Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Не мислите. Как ПО-БЪРЗИЯ ще прави път на ПО-БАВНИЯ? И двамата имат вина, но Уебър е с по-голяма защото можеше да се дръпне, а Фетел прекалено рано тръгна да отива в дясно за следващия ЛЯВ завой. И най-голямата грешка е, че нямат ШЕФ, който да тропне с КРАК, да натисне копчето и да каже 2, 3 думи. Сега щяха да са с двойна. Така никви титли няма да видят. ;)

 

 

А ти на кой тим си шеф или пилот, че да ти искаме автограф?

 

Някои хора помнят, че казах 3 обиколки преди инцидента, че местата на Уебър и Фетел трябва да се сменят защото Уебър И ТОЙ е трябвало да пести гориво => по-бавен е => бави и съотборника си, на гърба, на който има два Мака. Хорнер тъп ли е, къв е....като се правят на Джентълмени ще му ядат главата. Не мисля, че ще са шампиони въпреки по-бързата си кола. Маковете много ги настигнаха, а Ферарита я овапцаха.

 

Aко има заповеди от бокса Фетел трябваше да се дръпне, щото тоя с повечето точки и по-постояния сега е баш Уебър.

 

И закво трябва Уебър да остъпва?Фетел му се навря той трябваше да се отдръпне.Еми да му яде сега главината като отпадна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Фетел е много нагъл като обвинява изцяло Уебър за инцидента.Сега вече може да го сравнявате с Шумахер.

Според мен Фетел има повече вина.

Някой беше казал за шефа в ред бул.

Абсолютно вярно,ако бяха оставили Бътън и Хамилтън да правят квото си искат и те щяха да оплескат работата

Link to comment
Share on other sites

грешката на Фетел беше малко по-ранното тръгване за по-удобна траектория на следващия ЛЯВ завой....уебър пък е ПОЧТИ цяла дължина на болида зад Фетел и трябваше да се примири като се дръпне на дяссно....и всичко щеше да се размине.

 

Aко има заповеди от бокса Фетел трябваше да се дръпне, щото тоя с повечето точки и по-постояния сега е баш Уебър.

 

И закво трябва Уебър да остъпва?Фетел му се навря той трябваше да се отдръпне.Еми да му яде сега главината като отпадна.

бяха с равен брой точки преди Турция.

Link to comment
Share on other sites

Ред Бул са инструктирали Марк Уебър да превключи двигателя си в горивоспестяващ режим малко преди инцидента със съотборника му Себастиан Фетел.
Link to comment
Share on other sites

Абе глупаво е да се спори, чия е грешката в случая. Ако тия две коли бяха на различни тимове всички щяхме да сме забравили досега, че са се блъснали.

Тази катастрофа, беше израз на напрежението в Ред-Бул. Себастиан е по-млад, по-надъхан, кара по-рисково и колата му се чупи.

От началото на сезона прави подараци на всички. През това време Уебър с постоянството си и с опита си е доста по-стабилен в представянето си. Затова взема от всяко състезание точки и води класирането. Нещата в Ред-Бул се обърнаха и Фетел вече не е звездата там, което го изнервя на максимум. Вчера той искаше просто да се докаже и да вземе своето обратно! Само дето стана точно обратното сега, което е причина за допълнително ескалиране на напрежението в тима.

 

Интересното, е че никой в тима освен Фетел и Хемут Марко не изразиха мнение кой е виновен. Мнението на Фетел е ясно, онова на Хемут Марко е ясен израз на това, кой е номер едно пилот в Ред-Бул.

 

Ситуацията в този тим стана много напечена и аз лично искрено се надявам да могат да я овладеят! Инак ще са тима с най-добри пилоти и кола, ама няма да са шампиони!

Link to comment
Share on other sites

Нищо не видех от това състезание, но... Пилето 4ти... :) Айде сега и Бътън и Хамилтън да направят една двойна, чичо Шуми да понатрупа той малко точици :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нещо много харчат тея Мерцедеси, дано и днес му свърши бензина дано :devil

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Само да ви кажа, че НЕ закарването на колата в бокса на собствен ход и липсата на ПОД литър гориво за пробва за легалност е ...наказуемо. Пак обаче мъмрене +10 палки за семки. До кога.

 

Аз НЕ го знаех това правило.....ама след ПОРЕДНОТО провинение на сивите мишки го научих.

Link to comment
Share on other sites

100 тояги на голо за тъпака, който остави Уебър по налъми да загуби 10 секунди и отгоре и подари победата на Циганина без бой! Отделно хич няма тийм ордърс при Сивите, ама хич...

