Jump to content
BulForum.com

кво ви изгоря от бурята


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

При мене при 3 пц-та всичко е наред :) без жертви, но досега никога не е имало проблем от бури (нито пък съм изключвал каквото и да е).

Link to comment
Share on other sites

oh oh nepitai...mnogo kofti stana kato za nachalo tokov udar...sled tova posledva grumnal televizor :cry ...bahti takova neshto ne mi se beshe sluchvalo...(sujelqvam ama nemoga da se sturpq)i hubavo che nestana nekuv pojar...che mnogo losho shteshe da stane :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Abe hubavo beshe kato mi bachkashe UPS-a, ama mu se skapaha bateriite i sam go izkljuchil. Pri mene samo imashe restart, no bez drugi porajenia...pu...pu...pu....A na potarpevshite iskreno im sachuvstvam :(

Link to comment
Share on other sites

na men ni6to ne mi izgorq no pak za smetka na tova baq se ponamokrih:))

i az vi sa4uvstvam mnogo e nepriqtno da ti gramne ne6to zaradi nqkva si burq!!

Link to comment
Share on other sites

незнма-като е някфа по0мизерна буря нищо не изключвам ама вече 2 пъти ме тряска тока и занапред..

тая беше силна деа-точно преди да почне да вали може би някфо статично електричество или незнм кфо деа трясна по кабела и ми рестартира компа,процесора беше качил +5 градуса т нормалното,навсичкото отгоре копма рестартира и заби веднага..страшничка хава...първия път нещеше да ми се включи компа 15 минути от копчето...

та сега кат' има буря изключвам че лошо..

Link to comment
Share on other sites

mani mani....az si bqh zel ups tiq dni i 1-2 chasa predi burqta da stane si go addnah kum pc-to.Neznm ko steshe da izgori ako ne beshe toi...Iskreno su4uvstvam na poturpevshite.... :cry :(

Link to comment
Share on other sites

Нема поражения и климатика си бачка :) Пичове тоя комп дето съм с него сега

1-во се върна 220 V от телефона и му изгоря модема, после ми изгояря audio входа на дъното, след тва му изгоря CD-то, после го удари светкавица (посред бял ден имаше малко бели облачета и грееше слънце) ако го фрасне още нещо не знам просто ще трябва да го изхвърля :)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се прецака кинескопа на телевизора  :cry . В 4-те ъгъла няма звят и това стана точно след бурята. Добре че поне на PC-то му няма нищо  :lol:

 

Изключи го от тока за половин час, ще се размагнитизира и ще се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Само хладилника избуши.Иначе щайгата е супер...даже овърклока си направих. :P

Link to comment
Share on other sites

Абе гледам нещо пресвятка навън и се чудя, по какъв случай е тая заря, а през това време играя warcraft и изведнъж ми се рестартире pc-то. Викам егати кво стана, а сестра ми вика по-добре го изключи, че тая буря си е*ало майката. Даже не бях разбрал че е буря... :D Както и да е, отървах се само с рестарт. Веднага се гасят телевизори и всякакви други техники. Добре че не се запали нещо, щото и водата бяха спряли и не знам как щяхме да го гасим. :)

Link to comment
Share on other sites

Pri men ima6e malko problem4e s TVto, no sled 2-3 restarta ot kop4eto se opravi. Poqviha se nakloneni debeli 4erti, vse edno ne e nastroena kartinata.

Kofti trypka be6e dokato namerq kibrit i sve6t. Vsi4ko si raboti na 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Наистина много кофти за всички с поражениятя. Влизам им в положение, най-искрено. :( Ама ако още някой каже, че нищо не му е изгоряло, ще е за сефте! Темата е какво ви изгоря, а не какво не ви изгоря от бурята. :)

 

 

Peace!

Link to comment
Share on other sites

Просто един рестарт при токовия удар и след тва си легнах още в 2 без да спирам ПЦто че те сички приятели се изплашиха и зеха да си спират ПЦтата.. :)

Link to comment
Share on other sites

НА мен от бурята нищо не ми изгоря.Дадох доста пари за специален разклонител,който казват че ако си с него нищо не може да ти изгори.Но виж преди 5 дена ми изгоря видео картата,включвам аз кам телевизора тв-аут след тва в компа включвам в контакта и пуфффф :P -отиде картата и се наложи нова :( -189$ ей така заради тъпия контакт.А бе на вас спря ли ви тока защото тук в нашта махала нямаше ток?

Link to comment
Share on other sites

нищо не изгоря вкъщи...иначе спря тока и водата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...