Jump to content
BulForum.com

Продавам кутия за PC


Recommended Posts

значи днеска леко я моднах тая кутия,направих я чисто черна,дори и отвътре,също и PSU-то .. няма какво да я правя,за това я предлагам за продан,не мога да кажа цена,който има интерес да я купи да предлага цена .. снимки можете да видите ТУК.

 

моля да пишат само хора,които имат реален интерес да купят кутията,не ми се четат излишни коментари и мнения ... благодаря :woot

Link to comment
Share on other sites

продавам кутията СЪС захранването,не по отделно.под 20лв квото и да става няма да е дам,по хубаво да си събира прах в нас ..

Link to comment
Share on other sites

Ще ти дам 18 лв и ще те черпя 1-2 бирички ако става за мойто дъно.Ако си навит прати един ПМ да се разберем по-подробно.

Link to comment
Share on other sites

абе вие сте бати авантаджиите,разбирам,и аз понякога искам да мина тънко,ма ся за 2 лв шса циганим ... аре нема нужда по хубаво не ме черпи бира а ми дай 20 лв ..

Link to comment
Share on other sites

То е ясно че щи дам 20 лв ама няма да се разминеш без бира.Имам предвид да дойдеш до нас и след това да и наредим чарколите вътре.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

Za da ne prava nov topic napravo 6a pi6a tuk az imam zahranvane 230 Wata ako nekoi mu trqbva ! :D raboti perfektno !!! :)

Link to comment
Share on other sites

pi4 navit sam za 20lv da q kupa ako si navit pi6i pm :punk

Link to comment
Share on other sites

davam 22 leva za kutiqta ako o6te ne e prodadena

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...