Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ако колектора е правен от Лада, верно - скапано Рено. Вие не забелязахте ли механиците в бокса как гледаха на Витали Петров болида с откаченото рамо? Сигурно се чудеха как толкова бързо Лада са инкорпорирали техни части във Ф1 програмата на Рено.

 

Момък, ти си тотално офлайн, патИлогия да е требе се осмисля.... Абе пускам те на Стефчо и Весо ххаххаа

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gram не ме е еня за Рено, а за повишената консумация на гориво в болида на Фелипе. Има ли още хора, които да мислят, че Алонсо нямаше да изпревари Фетел с това показно, което направи от 1:58?

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам какво толкова се радваш. Болида на РедБул с пилот Фетел буквално размаза всички. Ако не беше пукнатия колектор Алонсо, Маса и Хамилтън щяха само да се чудят какво да правят до следващия старт. Недей така зачерква реалните постижения.

 

______________________________

 

Аз пък видях един Фетел който беше недостижим преди получаването на пукнатина в колектора. Не гледах крайно внимателно, но това ми е впечатлението.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз не разбирам какво толкова се радваш. Болида на РедБул с пилот Фетел буквално размаза всички. Ако не беше пукнатия колектор Алонсо, Маса и Хамилтън щяха само да се чудят какво да правят до следващия старт. Недей така зачерква реалните постижения.

 

Ай стига. Аз видях 3 скачени съда: Фетел, Алонсо и Маса. Като последния имаше очевиден проблем много преди края на състезанието щом дори Левис имаше същото темпо като Ф10, което граничи с лудостта. Алонсо пък си правеше каквото поиска с разликата между него и Фетел. От където следва, че с по-твърдите гуми Ф10 е по-добро

Link to comment
Share on other sites

На калпав х*й космите му пречат.Що не се пукат колекторите и не гърмят моторите в колата на Рено ами все в тая на Ред Бул?!?!Да не говорим, че Ред Бул нищо лошо не казват за мотора и преди сезона имаше сумати въпроси какво мислят за двигателя.Никой не каза нищо лошо.

 

Относно отбора на "Рено" той вече има общо с автомобилния производител само с логото на колата.Такъв "фен" на формулата трябва да знае, че отборо на Рено го продадоха, а пък Лада няма нищо общо с правенето на колата.

Link to comment
Share on other sites

По-скучно състезание не съм гледал от не знам кога!

Новите правила и най-вече липсата на зареждане са пълна простотия! Щяло да има повече изпреварвания - дрън, дрън! Шампион ще е този, който пази гумите най-много и изразходва най-малко гориво. Аз не знам как никой производител не изкара мотор дизеляк....

 

Що се касае до Ферари, аз мисля, че направиха огромна грешка с Алонсо! Първо Алонсо има победите за самоцел и въобще не се вълнува как са направени. Някак напомня на Монтоя.... Той иска всичко да се върти около него. Конфликта с Маса е неминуем. Тия двамата до края на сезона няма да могат да се гледат!

После трябваше да оставят Кими да кара още един сезон за да вземат Фетел следващия.

 

Освен това Алонсо е лецемер, което е най-дразнещо. Като отиваше в МакЛарън и "аз винаги съм искам там да карам".... Сега "баща ми много винаги е искал аз да карам във Ферари", ебахти! Дразни ме от всякъде Вчера не се зарадвах на победата на Ферари заради него! Да го махат! Колкото може по-бързо!

Link to comment
Share on other sites

Alonso e nai-golqmata kurva v tozi sport, kato pilot ima ka4estva, no pyk ne moje da se zadyrji nikyde.

 

Otkrivaneto na sezona po4na mnogo dobre, dosta bira se izpi sno6ti

 

P.S. Nqkoi pomni li vyob6te systezanieto sno6ti :D

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Аз понмя, беше скучно състезание..но за след това....от много време не съм се правил такъв мармалад :P

 

Ето малко снимки:

 

iyzs09.jpg

xqml1w.jpg

28k0j85.jpg

sgoi10.jpg

dh7n04.jpg

2enu7v6.jpg

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Видеото

Снимки

 

Румене, май си поспестил някои снимки, ах ти...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Галче, ще ми дадеш ли клипа да си го сложа във FB :D

Ми някой който се повтаряха + една моя където точно така, както си ме снимала носа ми е номер едно, гледам в твойте не си пропуснала да ме отбележиш :P

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

...Адриан Сутил, който е заявил: "Следващия път ще си вземе нещо за четене."...

Това е истината за състезанията

Link to comment
Share on other sites

Най-трагичната гледка за мен е два болида един до друг на прекъсвач на 18к оборота и ...тва е. Замразени двигатели...Добре, че миналата година имаше КЕРС та да стават някви размнинавания. Сега коленете на ушите ще си ги сложат, за да изкарат 5 км скорост на правата...ама 5 не стигат, а са нужни около и над 15 + близост до болида...а с тия потоци - работата е в рЯката много одавна. Слипстрийма е мишън импосибъл.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Е ся Виден ще каже сигурно, че и свещите са Рено:laughing: :laughing: :laughing:

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Никой не ще да коментира.Тоя Фетелчо лети направо.Май само Алонсо има някав шанс да догони двата Редбула.

Link to comment
Share on other sites

Тъпотия. Толкова изравниха силите, че сега се чудят какво полулеглно нещо да извадят, за да минат крачка напред(който и да е). Ред Бул и Ферари имат с-ма за контрол на нивото на шасито в зависимост дали колата е пълна или празна. Или нещо от сорта. Почнаха вече и шушукания по въпроса. Мака пък имат прослувутото задно крило, което винаги им дава по-голям топ-спийд, но ако се погледнат времената ще се види, че Фетел има 295 км максимална скорост, а Луис 309. Единия е първи, а другия 11-ти. Изобщо съвременната Ф1 е болна(не го казвам заради максималните скорости, а заради оеднаквените болиди с различни цветове по тях :( )

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Прекалено многото "нововедения" с цел "намаляване на разходите", убиха спорта.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ами както коментираха някъде, ще се окаже, че пергелите на Хамилтън след свободните тренировки заради, които са прибрали колата с която е въртял ще са по-интересни от старта в неделя. Дано не е така, но не съм много обнадежден.

Link to comment
Share on other sites

Кубица шампион але, але :beer: :beer: :beer: :beer:

 

 

Мисля, че Алонсо отново показа какъв пилот е след това завъртане на старта.Пък и накрая така да одържа всякакви атаки.Браво.Само превъртането на старта стана зле ама квото е :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...