Jump to content
BulForum.com

За колко мога да продам....?


Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дискове имам 6 броя излишни Seagate 320gb NS серия (може да се бъркам но беше нещо за entry level server-и - SATA) Гледам вече 6ти месец нищо не ми липсва от тях - зачиствам ги и ти ги давам на каквато цена ти кажеш. Те със сигурност работеха до последно, но както казах - време им е да се сменят - вече са твърде стари за да се ползват за сериозно съхранение на информация. Ако искаш и по 10лв на диск ще ти ги дам... колкото да не съм валат, мислех да ги слагам като външни дискове в едни кутии да си гледа филми майка ми на една джаджа WD, закачена към телевизора. Те. дисковете не ми се подаряват за разлика от другите неща, но срещу 10лв примерно съм навит да ме отървеш. Другото единственото, което искам е сам да си носиш.

 

Ако претърся мазето може да намеря и някоя още по-голяма антика. Ако ти е мерак бих могъл и такива да ти дам.

 

Това е напълно сериозно - ако ти се занимава, смяташ че има хляб в тези бараки - ела да ти ги дам, при мен хващат прах по 2 причини:

 

1. не знам какво има по дисковете, затова не съм ги изхвърлил още

2. мързи ме да ги хвърлям

 

Тебе ще те бия бре! Обаждай се, мамка му! На някои хора ни трябват тия неща! Много при това! 

Link to comment
Share on other sites

Тебе ще те бия бре! Обаждай се, мамка му! На някои хора ни трябват тия неща! Много при това! 

Да бе да, изпихте му ракията, сега обаждай се. :)

Link to comment
Share on other sites

Тебе ще те бия бре! Обаждай се, мамка му! На някои хора ни трябват тия неща! Много при това!

Имам още 1-2 железа - мога да ти ги дам без проблеми, само да не е утре. И Миро е прав - откога искам да опитам (забележи че в случая става дума за 50-100мл - това е една едничка чашка) и никой не дава :P

 

Всъщност Галин разнасяше едно шише като дърт пияница заради мен половин месец после каза че му писнало да ме чака... ама ти нищо още не си носил :P

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти донеса от моите ракии, а Наско като прати пак - ще опиташ и от неговата. И кайсиева от на баба ми ще ти дам.

 

Едно обаче запомни - седнем ли на маса, пък и само с едно шише от тоя еликсир..... трудна работа е да се сещаме, че трябва да отделяме от него... :laughing:  :laughing:  :laughing:   

Link to comment
Share on other sites

След като обсъдихте огнените води и си начесахте крастата, може ли да ми помогнете с актуални цени на следните неща:

 

i7 920 @ 2,67 GHz

ASUS P6T SE

DDR 3 - 2 x 2 GB kit 2 x 1 GB kit

 

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Имам един старичък комп и се чудя какви пари мога да му взема или пък ако мога да взема някакви пари на части :

CPU Type:                  DualCore Intel Pentium E2140, 1600 MHz (8 x 200)
Motherboard :             Gigabyte GA-945GZM-S2  (3 PCI, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
Motherboard Chipset: Intel Lakeport-G i945GC
System Memory:         1015 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
Video Adapter:            Intel 82945G Express Chipset Family 128 MB
Audio Adapter:            Realtek ALC883  Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]
Monitor Philips:           190WV (190WV7)  [19" LCD]  (BZ30730524841)
HDD:                           235 GB
 
Link to comment
Share on other sites

Каква цена мога да търся за Dual WAN Router?

Вторият WAN може да бъде по или Ethernet или с USB 3G-модем (тествано е успешно с Vivacom)

USB портът може да бъде ползван и за принтер.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

От месец и нещо съм пуснал обява за продажба на старата машина с тези компоненти:

1.Дъно ASUS M2N-MX AM2 NVIDIA GeForce 6100 Micro ATX AMD

2.Процесор AMD Athlon 64 X2 5200 Brisbane 2.7GHz Socket AM2 65W

3.Памет Kingston ValueRAM 2*2GB 800MHz DDR2 Non-ECC CL5

4.Флопидиск

5.Хард диск Hitachi 80 GB -в перфектно здраве

6.Кутия DELUX MD 372 - сребристо-черна

Дължина: 435 mm
Височина: 405 mm
Ширина: 180 mm

 

Засега няма интерес към първоначалната цена от 180 лв.Колко да и сложа?

Link to comment
Share on other sites

цената ти е горе-долу приемлива, може би 20-30 лв. надолу, но имай предвид че всичко зависи от търсенето ... аз примерно търся подобна машина, но искам да има външна видео карта, прилично захранване(твоето предполагам, че е някое китайско, след като не си го упоменал изрично) и по-голям хард, а въпросните компоненти горе-долу са си 1/2 от един компютър :)

иначе като процесор, дъно и памет е ОК.

 

успех в продажбата.

Link to comment
Share on other sites

Е,то нищо не пречи да се добави външна видеокарта и по-голям хард диск,но едва ли може да се очаква тогава да се предлага такава машина за 150-200 лв.А захранването както си забелязал отсъства-просто го свалих тъй като освен,че е наистина китайско мой познат след набързо хвърлен поглед ми спомена за подути кондензатори... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е,то нищо не пречи да се добави външна видеокарта и по-голям хард диск,но едва ли може да се очаква тогава да се предлага такава машина за 150-200 лв... :rolleyes:

 

имах предвид около 150 лв. за твоя както си е в момента - без по-голям хард и външна видео карта.

 

п.п. иначе съм вземал подобен - с 160gb и 8800GTS, за 170-180 лв.(захранването беше fortron 350W), но пак казвам, че си зависи от търсенето/предлагането. ако някой иска да вземе пари и да не го размотава много, ще го пусне на приемлива цена, а пък друг ако търси спешно - би дал и повече пари.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, имам една машина завещание от дядо... ще се радвам, ако ме осветлите дали има някаква стойност  :grin:

 

Видео карта - Sapphire Radeon X550 256MB DDR PCE - E  VGA/VIVO/DVI - I

 

RAM - VDATA - DDR400 512MB

RAM - pqi DDR400  1BG

 

дъно - ASUS A8N5X (като май имаше проблем с вградената Лан карта и е с външна)

 

процесор - за него трябва да го проверя, но беше нещо от рода на Athlon 2200+..

 

Поздрави

   
Link to comment
Share on other sites

 

Здравейте, имам една машина завещание от дядо... ще се радвам, ако ме осветлите дали има някаква стойност  :grin:

 

Видео карта - Sapphire Radeon X550 256MB DDR PCE - E  VGA/VIVO/DVI - I

 

RAM - VDATA - DDR400 512MB

RAM - pqi DDR400  1BG

 

дъно - ASUS A8N5X (като май имаше проблем с вградената Лан карта и е с външна)

 

процесор - за него трябва да го проверя, но беше нещо от рода на Athlon 2200+..

 

Поздрави

   

 

 

видео - 20-30 лв.

памет 512 - 10-12 лв.

памет 1гб - 20-24 лв.

дъно - 30-35 лв.(с процесора, който отделно ми се струва, че трудно би могъл да го продадеш ,така че го слагам бонус към дъното)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря brannik,

 

Пропуснал съм:

 

Super Multi DVD Rewriter  GH22NS50

Захранване ISO-450PP 4S   350W

 

Това му е "титлата", никът му е друг. :P

 

Записвачките се продават във форума на средна цена  15-20 лв. ; захранването като гледам не е някакво марково, а и не е мощно, така че не очаквай много...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...