Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Сутринта в 9 като чух новините и подскочих.... Точно от това ме беше страх - Мангала отпред... КОШМАР! Като разбрах за тоталните резили на Ферари се притесних Стефчо да не извърши ритуално самоубийство... laughing1.gif

 

УТРЕ 7.30 САБАЛЯ ВСИЧКИ У НАС!!! ninja.gif

 

ЕДИТ: И мамицата му долна на Циганина! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За всички притежатели на Андроид телефони:

 

about F1™ 2012 Timing Premium

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softpauer.timingapp2012

down v5.41 cracked:

http://rghost.net/private/37082311/867d73eb0b35f03312ae06f968a82d8b

 

chartmo.png

 

pass: bulforum

 

Програмата си струва.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Сутринта в 9 като чух новините и подскочих.... Точно от това ме беше страх - Мангала отпред... КОШМАР! Като разбрах за тоталните резили на Ферари се притесних Стефчо да не извърши ритуално самоубийство... laughing1.gif

 

УТРЕ 7.30 САБАЛЯ ВСИЧКИ У НАС!!! ninja.gif

 

ЕДИТ: И мамицата му долна на Циганина! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

няма бре....казал съм, че ще дойда и за тва се прибирам ся...много ми беше трудно да откажа на офертата за Сикретс..

 

РУМБААА, утре ти ще ми караш колата до Виден, вземи си книжката, че не ми се рискува :D

Link to comment
Share on other sites

За всички притежатели на Андроид телефони:

 

about F1™ 2012 Timing Premium

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softpauer.timingapp2012

down:

http://rghost.net/private/37079054/1df23847879bc62b2d71e9153fa8a517

pass: bulforum

 

Програмата си струва.

Това цялата ли е? В петъка я разглеждах, но няма начин да дам 46 кинта за някакво приложение, което ще е валидно до края на сезона. А "free" версията е само демо, как работи пълната.

Link to comment
Share on other sites

Доживяхме да гледаме F1 по български HD канал, при това без нито една реклама! Коментаторите се справиха добре, като изключим лафа, че Алонсо е куче, който направо ме разсъни :laughing:

Доста глупаво ми се видя новото правило при сейфти кар изостаналите с обиколки да си наваксват...

 

@Групичката при RaptoR, да не сте под масата вече? :D

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Това цялата ли е? В петъка я разглеждах, но няма начин да дам 46 кинта за някакво приложение, което ще е валидно до края на сезона. А "free" версията е само демо, как работи пълната.

Кракната е, да. Ако това имаш в предвид :beer:

Tя излезнала нова версия 5.41

Ъпдейтнат е предния пост с линка за сваляне.

 

Доживяхме да гледаме F1 по български HD канал, при това без нито една реклама!

Ма! Верно ли че е без реклами по HD? Щото на обикновения канал ни спукаха от реклами, а авторекламата на булсатя е направо плашеща. Дете с проблеми в зрението и майка дето... на никой не пожелавам, в съня още по-малко.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен.

Не бях чувал толкова много грешки в едно предаване.

Той има в предвид, че нямаше изрази като "отпреде" и "отзаде", както и коментиране на гумите в 80% от предаването :laughing1:

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Казах добре, а не перфектно. Имаше дребни неща, но нямаше малоумни коментари.

@future - ти остави другото, ами на рекламата на Булсат, приемникът е изключен, иначе майката гледа... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Маса - най - великият. В идеалният отбор е.

 

Чефо, ферари пак ли ще отпишат сезона за да се съсредоточат към следващият? Явно навик им стана. Вече толкова години подред го правят.

Link to comment
Share on other sites

@future - ти остави другото, ами на рекламата на Булсат, приемникът е изключен, иначе майката гледа... :laughing:

Беееее..., то всеки нормален човек би изключил като я види. Щом и приемника не е издържал... какво да говорим.

По RTL как е хавата с рекламите?

Link to comment
Share on other sites

Идея нямам, предполагам, че пускат реклама и в малко прозорче върви състезанието, като преди.

