Jump to content
BulForum.com
PSYCHOSIS

ФОРУМНИ СРЕЩИ

Recommended Posts

Щом сте рекли, ще мина да пия една бира.

Абе аз ще има ли къде да си оставя на безопасно място колелото? Че обмислям да довтасам с него ;]

Предполагам, че на терасата къде ще сме не е проблем да се остави. Друг е въпроса как ще го завлечеш до там.

ПП Пиро, теб пък кой те е канил?

Абе аз ще има ли къде да си оставя на безопасно място колелото? Че обмислям да довтасам с него ;]

Колелото за чий чеп ти е по оня кълдъръм? Може да го вържеш отпред, иначе през цялата кръчма трябва да го прекараш до двора отзад - туй ще го снимам ако стане :laughing:

ПП Пиро, теб пък кой те е канил?

Специални покани ли трябва да има, Иве? Довечера ще ми разкажеш какво си донесъл. Мишо се бил прибрал от Холандия разбирам, а между другото се оказа, че е женен за племенницата на комшийката :laughing:

Ах комшийката от 5-тия етаж...... как правихме амортисьори закс хахахааа

бира да има и да няма кой след това по улиците да ни спира :laughing:

Колелото вече отпадна... барабар с лявото ми коляно...

Иначе съм го правил това, да прекося заведение... с потно jersey, каска, цайси и колоритна аура... Но уви, ще ви го спестя...

Някой да вземе фотоапарат, ако може.

Дали Пазу ще ни удостои с присъствието си? :rolleyes:

Той не учи ли в Бургас?

Аз биииихх,с удоволствиеее,но другият път.

Искам снимки :)

Edited by glory

Много ме е срам но към 6 някъде успях да закъртя а ужким само легнах за малко колкото да се опъна то кво стана...

............................

На всичкото отгоре сега ме заболя главата а и задника ме сърби нещо (за последното имам подозрение защо)

Edited by djadomraz

Имам молба снимки да не излизат извън групата, която беше на самата среща. Който е искал да ни види - да е дошъл!

Най-малкото щото ми е писнало от форумни мишки, които в последствие да коментират "като ти гледам снимките". Представа за хората се добива от личен контакт. Точка.

Имам молба снимки да не излизат извън групата, която беше на самата среща. Който е искал да ни види - да е дошъл!

Най-малкото щото ми е писнало от форумни мишки, които в последствие да коментират "като ти гледам снимките". Представа за хората се добива от личен контакт. Точка.

До сега винаги е имало традиция всички снимки да се публикуват тук. Не виждам нормална причина това нещо да се променя.

Дали Пазу ще ни удостои с присъствието си? :rolleyes:

Кога е и ще намина , дори и за малко :)

Кога е и ще намина , дори и за малко :)

Тя мина... Другият път ще пратим на теб и на другите, които не присъстваха по едно лично съобщение 1 седмица предварително, та да няма къде да бягате.

Пешо, кви бяха тея рибарски полемики с Галин ве? :Д То не беше сомове, не бяха 75 килограмови шарани, не бяха джобни червеи :Д...

Edited by Blitz^^

Тя мина... Другият път ще пратим натеб и на другите, които не присъстваха по едно лично съобщение 1 седмица предварително, та да няма къде да бягате.

Пешо, кви бяха тея рибарски полемики с Галин ве? :Д То не беше сомове, не бяха 75 килограмови шарани, не бяха джобни червеи :Д...

Ако не са стигнали до "с ей такова ОКО риба хванах" не се брои :lol:

e да го е*a .. то за следващата среща вече може да съм в Бургас :angry:

e да го е*a .. то за следващата среща вече може да съм в Бургас :angry:

Ти мани Бургас, може внуци да имаш.

Да,аз също не виждам нормална причина..да не се сложат тук снимките.

На мен ми се искаше да дойда,но просто наистина нямах възможност, не те разбирам,наистина..

Да бе.. мен това ми е целта,цял ден да обсъждам хората по форумите....

Нещо си в грешка. Точка.

Едит: И как беше,разправяйте :)

Edited by glory

Срещата горе долу взе да приключва :laughing:

Аз тъкмо се поосвободих... взема да намина да проверя още ли мърдате?

Вече няма никой, изпонаприбрахме се.

Ако се съди по това колко шумно беше, Виден като ми се обади - изкарали сте добре.

А, срещата беше доста добре. Днес ме цепи тиквата след толкова време без никакъв алкохол... тия две бири ме довършиха...

A причината да не искам да се публикуват снимки е наказание, вид превантивен метод за хората с торбата с оправдания. Такова било, онакова било. Ако искате весели снимки - участвайте в тях!

А, срещата беше доста добре. Днес ме цепи тиквата след толкова време без никакъв алкохол... тия две бири ме довършиха...

A причината да не искам да се публикуват снимки е наказание, вид превантивен метод за хората с торбата с оправдания. Такова било, онакова било. Ако искате весели снимки - участвайте в тях!

Другият път с удоволствие! :) Ама кой знае кога ще бъде.

Поне една снимчица де.. :)