Jump to content
BulForum.com

"SmackDown vs Raw 2008" за PlayStation 2


Recommended Posts

Продавам играта "SmackDown vs Raw 2008" за PlayStation 2

Дискът е PAL издание + кутия и книжка.

В перфектно състояние!

 

Цена: 30 лв.

 

36086.jpg

 

За Пловдив и София - безплатна доставка!

За страната, с Еконт, за сметка на купувача – пощенска пратка /3 лв/;

куриерска пратка /6 лв./

 

Цецо

0899286730

tzvetan_ib@abv.bg или на лично съобщение

skype:tzetzometzo

 

http://www.youtube.com/watch?v=eEQyFNcYYVE&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

A,колега,ако смяташ да напълниш и този форум с обявите си ,както си направил и в много други,по-добре недей. Почти всички игри за Play Station 2 в магазини Pulsar са на 19,90 чисто нови. Има и някои на 29,90 ,но те са малко вече. Игрите втора употреба навсякъде са по 10 лева. А ти искаш по 30 и то за игри от преди години.

 

Е тука всеки може сам да направи справка. Избирате си вид платформа и категории на игрите

My link

 

ЕДИТ 19:58. Администраторът е одобрил мнението ми,преди да го пусне. Кой кого подвежда,е под въпрос. Дори и да са Платинум ,това са оригинални игри,издадени втори път и продаващи се за 20 лева. Не че някой ги купува и на 20,но това е вече друга тема. Мнението ми не мисля,че е за бан,защото дава вярна информация за цени на нови и втора употреба игри от дълго наблюдаван от мен пазар.

Link to comment
Share on other sites

A,колега,ако смяташ да напълниш и този форум с обявите си ,както си направил и в много други,по-добре недей. Почти всички игри за Play Station 2 в магазини Pulsar са на 19,90 чисто нови. Има и някои на 29,90 ,но те са малко вече. Игрите втора употреба навсякъде са по 10 лева. А ти искаш по 30 и то за игри от преди години.

 

Е тука всеки може сам да направи справка. Избирате си вид платформа и категории на игрите

My link

 

мнението ти е за бан, освен това подвеждаш хората! Игрите, които се продават в Пулсар са platinum, тоест копия. Игрите, които продавам са оригинални издания, като голяма част от тях не могат да се намерят в България! Моля, администраторът на форума да вземе мерки и да премахва подобни спам-мнения!

Link to comment
Share on other sites

A,колега,ако смяташ да напълниш и този форум с обявите си ,както си направил и в много други,по-добре недей. Почти всички игри за Play Station 2 в магазини Pulsar са на 19,90 чисто нови. Има и някои на 29,90 ,но те са малко вече. Игрите втора употреба навсякъде са по 10 лева. А ти искаш по 30 и то за игри от преди години.

 

Е тука всеки може сам да направи справка. Избирате си вид платформа и категории на игрите

My link

 

ЕДИТ 19:58. Администраторът е одобрил мнението ми,преди да го пусне. Кой кого подвежда,е под въпрос. Дори и да са Платинум ,това са оригинални игри,издадени втори път и продаващи се за 20 лева. Не че някой ги купува и на 20,но това е вече друга тема. Мнението ми не мисля,че е за бан,защото дава вярна информация за цени на нови и втора употреба игри от дълго наблюдаван от мен пазар.

 

Отговарям ти за последен път и преставам да се занимавам. Игрите от Пулсар са PLATINUM - ако колекционер, които си събира игри желае да си закупи от тях, никой не го спира! Самият аз съм си купувал няколко заглавия от Пулсар, които така и не успях да намеря оригинални. Игрите, които предлагам са ОРИГИНАЛНИ и голяма част от тях, не могат да се намерят в България, както е във въпросната обява, в която спамиш! Това дали мога или не мога да пускам обяви по форумите не решаваш ти, мисля че като регистриран потребител имам пълното право да пускам обяви във форумите КУПУВАМ / ПРОДАВАМ, като въпросния!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...