Някой, който е на N3 и е гледал, да каже за RTL.

Link to comment
Share on other sites

Добро състезание се получи. Хамилтън за пореден път доказа, че е слаб психически и няма манталитет за шампион, за разлика от Бътън, който според мен и тази година ще е основния двигател на макларъните. Разочароващи Ферари за пореден път, явно след като принудиха да напусне Шумахер, отбора върви към статута на посредствен тим, както беше и преди ерата на Тод-Браун-Шумахер. Очаквам с интерес развитието на Мерцедес и Лотус, като искрено се надявам до 3-4 старта да се борят за позиция на стълбичката.

За коментаторите нямам претенции, може и да правят грешки, но за сметка на това са добре информирани за всичко случващо се в кервана и не дразнят много с безумни коментари, както беше преди години с онова недоразумение Юлий Москов.

Майката която се опитва да храни келеша на рекламата, ако беше пред мен, сигурно щях да я удуша, заради безумието си да си помисли, че въобще може да си покаже муцуната в някаква реклама.

Link to comment
Share on other sites

 

Чефо, ферари пак ли ще отпишат сезона за да се съсредоточат към следващият? Явно навик им стана. Вече толкова години подред го правят.

Повторението е майка на знанието! След още няколко години току виж са се научили, че италианец техника не може да прави и ще се заемат с нещо далеч по-смислено, като правенето на макарони (примерно)...

 

Майката която се опитва да храни келеша на рекламата, ако беше пред мен, сигурно щях да я удуша, заради безумието си да си помисли, че въобще може да си покаже муцуната в някаква реклама.

Ммм..., онази овца кривогледа, трябва да бъде задължена да носи чувал на главата си и да не се показва навън по светло!

Link to comment
Share on other sites

Браво на Бътън, много добро състезание. Колата определено лети, за разлика от всички други, които танцуват. Горкичкият Хамилтън щеше да се разреве на стълбицата :laughing:

 

Тоя смотаняк Пастора да му бяха дали днес наказние. Не стига, че отнесе Грожан ама и продължи да вършее...

 

Коментара по Филм + е под всякаква критика. Ромен Грожен ( трябва да ви го пусна със звук как го казваше Манчев) или как Бътън карал колата като хируруг и какви ли не глупости. Пълен леш....

Link to comment
Share on other sites

Ма! Верно ли че е без реклами по HD? Щото на обикновения канал ни спукаха от реклами...

 

по film+ НD минахме без нито една реклама.

 

Коментаторите се справиха добре...

 

Тук не съм много съгласен с теб, защото коментаторите "губеха" пилотите: "Къде е Алонсо? :blink: " А минута преди това го дадоха, че е в бокса и си сменяше гумите. И не само това!

 

Не бях чувал толкова много грешки в едно предаване.

 

@plameni, явно не си гледал комедията по БНТ2. Мноооого смях :laughing1:

Edited by zenit-e
Link to comment
Share on other sites

Доживяхме да гледаме F1 по български HD канал, при това без нито една реклама! Коментаторите се справиха добре, като изключим лафа, че Алонсо е куче, който направо ме разсъни :laughing:

Доста глупаво ми се видя новото правило при сейфти кар изостаналите с обиколки да си наваксват...

 

@Групичката при RaptoR, да не сте под масата вече? :D

Да седнеш да пиеш в неделя в 7 и да станеш в 19... БЕЗЦЕННО!

Link to comment
Share on other sites

Маса - най - великият. В идеалният отбор е.

 

Чефо, ферари пак ли ще отпишат сезона за да се съсредоточат към следващият? Явно навик им стана. Вече толкова години подред го правят.

