Jump to content
BulForum.com

Клуб Простак


netrootbg

Recommended Posts

А ма е нужна първоначална инвестиция, не много малка и поне три колчета (гъби, бутони, етц)

Две такива устройства сложени на ширината на гаражната врата според мен са напълно достатъчни. :)

 

https://youtu.be/mMkWzFTapIM

 

ПП. В Алиекспрес това нещо китайско производство върви за $70.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз с очите си съм виждал как джиБ надкрачва или директно си сгазва такава скоба  :)

Силен ветЪр и див селяк, нищо не може ги запре! ...освен ако не е масивно и стоманено...

Link to comment
Share on other sites

50 сантиметра го дават в изправено положение, демек половин метър. Иначе не знам колко е здраво.

В неделя на Арапя гледах сеира на един с Тундра, как се опита да надкрачи една нашенска такава скоба.Леко обаче я позакачи със задния мост и докато се спре, онова изскърца и излезе барабар с анкерите  ;)

 

П.п. Не останах да догледам развръзката на филма, че имах доста работа за вършене, пък и бирата ми се стопляше...

 

П.п.2 А това от клипчето ми се струва откровено неселяко устойчиво.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Абе то си е вярно, че от тоталната селящина няма спасение, ама все си мисля, че това китайче за $70 може бая поразии да направи на Тундра за $70,000. Та все си е от полза. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид, че скобата изскочи барабар с анкерите. Тундрата май изобщо и не усети, ама батката в нея бая попсува.

Link to comment
Share on other sites

паркомясто пред гараж не може да се очертае/наеме от общината.

скачащите и запречващи неща - само на частния терен, т.е. се обезсмисля след като си има ролетна щора, или врата, или  какво беше там. скоби на тротоара също не може да сложи, както и на пътя, ако въобще е път по регулация. все пак не е лошо да се говори с районното кметство за знаци поне/след съгласуване с КАТ и ге'ералния план за управление на трафикъ/

Link to comment
Share on other sites

То и за Тундри има решение ама е цифра:

http://taubulgaria.com/upload-files/images/products/T-Stop.jpg

Те за това говорим! Масивна стомана, задвижвана от кулисен механизъм.

Щот тука е замляно от екзотични джиБове и кви ли не търкала, дето масовата публика ги вижда само по списанията и специализираните предавания по ТВ-то.

 

П.п. На скоро обаче ми се случи и прекрасно, русичко и младо създание, возещо си перфектното (според личните ми фантазии) задниче в чисто нов Ролс (циците и обаче бяха... Егати яките), да ми отстъпи предимство, с усмивка при това. Направо ми идеше после да и засека пътя и да и предложа една... Незабравима от към сенситивност вечер....

 

П.п.2 А златното Бентли, дето щеше да ме сгази на бариерата на марината на Динковите пък беше баш като за Стефчо. Направо го видях вътре как щрака с пръсти на противна чалга.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Наистина срещу селенията спирка няма. Пред офиса на камерата имаме записан МЛ как влачи бетонна саксия тип "леген" 10 метра, след което даде в другата посока и я подмина...... Та само такива стоманени изскачащи колчета могат да помогнат, да не ги отнесе някой, инак със сигурност някой Ганьо, ще ги пробва с Бугатито дали са достатъчно здрави...

Link to comment
Share on other sites

Може и още как - поредна дезинформация от сектора на дървениците. N-ти път! 

я дай снимка на едно такова, а?!

очертано и със знак с номер на разрешението. пред гараж или вход за коли.

много ми е важно.

 

Наистина срещу селенията спирка няма. Пред офиса на камерата имаме записан МЛ как влачи бетонна саксия тип "леген" 10 метра, след което даде в другата посока и я подмина...... Та само такива стоманени изскачащи колчета могат да помогнат, да не ги отнесе някой, инак със сигурност някой Ганьо, ще ги пробва с Бугатито дали са достатъчно здрави...

за хубавите изскачащи прегради са необходими стабилни и най-вече масивни основи, а те заемат доста обширно място под настилката. за разлика от раптор съм правил такива и в двата варианта:  "колкото да мине" и "както трябва".  не знам защо винаги е било на частен терен и се проверяваше на всеки етап по 10 пъти от геодезисти.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пред Триумф-а на Лев Толстой:

IMG_20180729_120410.jpg IMG_20180729_120423.jpg

Иначе имаше още 5 метра назад и свободни места и вляво и вдясно и напред. Ама селяндура направи обратен завой в кръстовището и с маневри я нагъзи баш пред входа на магазина, да не се прекине от ходене.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Понеже това лято не карам много, респ. не снимам идиоти по пътя, ще си позволя да поместя едно кратко клипче от другаде, където един определено си е решил да мине през едно натоварено кръстовище с цената на множество нарушения...

 

https://www.youtube.com/watch?v=JVXNBrL2l_8&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Мегадебил! Но и пешеходците са абсолютни малоумници...

Аз щях да показвам как се дърпаха Панамера и Нисан ZR или какъвто е там тоя кошник на бул. България, но точно тоя клип е бил последния изтрит... Егати късмета... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...
On 9/11/2020 at 12:20 PM, plameni said:

Достоен за отбелязване "лауреат":

Даже 3-ма (поне)...

Абе тука коя лента е с предимство? От маркировката изглежда, че лявата се влива в дясната, но има знак преди това, че дясната се влива в лявата. Ето го.

Link to comment
Share on other sites

Добре ме подсетихте. Отдавна не бях снимал идиот, но тоя обра лаврите. Как реши да прави такъв обратен не знам. Просто нямам думи.

IMG_20210409_171014.jpg

IMG_20210409_171013.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, earache said:

Даже 3-ма (поне)...

Абе тука коя лента е с предимство? От маркировката изглежда, че лявата се влива в дясната, но има знак преди това, че дясната се влива в лявата. Ето го.

В Бургас батките са с предимство. Черен жип с батка вътре е с мега предимство ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кофти... но самия Ринг мол и ИКЕА са доста зле измислени откъм инфраструктура и по-конкретно влизането от Пловдив. Трябваше да е някак през кръговото и отзад да се ходи до кръговото на лифта.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...