Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе мани тая работа...едно от нещата, които преди време ме отказаха вече да гледам F1...пък и с тия батерии напоследък - то не е само, че можело да върви бързо...просто няма база за сравнение...

 

https://www.youtube.com/watch?v=BmGgvHflXgc&list=FLb6ahLcPp9v603WlyM8oeSQ

Link to comment
Share on other sites

И аз го харесвам звука, но в никакъв случай идиотското пърдене при спирането...

нищо идиотско няма. Всичко е с цел. Сега, от както не чета всяка новина, съм забравил какво точно беше. Но ми се върти в главата изключване на цилиндри...не помня вече. Преди имаше подобен звук, но това беше при ускорение заради тракшъна... Преди много, много луни
Link to comment
Share on other sites

Чакай сега, Стефчо, аз никъде не казвам, че няма смисъл! Казвам, че не ми харесва - има огромна разлика!

всичко ми харесва. Щом няма шибани батерии и те болят ушите от звука. А не сега да чувам скрибуцането на гумите.
Link to comment
Share on other sites

...А не сега да чувам скрибуцането на гумите.

 

Съгласен съм - няма по-голяма пародия от Е-формулата...насилих се да гледам 2-3 състезания, но бързо ми свърши търпението. ;)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм - няма по-голяма пародия от Е-формулата...насилих се да гледам 2-3 състезания, но бързо ми свърши търпението. ;)

и във формула 1 се чуват. При атмосферките не ми се беше случвало
Link to comment
Share on other sites

За Е-"формулата" и аз съм напълно съгласен. Тая работа е за улиците и масовия транспорт, не за пистата. Това е просто отвратително. Попаднах на няколко пъти на предаване - ми точно 2 минути издържам. Всъщност и толкова не. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...