Jump to content
BulForum.com

Батерия за Нокия 6500 Слайд


popodopolo

Recommended Posts

Привет!Имам два телефона Нокия на който едновременно и двете батерии се надуха/оригинални са/!

Единия е 1208 а другия е 6500 слайд!

Въпроса ми е за слайда!Оригинално е с батерия модел BM-5M

Но в сайта от който поръчвам батерии тази батерия не е в наличност!Бихте ли ми казали с какъв друг модел мога да я заменя?Държа на 100% отговор,в смисъл да не взема батерията а да не стане на телефона!

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Не е с BM-5M, а е с BP-5M. Неоригиналните батерии са по 5 лв. и плащането на по-висока цена е неоправдано.

Имаш ли преки впечатления от такава "неоригинална" батерия?

Защото и за мен е по добре да не давам 25 лева!Но не искам след два разговора по 5 минути батерията да мяука за зарядно :unsure:

Но пък в края на краищата са 5 лева.....

Link to comment
Share on other sites

От половин година ползвам 2 неоргинални BP-4L (1500 mAh) на телефон с 4 сим карти и телевизия, които 2 неща както знаеш хабят доста батериите. Като изключим дългото гледане на телевизия, което дърпа доста от батерията, впечатленията ми са, че и двете батерии поотделно се държат съвсем прилично (около 3-4 дена с по няколко разговора на ден)...а като се сетиш, че съм ги взимал на цена почти "подарък" (под 5 лв.) мисля, че няма какво толкова да му мислиш.

 

П.П. В случая говорим за читави неоригинални батерии, а не за фалшиви или неоригинални с отдавна изтекъл срок на годност.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...