Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Предполагам, че на терасата къде ще сме не е проблем да се остави. Друг е въпроса как ще го завлечеш до там.

 

 

 

ПП Пиро, теб пък кой те е канил?

Link to comment
Share on other sites

Абе аз ще има ли къде да си оставя на безопасно място колелото? Че обмислям да довтасам с него ;]

 

Колелото за чий чеп ти е по оня кълдъръм? Може да го вържеш отпред, иначе през цялата кръчма трябва да го прекараш до двора отзад - туй ще го снимам ако стане :laughing:

 

ПП Пиро, теб пък кой те е канил?

 

Специални покани ли трябва да има, Иве? Довечера ще ми разкажеш какво си донесъл. Мишо се бил прибрал от Холандия разбирам, а между другото се оказа, че е женен за племенницата на комшийката :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ах комшийката от 5-тия етаж...... как правихме амортисьори закс хахахааа

бира да има и да няма кой след това по улиците да ни спира :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Колелото вече отпадна... барабар с лявото ми коляно...

 

Иначе съм го правил това, да прекося заведение... с потно jersey, каска, цайси и колоритна аура... Но уви, ще ви го спестя...

Link to comment
Share on other sites

Дали Пазу ще ни удостои с присъствието си? :rolleyes:

 

 

Той не учи ли в Бургас?

Аз биииихх,с удоволствиеее,но другият път.

 

Искам снимки :)

Link to comment
Share on other sites

Много ме е срам но към 6 някъде успях да закъртя а ужким само легнах за малко колкото да се опъна то кво стана...

 

 

 

............................

 

 

На всичкото отгоре сега ме заболя главата а и задника ме сърби нещо (за последното имам подозрение защо)

Link to comment
Share on other sites

Имам молба снимки да не излизат извън групата, която беше на самата среща. Който е искал да ни види - да е дошъл!

 

Най-малкото щото ми е писнало от форумни мишки, които в последствие да коментират "като ти гледам снимките". Представа за хората се добива от личен контакт. Точка.

Link to comment
Share on other sites

Имам молба снимки да не излизат извън групата, която беше на самата среща. Който е искал да ни види - да е дошъл!

 

Най-малкото щото ми е писнало от форумни мишки, които в последствие да коментират "като ти гледам снимките". Представа за хората се добива от личен контакт. Точка.

До сега винаги е имало традиция всички снимки да се публикуват тук. Не виждам нормална причина това нещо да се променя.

Link to comment
Share on other sites

Кога е и ще намина , дори и за малко :)

 

Тя мина... Другият път ще пратим на теб и на другите, които не присъстваха по едно лично съобщение 1 седмица предварително, та да няма къде да бягате.

 

Пешо, кви бяха тея рибарски полемики с Галин ве? :Д То не беше сомове, не бяха 75 килограмови шарани, не бяха джобни червеи :Д...

Link to comment
Share on other sites

Тя мина... Другият път ще пратим натеб и на другите, които не присъстваха по едно лично съобщение 1 седмица предварително, та да няма къде да бягате.

 

Пешо, кви бяха тея рибарски полемики с Галин ве? :Д То не беше сомове, не бяха 75 килограмови шарани, не бяха джобни червеи :Д...

 

Ако не са стигнали до "с ей такова ОКО риба хванах" не се брои :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам молба снимки да не излизат извън групата, която беше на самата среща. Който е искал да ни види - да е дошъл!

 

Най-малкото щото ми е писнало от форумни мишки, които в последствие да коментират "като ти гледам снимките". Представа за хората се добива от личен контакт. Точка.

 

Да,аз също не виждам нормална причина..да не се сложат тук снимките.

На мен ми се искаше да дойда,но просто наистина нямах възможност, не те разбирам,наистина..

Да бе.. мен това ми е целта,цял ден да обсъждам хората по форумите....

Нещо си в грешка. Точка.

 

Едит: И как беше,разправяйте :)

Link to comment
Share on other sites

Ако се съди по това колко шумно беше, Виден като ми се обади - изкарали сте добре.

Link to comment
Share on other sites

А, срещата беше доста добре. Днес ме цепи тиквата след толкова време без никакъв алкохол... тия две бири ме довършиха...

 

A причината да не искам да се публикуват снимки е наказание, вид превантивен метод за хората с торбата с оправдания. Такова било, онакова било. Ако искате весели снимки - участвайте в тях!

Link to comment
Share on other sites

А, срещата беше доста добре. Днес ме цепи тиквата след толкова време без никакъв алкохол... тия две бири ме довършиха...

 

A причината да не искам да се публикуват снимки е наказание, вид превантивен метод за хората с торбата с оправдания. Такова било, онакова било. Ако искате весели снимки - участвайте в тях!

 

Другият път с удоволствие! :) Ама кой знае кога ще бъде.

Поне една снимчица де.. :)

Link to comment
Share on other sites

Много ме е срам но към 6 някъде успях да закъртя а ужким само легнах за малко колкото да се опъна то кво стана...

 

 

 

............................

 

 

На всичкото отгоре сега ме заболя главата а и задника ме сърби нещо (за последното имам подозрение защо)

Айде сега управдания ! Звучиш ми като някоя ученичка.........

 

Пешо, кви бяха тея рибарски полемики с Галин ве? :Д То не беше сомове, не бяха 75 килограмови шарани, не бяха джобни червеи :Д...

С Пешо полемики по рибарски въпроси не могат да се водят, поради простата причина, че той не е рибар! Виж, при повечко старание от негова страна да качи някой и друг BBQ левъл и мана (ще му трябва за раздухването на жаравата), може и да се присъедини към някой отряд на длъжност - скараджия. Която според мен е една много почетна длъжност.....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Негово Модераторско Величие във VIP ложата ХОП !

Н.М.В. напуска VIP ложата ХОП !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...