 

Ванка, аз казвам ли ти как да се гмуркаш? Не ти казвам, щото идея си нямам...таа...сам се сещаш ква ми е идеята ;)

 

Добро състезание се получи. Хамилтън за пореден път доказа, че е слаб психически и няма манталитет за шампион, за разлика от Бътън, който според мен и тази година ще е основния двигател на макларъните. Разочароващи Ферари за пореден път, явно след като принудиха да напусне Шумахер, отбора върви към статута на посредствен тим, както беше и преди ерата на Тод-Браун-Шумахер. Очаквам с интерес развитието на Мерцедес и Лотус, като искрено се надявам до 3-4 старта да се борят за позиция на стълбичката.

За коментаторите нямам претенции, може и да правят грешки, но за сметка на това са добре информирани за всичко случващо се в кервана и не дразнят много с безумни коментари, както беше преди години с онова недоразумение Юлий Москов.

Майката която се опитва да храни келеша на рекламата, ако беше пред мен, сигурно щях да я удуша, заради безумието си да си помисли, че въобще може да си покаже муцуната в някаква реклама.

 

Колко пъти си гледал Ферари, че да ми кажеш за пореден път. Да се фанем ли на бас, че съм гледал повече стартове на Скудерията от колкото си годишен и то на квадрат ;)

 

 

Повторението е майка на знанието! След още няколко години току виж са се научили, че италианец техника не може да прави и ще се заемат с нещо далеч по-смислено, като правенето на макарони (примерно)...

 

Гадо, климатика ми е развален, остави Ф1 на страна ;)

 

Ммм..., онази овца кривогледа, трябва да бъде задължена да носи чувал на главата си и да не се показва навън по светло!

 

 

Да седнеш да пиеш в неделя в 7 и да станеш в 19... БЕЗЦЕННО!

първия парвилен коментар....аз съм ЛОМ ;D

Link to comment
Share on other sites

Колко пъти си гледал Ферари, че да ми кажеш за пореден път. Да се фанем ли на бас, че съм гледал повече стартове на Скудерията от колкото си годишен и то на квадрат ;)

Гледам Формула 1 още когато за първи път започват да я излъчват по БНТ през 92 година, ако не се лъжа, отделно имаше период в който се бях вманиачил и си намирах ранните състезания на видеокасета, а впоследствие ги свалях от тракерите. Та в този ред на мисли, съм гледал достатъчно състезания на скудерията за да си изразя мнение, още повече, че аз също съм фен на Ферари. Щях да забравя, че две години под ред, си купувах всички броеве на F1 магазин.

Ред: Също така имам и няколко срещи с Иван Тенчев, с когото сме говорили много по темата.

Link to comment
Share on other sites

Гледам Формула 1 още когато за първи път започват да я излъчват по БНТ през 92 година, ако не се лъжа, отделно имаше период в който се бях вманиачил и си намирах ранните състезания на видеокасета, а впоследствие ги свалях от тракерите. Та в този ред на мисли, съм гледал достатъчно състезания на скудерията за да си изразя мнение, още повече, че аз също съм фен на Ферари. Щях да забравя, че две години под ред, си купувах всички броеве на F1 магазин.

Ред: Също така имам и няколко срещи с Иван Тенчев, с когото сме говорили много по темата.

 

Аман бре...всички я гледате тая формула от хиляда ОСЕМСТОТИННН...аз я гледам от миналия сезон майна...айляк беше :D

 

Като си говорил с инж. Тенчев. Обясни ми защо огромното количество поток, което БИ трябвало да отива към дифузьора не дава нужния даунфорс на Скудерията...а не е като тяхната предница да не е най-отворена за ВЪЗДУХ. И как по дяволите за 4 месеца Ферари залитнаха от едната крайност на използването на гумите към другата. Шах и мат.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хех последния въпрос ме утрепа. Аз мисля, че и инженерите на Ферари не могат да ти отговорят на този въпрос, а Тенчев още по малко. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като си говорил с инж. Тенчев. Обясни ми защо огромното количество поток, което БИ трябвало да отива към дифузьора не дава нужния даунфорс на Скудерията...а не е като тяхната предница да не е най-отворена за ВЪЗДУХ. И как по дяволите за 4 месеца Ферари залитнаха от едната крайност на използването на гумите към другата. Шах и мат.

Некадърност може би?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...