясня...

Структурата на форума следва структурата на сървъра. Има форуми за Мр3, Програми, ОС, Картинки, Филми и Документи - защото това са разделите за даунлоуд на сървъра. Мислех (и продължавам да мисля), че е очевидно, но явно има слепи... Форума Други е за общи теми - разбирай всичко несвързано със съдържанието на сървъра - тук влиза и спорт. Форума Тя и Той беше опит да се обособи отделен форум с тематика несвързана със съдържанието на сървъра. Никой никога не е имал идея да се превръща в това което е в момента. Но явно това е съдбата на такива форуми, несвързани със съдържанието на сървъра. Втори път обаче едва ли ще се повтори...

Link to comment
Share on other sites

Защо имам чувството, че това вече е предлагано (на два пъти) и му е отговаряно със всичките плюсове и минуси?

Link to comment
Share on other sites

Защо не се направи отделен под форум в при others pictures и тия само за спорт и да се отдели от others  Понеже всяка втора тема е тук е с футбол и някакав спорт , в които не се пише по много а изместват доста пълни и хубави теми.

Вие съгласни ли сте с мен :confused

 

да така е- и аз съм съгласен с теб и мисля че спорта специално трябва да се отдели все пак във форум други спорта няма място при условие, че непрекъснато се пише за него/за две седмици видях вече две теми за футбол/

Link to comment
Share on other sites

За пореден път да поясня...

Структурата на форума следва структурата на сървъра. Има форуми за Мр3, Програми, ОС, Картинки, Филми и Документи - защото това са разделите за даунлоуд на сървъра. Мислех (и продължавам да мисля), че е очевидно, но явно има слепи... Форума Други е за общи теми - разбирай всичко несвързано със съдържанието на сървъра - тук влиза и спорт. Форума Тя и Той беше опит да се обособи отделен форум с тематика несвързана със съдържанието на сървъра. Никой никога не е имал идея да се превръща в това което е в момента. Но явно това е съдбата на такива форуми, несвързани със съдържанието на сървъра. Втори път обаче едва ли ще се повтори...

 

 

ти знаеш по-добре наистина ама все пак точно заради това си чел какво се пише из спортните теми така че какво лошо има наистина да си се отделят и там да си вихрят страстите на воля/само не ми казвай че има и по-уникални теми от тези за бг футболни отбори/

Link to comment
Share on other sites

Tova nqma da stane, bilo e obsuzhdano mnogokratno, kazahme go i tuk, no qvno nqma koi da chete. Spored men temata prikliuchi - mod team-a se izkaza, ottuk natatuk mozhe samo da se spami po vuprosa. Zatvarqm topic-a, ako nqkoi ima da kazhe neshto razlichno po vuprosa - PM me, za da go obsudim.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...