Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ехееее не остана. Нямам търпение да видя дали Мерцедес ще я овапцат или ще дръпнат напред с най-новите ъпдейти.

 

Найстина и аз нямам търпение :), в този ред на мисли чета новините, че само ТВ7 ще излъчват тази година с водещи Георги Иванов и Иван Тенчев, и чесно, Момчил Манчев ще ми лиспва, аз преди ги гледах по bTV, защото вкарваше доста технически коментари и най-вече бяха образувателни, поне за мен...дано стане няква рокада и да го видим пак :)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Найстина и аз нямам търпение :), в този ред на мисли чета новините, че само ТВ7 ще излъчват тази година с водещи Георги Иванов и Иван Тенчев, и чесно, Момчил Манчев ще ми лиспва, аз преди ги гледах по bTV, защото вкарваше доста технически коментари и най-вече бяха образувателни, поне за мен...дано стане няква рокада и да го видим пак :)

Ф1 без коментара на инж. Тенчев е нищо.

Link to comment
Share on other sites

+ Манчо...да и мене ме радва, тия от тв7 никога не са ме кефили...

 

ТОТАЛНИ бездарници и двамата като водещи, пълна комедия от грешки, която редовно се превръща в трагедия. Момчетата от ТВ7 са малчугани, на тях им е простено. Пусни си веднъж да гледаш старт, записан от някоя квалитетна западна телевизия - мисля знаеш английски. Разликата е умопомрачителна.

 

Ф1 без коментара на инж. Тенчев е нищо.

 

Техническите познания на Тенчев са на много високо ниво, най-високото по отношение на този спорт в сравнение с всички други негови колеги в България. Това обаче не променя факта, че редовно се оплита и има нобяснимо некадърни включвания на моменти.

 

----------------------------------------------

 

Дружина, денят наближава, очаквам цифра за откриването. Имайте предвид, че критичната бройка е около 10. Не се ослушвайте.

Link to comment
Share on other sites

ТОТАЛНИ бездарници и двамата като водещи, пълна комедия от грешки, която редовно се превръща в трагедия. Момчетата пт ТВ7 са малчугани, на тях им е простено. Пусни си веднъж да гледаш старт, записан от някоя квалитетна западна телевизия - мисля знаеш английски. Разликата е умопомрачителна.

 

 

 

Техническите познания на Тенчев са на много високо ниво, най-високото по отношение на този спорт в сравнение с всички други негови колеги в България. Това обаче не променя факта, че редовно се оплита и има нобяснимо некадърни включвания на моменти.

 

----------------------------------------------

 

Дружина, денят наближава, очаквам цифра за откриването. Имайте предвид, че критичната бройка е около 10. Не се ослушвайте.

 

И двамата разбират от Ф1. Траян е КИБЕР шампион.....с теория и аз мога да се наблъскам. Най-добрия коментатор, който съм слушал е Мъри Уокър....но за в БГ просто коментара на Тенчев е задължителен.

 

И аз ще дойда. +1 = 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Дружина, денят наближава, очаквам цифра за откриването. Имайте предвид, че критичната бройка е около 10. Не се ослушвайте.

Ако ме пуснат в домашен отпуск в събота и неделя може и да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Имам желание да дойда, къде се събирате и кво да нося :)?

едно ремарке синьо джони, една каравана хайвер, по една шапка пари на гостите :)....тва е малко спам де, А наистина къде ще се събираме?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Предполагам у Виден. Малко е хладничко за шатрата на село. Ама не знам де, аз и за шатра съм навит, щото не ми дреме колко е студено, но предполагам нежния пол ще е твърдо против :)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам у Виден. Малко е хладничко за шатрата на село. Ама не знам де, аз и за шатра съм навит, щото не ми дреме колко е студено, но предполагам нежния пол ще е твърдо против :)

аз не съм от нежния пол, ама тестисите си ми трябват :):)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам у Виден. Малко е хладничко за шатрата на село. Ама не знам де, аз и за шатра съм навит, щото не ми дреме колко е студено, но предполагам нежния пол ще е твърдо против xmas.gif

 

У нас естествено. Обаче ударихме чинела вече. За разлика от село тука ще се сбутаме като матрьошки, затова има квота. Реално в момента сме фул. Аз не че не мога да взема столове от комшиите и не че не можем да насядаме по пода из хола, ама масата трудно събира повече от 10 beer.gif

 

ГЕНО, СТОИЛ, ВЕСО, СТЕФЧО, ЖОРО, ГАЛЯ, ВАНЧО, РУМЕН, ИВАН + на жената брата. Един вид - кой сварил - натоварил laughing.gif

 

Мащабно носене на мръвки, мезета и пиене е излишно да споменавам вече.

 

Забранявам омесването на концентрат с бира за някои хора - те си знаят кои са. devil.gif

 

К*р за Циганина, Маса и Клюна! Фетел шампион! АХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Според лекарите да. Не е ясно обаче точно от какво.

 

Йоване, да не донесеш на бременната ми жена някой DEEP STAR 6 virus from THE ABYSS ph34r.gif

 

Еее лоша работа...да се оправяваш бързо!

 

Теб ще те инструктирам допълнително, споко music.gif

Link to comment
Share on other sites

А има един пълничък коментатор (към 50ката), коментираше Moto GP(по Евроспорт) и формулата(и в БТВ беше) едно време. Много приятен глас и забавни коментари имаше. Той как се казва и къде е сега?

Link to comment
Share on other sites

А има един пълничък коментатор (към 50ката), коментираше Moto GP(по Евроспорт) и формулата(и в БТВ беше) едно време. Много приятен глас и забавни коментари имаше. Той как се казва и къде е сега?

Сещам се за кой говориш....май ми беше адашче

 

едит: Стефан Илиев?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Видене, за мръвки, мезета и т.н. ясно ще нося. Бира да нося ли, че малко тъпо ми се види?Ама ако трябва ще взема :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз ще домъкна от домашния елексир. Амааааа няма ли да си направим няква оргазнизация и да купим набързо нещата. В смисъл такъв аз наистина не знам кво да взема.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...