Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Не знам какво трябва да се случи, старите хегемони - Макларън и Уилямс, да се върнат?

За Уилямс не знам дали е възможно да се случи... Изобщо. Преди 2021-ва на 100 процента няма да се случи

Новината е че Макларън се бориха с рвдбул! Определено е огромна крачка напред.

И ХААС и те. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тия кога почнАха бре!?!?! Интересът вече е толкова умрял, че изпускам старт на сезона - показателно...  :laughing1:

 

Аха. Мислех, че е идната неделя, то беше вчера. Случайно го хванах сутринта... Общо взето нямаше голяма интрига...

Link to comment
Share on other sites

Аха. Мислех, че е идната неделя, то беше вчера. Случайно го хванах сутринта... Общо взето нямаше голяма интрига...

Обаче подведе некои хора... та го гледахме на запис :f1:

Важното е, че Ферари дръпнаха сериозно тази година и швабите ще им дишат праха перманентно :lol:

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах записа - победата на Ферари е чиста случайност и късмет. Имат много да черпят нещастниците от Хаас, които изпотрошиха порцелана - такова чудо не бях виждал... Та без тоя цирк щяха да са първи га ма няма. Кими кара отлично, но това му стигна колкото едва да удържи бастуна зад себе си, а Себастиан просто изпълни един отлично сработил план, който изненада Мангала здраво. Като гледам обаче той си е точно толкова опасен, колкото и преди и отпред ли е, само куриози и късметски изпълнения могат го бутна. Ферстапен от първия старт напомня, че е дебил. А Лимонсио докара първи точки на нещастниците, които ще затворят другия път 100 (СТО) старта без победа.      

Link to comment
Share on other sites

Обаче подведе некои хора... та го гледахме на запис :f1:

Важното е, че Ферари дръпнаха сериозно тази година и швабите ще им дишат праха перманентно :lol:

това опит за шега ли беше?

Сега изгледах записа - победата на Ферари е чиста случайност и късмет. Имат много да черпят нещастниците от Хаас, които изпотрошиха порцелана - такова чудо не бях виждал... Та без тоя цирк щяха да са първи га ма няма. Кими кара отлично, но това му стигна колкото едва да удържи бастуна зад себе си, а Себастиан просто изпълни един отлично сработил план, който изненада Мангала здраво. Като гледам обаче той си е точно толкова опасен, колкото и преди и отпред ли е, само куриози и късметски изпълнения могат го бутна. Ферстапен от първия старт напомня, че е дебил. А Лимонсио докара първи точки на нещастниците, които ще затворят другия пър 100 (СТО) старта без победа.

Нормално. 90 на 10 бях сигутен, че какъвто и режим на задвижващата система да ползва Хамилтън, няма да изпревари Фетел. На друга писта - да, не и на тази.

 

Кими също го спаси пистата... И тая година температура, налягане и вид гуми ще имат по-голямо значение...

Link to comment
Share on other sites

това опит за шега ли беше?

 

На въпроси от тип "американски" се въздържам да отговарям. Считам се за маалко по-интелигентен от североамериканците и преселниците на континента.

Link to comment
Share on other sites

На въпроси от тип "американски" се въздържам да отговарям. Считам се за маалко по-интелигентен от североамериканците и преселниците на континента.

продължавай да се считаш. ;). Разрешавам

Другия кръг също е на Ферари.

Скоро ще разберем... Ама с тоя квалификационен режим няма да ни бъде.
Link to comment
Share on other sites

Те сребърните стрели винаги са били по-добре в квала, още от последната ера на МШ, тогава също бяха бързи, сега вече с парти режима, който между другото го имат и ферари, са доста по-напред. Но с оглед на трасето и колата, може да сложа един десетак, че черно конче, ще е по средата на подиума.

Link to comment
Share on other sites

Съвсем да и е пълен смях. Очаквам скоро някой да се претрепе. На първия старт се видя какви ефекти създават - Ферстапен мааа кат стрелочник на Алонсо да го изпревари и да си върне позицията, оня нищо не вижда от тия гнусни винкели...  

Link to comment
Share on other sites

Съвсем да и е пълен смях. Очаквам скоро някой да се претрепе. На първия старт се видя какви ефекти създават - Ферстапен мааа кат стрелочник на Алонсо да го изпревари и да си върне позицията, оня нищо не вижда от тия гнусни винкели...  

Мисир, ако този "винкел" го имаше през 1994, Сена все още щеше да е жив.

Link to comment
Share on other sites

Мисир, ако този "винкел" го имаше през 1994, Сена все още щеше да е жив.

Силно се съмнявам. От това, което съм изчел...халото нямаше да помогне. Но сина на Джон Съртиис щеше да е жив, може би и Бианки.

Link to comment
Share on other sites

Как пък не! Аре стига глупости. Има един филм дето трябва да гледаш много внимателно и той винкели не съдържа. Просто мисъл, смесена със смисъл, баш от най-големия. Ако го бяха слушали тогава, поне двама още щяха да са живи, а кой знае - може би и той. 

 

Между другото, Стефче, батьовата, преди една сума години, когато аз казвах,че промените дори да ни дразнят са ужким в името на сигурността на пилотите, не беше ли баш ти човека, дето джафкаше срещу тях? Не си ли говорехме, че който го е страх от мечки не трябва да ходи в гората? Нещо си поомекнАл ми се струва. 

Link to comment
Share on other sites

И двамата не сте наясно със законите на физиката. Този "винкел" определено щеше да промени съшествено ситуацията при катастрофата на Сена.

Link to comment
Share on other sites

Ама естествено че не сме! Има си хас! Да ти припомня само, че акото мирише и нека да не ровим дето не ни е работа. Изчадието е факт и е монтирано на колите, ние можем да си плямпаме на воля. Да видим сега оттук насетне колко точно "животоспасяващо" ще бъде и колко катастрофи ще предизвика. 

Link to comment
Share on other sites

Как пък не! Аре стига глупости. Има един филм дето трябва да гледаш много внимателно и той винкели не съдържа. Просто мисъл, смесена със смисъл, баш от най-големия. Ако го бяха слушали тогава, поне двама още щяха да са живи, а кой знае - може би и той.

 

Между другото, Стефче, батьовата, преди една сума години, когато аз казвах,че промените дори да ни дразнят са ужким в името на сигурността на пилотите, не беше ли баш ти човека, дето джафкаше срещу тях? Не си ли говорехме, че който го е страх от мечки не трябва да ходи в гората? Нещо си поомекнАл ми се струва.

Не знам дали има филм на такава тематика, който да не съм гледал. Плюс тонове предавания качени в тубата, плюс всички сезони качени в "рибния магазин"
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали има филм на такава тематика, който да не съм гледал. Плюс тонове предавания качени в тубата, плюс всички сезони качени в "рибния магазин"

 

Аз това за филма го казвам на канадския мисир, не на тебе, миличък.  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Катастрофата и последвалата гибел на Бианки, Уилсън, Съртиис младши, де Вилота... Предрешиха хало-то.

Спорта никога няма да е 100 безопасен. През 80те е бил в пъти по-опасен от сега, но тогава е нямало тъпанари тип Верстапен. В момента приоритет е живота на пилота, особено когато 17 годишни стигат до Ф1.

Деймън Хил, за сравнение може да видите кога дебютира.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...