Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

vij ideqta e dobra,no az nqma da u4astvam poradi nqkolko pri4ini.

 

1. Az sam otskoro vav foruma.

2. Az nqmam dostata4no natrupan opit i nqmam visok 4in az sam edva (4len)

 

spored men tazi sre6ta e za opitnite vav tozi forum

Link to comment
Share on other sites

Az sum za. Ot dosta vreme si mislq za takava sreshta - hubava ideq Zergi :)... Koito e siguren, che shte idva, da pishe, za da znaem kolko dushi shte sme i v koe zavedenie shte se suberem. Zasega pishete men, Zergi i LifeFeel sus sigurnost.

Link to comment
Share on other sites

Nqma da e s pokani - absurdno e da ne propusna nqkoi, kato pisha PM-ta. Znam kak da go organiziram, no neka nablizhi vreme za sreshtata. Az prelagam da e po vreme udobno na vsichki - da kazhem sled 6 chasa (zashtoto i bez tova e zhega) drugiq petuk, subota ili nedelq. Za i protiv?

Link to comment
Share on other sites

Абе че ще пием бира ще пием ама няма да са е само една :) Ама ако го направите другия петък или събота има голяма вероятност (>99 %) да не дойда щото ще съм в Бургас, Варна и околните курорти ама кво ви дреме за един човек повече или по-малко, важното е да стане сбирката :)

Link to comment
Share on other sites

drugiq petuk, subota ili nedelq. Za i protiv?

Нека се съберме малко пове4е хора ..ина4е съм съгласен ...то както върви а6те напускам работа тая седмица ...и та така ма нека се съберем малко пое4е хора

Liquido Stupido pone znae kak da si formatira HDD i da si pusne windblows-a sled tova (i ne go pravi kogato e svalil 98% ot film muhaha:P )

А ти в 'Primetime''a na БТВ та те уреда аааа

пък хем незнам хем съм го форматирал!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Сори хора, мен не ме бройте. И аз имам мнение като Divaka хайде като хвана оше един-два чина може.

Link to comment
Share on other sites

Сори хора, мен не ме бройте. И аз имам мнение като Divaka хайде като хвана оше един-два чина може

Еее кво ти пука чина бре чове4е ...яла че пием по 1 фантичка с тебе ...пък 6е си напраим густичкото ...

Link to comment
Share on other sites

Еее кво ти пука чина бре чове4е ...яла че пием по 1 фантичка с тебе ...пък 6е си напраим густичкото ...

ти ще пиеш Фанта ?:) Направо да не повярва човек :)

Link to comment
Share on other sites

oleeeeee giga qsno 4e 6te doida we... kak li da ne doida da vida kakwi izrodi sme se sabrali i kakuw destroy 6a napraim ! brao mi priqtel PSIHOZA!! :))[zaergathul staa vapros] samo kazvate koga i kude... kak da sme oble4eni :) i praim kakwoto i za6toto trqa

a za oniq det si mislqt 4e sa malki.. az sum 87 taka 4e... vajnoto e smqh i destroy da ima.. drugoto idwa ot samosebe si

Link to comment
Share on other sites

1. Поканата важи за всички, без значение броя на постовете или приноса към вареза.

2. Винаги ще има хора, които няма да ги устройва и няма да дойдат.

3. По-важният въпрос е не КОГА, а КЪДЕ!!!

 

(4. Да се надяваме че няма да стане като срещата на TechBG за тази година.)

Link to comment
Share on other sites

ти ще пиеш Фанта ? Направо да не повярва човек

Еее така ли 6а кайш бе лан'ка азне пия мноо уее :)По важно е да кажеш да ли и ти ще дойдеш ...а пък за напиване ..не съм се напивал от както се уволних ..там бе6е мазало :P :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

лошо няма..може даже и аз да се домъкна:)

въпросът както каза теди-кинг обаче е къде подяволите ще се съберем толкова ма'муни?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...