 

Като видях как Женшена отнесе Лимона и направо ми стана жал за Ферари. Явно колата е пълен батал...

 

Сега очаквам да качат състезанието, че съм изпуснал много интересен старт явно laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

100 тояги на голо за тъпака, който остави Уебър по налъми да загуби 10 секунди и отгоре и подари победата на Циганина без бой! Отделно хич няма тийм ордърс при Сивите, ама хич...

 

Като видях как Женшена отнесе Лимона и направо ми стана жал за Ферари. Явно колата е пълен батал...

 

Сега очаквам да качат състезанието, че съм изпуснал много интересен старт явно laughing.gif

 

Първо изгледай състезанието, тогава коментирай, ако обичаш...

 

 

... мерси...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Абе гледайте състезанието да му се не види. Първо Буеми се направи на мъж и попречи на Алосно, после КоваШИТ го забави като не го пусна на време когато правише рекордни обиколки, после няква шибана испания рейсинг го забави и метна към стената при което загуби скорост И ЗА ТОВА бе изпреварен от бътън и от левис по-рано... чист малшанс....

 

 

и Много ясно, че няма да вкарат Уебър в бокса 20 ДВАДЕСЕРТ обиколки преди края защото е ДЛЪЖЕН да сложи МЕКИТЕ гуми, а те карат не повече от 4, 5 обиколки.... все едно не сте гладели

Link to comment
Share on other sites

Честита победа!

Много ясно, че няма да вкарат Уебър в бокса 20 ДВАДЕСЕРТ обиколки преди края защото е ДЛЪЖЕН да сложи МЕКИТЕ гуми, а те карат не повече от 4, 5 обиколки.... все едно не сте гладели

Защо бях останал с впечетлението, че му остава един чифт твърди гуми и после като го видях с меките се учудих но явно съм се объркал.

Link to comment
Share on other sites

100 тояги на голо за тъпака, който остави Уебър по налъми да загуби 10 секунди и отгоре и подари победата на Циганина без бой! Отделно хич няма тийм ордърс при Сивите, ама хич...

 

Като видях как Женшена отнесе Лимона и направо ми стана жал за Ферари. Явно колата е пълен батал...

 

Сега очаквам да качат състезанието, че съм изпуснал много интересен старт явно :laughing:

 

Ти не си ли на оня сър къв беше Джон? :rolleyes:

 

 

Иначе много добро състезание стана.Доволно си попсувах да ви кажа.Алонсо много го прекараха изостаналите.Все него прецакваха и все в ощърб....

 

Бътън хич не е втори пилот....С по-добри гуми и се тътри зад мангала иначе ще го мъмрят.

 

А Шумахер отново показа къв е боклук.Поне накрая му сипаха 2-те Индии.

 

 

П.П. Как забравих моя "любимец" Маса.Ама превъзходен пилот е хубаво, че Ферари взеха Алонсо:laughing:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Маса го удариха точно 3 пилота. Два пъти сменя крило и спукана гума. Какво да направи? Гледайте нормално. Искрата надежда беше от снимките на задните гуми на болидите на Ферари и педекларън. Дано огън и жупел да се сипе от небето до края на сезона

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

С риск за живота ще кажа само : Момчетата от Макларън днес много хубаво си караха. С малко гориво, с изтъркани гуми, ама не са бутали до финала. Иначе май наистина имат кодови думички и уговорки, ама... И браво на Алонсо, че най-накрая се качи на подиума. За Маса съм съгласна със Стефчо. Има още състезания, то ще си каже кой кого. А Фетел от миналото състезание, както ми беше противен (не, че не кара момчето), ми стана още по-тъп и смотан.

Link to comment
Share on other sites

Феноменален старт на Михаел, все едно гледам Ангел с Астрата :punk :punk :punk

 

______________

 

Ами аз сега гледам състезанието тепърва и съм на 10та обиколка.

 

btw не, че нещо, но Люис Хамилтън е за изхвърляне от F1. Систематично, многократно показва, че не зачита правилника. Какво повече да направи?! Да убие малко куче с шутове на старт финалната, та да разберат всички, че е гадняр ли?

