Jump to content
BulForum.com

Как виждам форОма


Recommended Posts

Не, определено не съм имал планове да правя хората по веднъж. Ако ми хрумне нещо ново за даден човек - ще се опитам да го надраскам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Обаче само ти рисуваш. Ще е интересно и някой друг да прасне негово виждане. На който му се отдава рисуването, не като мен все е едно рисувам с чужд крак.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Пеше, останалите ми медальони почти си ги уцелил като бройка, ама не са ми толкоз клепнали ушите бре! :woot

Аз не разбирам много от графично изкуство и не мога да преценя доколко всъщност си добър, но дори и със скромните си познания, спокойно ти казвам, че от това може да се изхранваш някой ден ако се наложи. :punk

Link to comment
Share on other sites

Антарес, голем си !

 

Всички сме добре нарисувани, но някой са просто N1 откъм идейност /креативност на по-български/. Лошото е, че никой не познавам, но съм сигурен, че представата която даваш за някой /може би дори за повечето/ е на 100% съответстваща. :)

Примерно моята, само дето кръпката ми е от другата страна, но таланта ти е неоспорим.

Link to comment
Share on other sites

 

bulforum_police_1.1-scaled.jpg

 

И с това мога да кажа, че съм се поизчерпал откъм идеи. Последния лист го мотам една седмица. Не змам, може и да добавя още неща, ама не е голяма надеждата...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Много добър !

 

Всичко много добре го представяш спрямо човека и виждането :)

 

Трябва ти блог + поръчки - трябва повече хора да го видят ;) :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 year later...

Предварително се извинявам, ама е снимано с телефона. Чак неделя ще имам достъп до скенера, та тогава ще кача наново и ще редактирам...

 

1011773_10202706321766910_825607994_n.jp

Link to comment
Share on other sites

+1  не забелязвам да е  с телефона още или поне не на моята матрица :D

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че карикатурата трябва да подсилва нещо характерно! В този смисъл, ако характерното за мен са китайските телефони...

Алкохолът е далеч по свойствен за скромната ми личност...

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че карикатурата трябва да подсилва нещо характерно!

 

Аз пък мисля, че авторът е искал да подсили и това, че напоследък си напълнял...твърде обемен ми се струваш, въпреки че скоро не съм те виждал да преценя как си с килограмите. ;)

Link to comment
Share on other sites

20 надолу, но не в това е въпросът. Струва ми се злобничка, за разлика от другите. 

Просто силно подчертани физически недостатъци. И за да не е само това, намесени китайските телефони.

 

Все едно, ако взема и Пешо да си слагам на сърцето, има сериозен шанс да се гръмна!

Смейте се за моя сметка, щом ви е смешно! За мен творбата този път е слаба.

Някаква злобичка ми прозира просто, прекалено настойчиво и неясно откъде...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...