Jump to content
BulForum.com
PSYCHOSIS

ФОРУМНИ СРЕЩИ

Recommended Posts

В Ривиера 2 (просто не ги знаех като номерация кое кое е) съм участвала в среща на класа и се получи много добре. Но искат по десет лева на калпак предварително, така че организаторът ще трябва да се нагърби с известен риск. :)

Мисля, че ако поговоря АЗ предварително, няма да ги искат. Освен това идеята на тези пари е, че ако нахлуе наведнъж голяма и организирана група (каквато ние ставаме на един по-късен етап), куфнята няма да може да обслужи салатите достатъчно бързо и равномерно ако не са ги направили предварително. Ако им се обясни достатъчно подробно и внимателно, че няма как да се знаят предварително нито броят, нито чешитът салати, те мирясват и се отказват от това си тъпо искане :)

А по принцип говорите за петък-а нали? Защото събота е 8-ми декември и вероятно няма да има места.

Ако за този петък се организира нещо, ще си довлека гъза. За мен също не е проблем къде ще се ходи - така или иначе съм с кола и най-много 2 бири да пия. :)

А и какво значение има къде ще се намира кръчмата - все едно живеем в многомилионен град и трябва да се пътува 1 час?

Ок аз съм навит за Ривиерата след това можем да идем в някой бар :rolleyes:

Ок аз съм навит за Ривиерата след това можем да идем в някой бар :rolleyes:

Ще ги накараш тия пенсионери да идат на бар ама някой друг път. Пък и в Петък баровете, в които не пускат чалга, са празни.

аз се сещам поне за един бар, който не е празен в петък :) пък и не всички сме пенсионери ;)

за петъка звучи добре, аз лично съм под въпрос за тогава, ама тя срещата и без мене може да мине :)

за място нямам претенции, дори и на копчетата да се съберем на лаф пак съм за ;)

Edited by __smirnoff__

и в Петък баровете, в които не пускат чалга, са празни.

"Найлона" е затворил? blink.gif

"Найлона" е затворил? blink.gif

Найлона не е бар по нито един параграф. Иначе - не. Не е затворил.

Хайде да не разводняваме темата. Имай си своите критерии за бар, аз си имам своите. Остави ме да си принадлежа към бохемското общество, както аз те оставям да си принадлежиш към плебса. beer.gif

Всеки пише къде не става и как не може. Реално така и продължава да няма конкретно предложение, а краят на света (респективно на форума) наближава. :excl:

Как да няма предложение :confused Ривиера 2 на Д.Николаев.Лошото е че работи до 12. Сега трябва да се разбере колко човека сме за да се знае колко маси да се запазят.Миналият път беше внесена една метална маса отвън :laughing1:

Предложение за 19-ти век (намира се до Четвъртък пазара)има жива музика, може би е малко по-силничка само, цените са средна работа. Нямам спомени работи ли след 24:00. За запазване на места изискват капаро 10-ка, което после приспадат от сметката, ако говори някой по-оправен минаваше и без. Имам техен телефон някой ако иска да уговаря нещо.

А още ли се налага по половин час да се молиш на сервитьорката да повика колежката си за да ти донесе една бира? Това последното е най-тъпото нещо на света - да мине покрай теб сервитьорка и да ти заяви "не мога да ви взема поръчката защото вашата маса е на колежката, но сега ще я извикам"...

Питам, защото преди години на 2 пъти съм си тръгвал без да платя, тъй като 30 минути сме се молили да докарат още малко бира - напълно безуспешно, после като разбрахме че няма да стане а и след като ни мина желанието да пием още бира ги викахме още 20 минути за да оправим сметката и след като и това не се случи станахме, огледахме се около 2-3 минути та поне някой да схване намека, но не би... и си тръгнахме, няма да им се молим я...

Edited by djadomraz

19-ти век не е зле, но като има жива музика вътре не можем да се чуем, а певицата е доста бездарна, макар и красива... :)

Ривиера 2 е най-спокойното, проветрено, приятно място, според мен.

Само мнение! Каквото решите!

P.S. АКО, решите, макар да се съмнявам...

Edited by AssassiN

Мдам, там също мога да запазя лесно маса... Имам познат.

Направо запазвай някъде и спига с това, лутана, ту тук - ту там. Като се каже място, всеки който има желание да дойде, ще дойде, ако ще да е под моста.

Хубаво, ама за колко часа, за колко човека?!

Аз ще съм по-скоро наблюдател, ама ще дойда...

в крайна сметка ще има ли събиране или не, някой приказвал ли е

Е как да има, като всеки мълчи.

Да запазя аз маса, после да се излагам да седя сам на нея...

ем, ако е по-отрано мога да мина, зависи и кой вариант остава, но и аз няма да стоя много ако сме само двама :D