(да уточним, много го харесвах този пилот като агресия, като хъс още в по-малките серии преди f1 ама това на нищо не прилича неговото)

 

_ _ _ _ _

На Шумахер не видях никакви простотии, ще ме извинявате. Този отзадЕ като не може да прецени, че не му стига място и скорост той какво да направи? Да отвори място една кола за него? Маса за какъв се мисли на голямата права преди финала та си навира носа на болида в задницата на Шуми? Длъжен беше да спре повече, траекторията на Шумахер за спирането беше права, а не прогресивна крива. Егати и "пернишките" амбиции са станали всички в кервана. Също като онзи с Рено-то ... Кубица. Еми, НЕ. Като не можеш чисто да изпревариш за какво натискаш така грубо.

 

Аз съм доволен от състезанието. Повече такива състезания искам и повече и по-точни решения на маршалите. Битка, битка и пак битка искаме - но чиста, а не такива наглости.

 

_______________

 

Не бях догледал последните 2 обиколки. Пресичането на шикана преди последния завой беше уникална наглост от Шумахер. Изключително правилно решение, че го наказаха.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Виж Фелипе какъв старт направи, но трябваше и Бътън и кирливата индия да го ударят...майка им *********

 

Шумахер направи толкова много глупости колкото през цялата си кариера не е правил. Яд ме е да го гледам с тая талига и изобщо с тия болиди...само се мъчи човека.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Бях забравил, че само червените фанатици гледат състезанието! Всички други гледаме кеч, бокс, канадска борба или хокей в същото време.

 

Стефчо, напълно съм съгласен, че Лимона имаше много лош късмет в това състезание, но там, където го лъхна Бутон не видях някой или нещо да му пречи. Изпревари си болида, прибра се пред него, Бутон прелетя и покрай двамата. Не виждам какво освен слаба кола направи това възможно.

 

Шумахер направи толкова много глупости колкото през цялата си кариера не е правил. Яд ме е да го гледам с тая талига и изобщо с тия болиди...само се мъчи човека.

 

Тук сме на едно и също мнение. Отвратително поведение, накрая от нерви или злоба, а може би и двете заедно, прасна не друг, а собственото си протеже - тотален резил....

 

Стефче, другия път на като седнем на масата да ми обясниш какви са тия чисто нови гуми във Ф1, които карат по 4-5 обиколки, защото за първи път чувам за такива.

 

Състезанието гледам е качено, сега ще го опъна да видя старта beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Получи се много интересно състезание.

Шумахер отново показа какъв подлец е.

Надявам се тези намигвания в Макларън,да не доведат до проблеми.

Въпреки че продължават ли,това е сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Бях забравил, че само червените фанатици гледат състезанието! Всички други гледаме кеч, бокс, канадска борба или хокей в същото време.

 

Стефчо, напълно съм съгласен, че Лимона имаше много лош късмет в това състезание, но там, където го лъхна Бутон не видях някой или нещо да му пречи. Изпревари си болида, прибра се пред него, Бутон прелетя и покрай двамата. Не виждам какво освен слаба кола направи това възможно.

 

 

 

Тук сме на едно и също мнение. Отвратително поведение, накрая от нерви или злоба, а може би и двете заедно, прасна не друг, а собственото си протеже - тотален резил....

 

Стефче, другия път на като седнем на масата да ми обясниш какви са тия чисто нови гуми във Ф1, които карат по 4-5 обиколки, защото за първи път чувам за такива.

 

Състезанието гледам е качено, сега ще го опъна да видя старта beer.gif

 

Щи дам жокер. Виж кой с кви гуми тръгна. Виж старта. Виж кога почнаха да влизат в боксовете защото гумите се РАЗПАДАХА. Виж каква велика глупости направи Буеми, Хейки с Лотуса и Испания Рейсинга когато Бътън изпревари Алонсо. То точно за тва го изпревари де. Защото беше на състезателната линия и ПРЕЧИ. Минава от вън и другото е ясно..

Link to comment
Share on other sites

Гледах началото. За гумите ме съгласи. Ама горе дето си писал как Маса го ударили... laughing.gif

 

Тейбъл си е изцяло виновен за тая катастрофа, заради него се изпонатряскаха болидите. Ама той си е бездарник и не ме изненадва.

 

Аз имам друг въпрос - докога наистина Циганина ще се измъква безнаказано с наглите си простотии? Какво беше това надбягване в бокса, та за малко да удари Лимона? Къде са тия стюарди? Къде са тия правила? Защо нямаше ПОНЕ драйв-тру за тая свинщина??? Или пак за едни има - за други няма? angry1.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Или пак за едни има - за други няма?

Хвала на английското ръководство на F1 и якото им лоби. Такива подпирания аз не помня да е имала за когото и да е.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...