Jump to content
BulForum.com

Качествени Headphones

Recommended Posts

• Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ferante, Sennheiser HD 4.40 BT нямат активно шумоподтискане.

Преди време колега си купи Sony - WH-XB900N и ги сравнихме с моите Sennheiser HD 4.50 BTNC.

Шумоподтискането на Сонито е по добро и работи по адекваттно от това на Сенхайзера. Има обаче изкуствено повдигнати ниски честоти което може да е проблем за някой. След настройка на еквилайзера и изключване на бас-бустера на Сонито звука на двете слушалки си е напълно съпоставим и качествен, но аз все пак не съм с чак толкова добър слух че да съм критерий. Още един плюс за Сонито е поддръжката на всичките допълнителни блулуут кодеци за по качествен звук. Телефона ми (huawei p10 plus) се свърза по фирмения за Сони кодек LDAC с което приятно ме изненада. Не знаех че го поддържа. Моето мнение е че Sony - WH-XB900N напълно си струва парите ако е в бюджета на earache

Благодаря за отговорите. То идеята ми беше да се завра в една стая с бебето, за да не си отоплявам кабинета. Но в крайна сметка за тия пари по-добре да го отоплявам.

В случай, че се решиш да вземеш - може би имай впредвид, че продължителното активно заглушаване (всеки ден по 12 часа) води до световъртеж, загуба на сън, и повръщане. 

• 4 weeks later...
On 11/29/2020 at 10:13 PM, w00x said:

Зависи какво качество искаш да получиш. Най-хубавите модели са на Sony и Bose, като на Sony може да погледнеш 100XM2, ако случайно някъде има останали бройки. Или пък на XM3, отново останали/намалени бройки. Тази година излезе XM4 и магазините ще започнат да чистят наличности на XM3. Ако ти влиза в бюджета, сега е много добър момент да вземеш добра цена.

Преходните периоди веднага след излизането на нов модел са най-добрият момент за купуване на техника на добра цена. Особено ако новият модел не предлага кой знае колко повече от стария.

Ето ги в момента на промоция за 399лв.

https://www.ozone.bg/product/bezzhichni-slushalki-sony-wh-1000xm3-cherni/

За по-ниските модели на Sony не съм чел/слушал нищо и може да те подведа, затова не искам да препоръчвам.

Иначе и те са на промоция за 229лв.

https://www.ozone.bg/product/slushalki-sony-wh-xb900n-black/

Аз ползвам MX2 по 3, 4ч на ден (USB стик на PS4) и съм много доволен. Нямам никакви световъртежи и проблеми със съня :)