Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ти видя ли времената от тест с ГП2 болид. Аз не виждам КАК Нико ще измъкне дори 1 квалификация от Шумахер, камо ли за предно класиране. Хайвана седна в болида и за половин ден даде с 1 десета по-добро време. И го извикаха от плажовете ебаси. Не ми се мисли какво ще става ако Мергела е бърз

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Еми :)

1. Фелипе Маса ("Ферари") - 1:12,574 мин., 102 обиколки

2. Педро де ла Роса ("БМВ Заубер") - 1:12,784 мин., 74 об.

3. Михаел Шумахер ("Мерцедес") - 1:12,947 мин., 40 об.

4. Нико Розберг ("Мерцедес") - 1:13,543 мин., 39 об.

5. Гари Пафет ("Макларън") - 1:13,846 мин., 86 об.

6. Рубенс Барикело ("Уилямс") - 1:14,449 мин., 75 об.

7. Себастиан Буеми ("Торо росо") - 1:14,762 мин., 18 об.

8. Роберт Кубица ("Рено") - 1:15,000 мин., 69 об.

Link to comment
Share on other sites

А сега де....Аз май не съм видял окончателните времена. Понеже видях, че Заубера беше пръв...Но това ще да е щото бях в Унито хихихи.

 

Фелипе май е бил с 30, 40 литра на борда, за да видят сравнение с Ф60

Link to comment
Share on other sites

А за всички фенове, това класиране да се чете

1 Ферари

2 Ферари

защото БМВ Заубер нямат нищо общо с първата част на името, но имат договорка с Ферари да се запази така - което намирисва на някаква договорка по-скоро с Фиат.

Link to comment
Share on other sites

А за всички фенове, това класиране да се чете

1 Ферари

2 Ферари

защото БМВ Заубер нямат нищо общо с първата част на името, но имат договорка с Ферари да се запази така - което намирисва на някаква договорка по-скоро с Фиат.

Не бе мен. А са сменили името, а дЕдо Бърни им е прилапал кинтите от ТВ правата ;)

 

По-тоя повод не знам какво ще стане с Мерцедес. И какви са точно врътките. :)

 

Маса ще е шампион тази година. Накрая на сезона го прочетете това мнение пак :)

Нямам нищо против.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам много против. :) не го понасям ама ако кара мъжката, нека наистина най-добрия спечели - без оглед как му е името. А не Бътън като миналия сезон - ебаси заядливеца съм.

Link to comment
Share on other sites

Изчакайте малко, не отваряйте още шампанскто, не сме видяли и 1/2 от пилотите, както и някои отбори още не са стартирали, освен това Маса е навъртял 100+ обиколко с доста повече от останалите. Има време ще видим какво ще стане.

 

Въпрос към DON_CHEFO:Тоя сезон за кого ще викаш? :P

Link to comment
Share on other sites

Шампанско? Една и съща кола ще е по-бърза или по-бавна с около 4 секунди в една обиколка. 170, 180 литра тунджа са си МНОГО.

Факт е, че Шуми дойде и веднага би шамар на най-важния човек - съотборника си(освен ако някой не си прави илюзиите, че едния е бил адски пълен). Фелипе явно е забравил за катастрофата. Остава да видим Мака в ръцете на Левис и Бътън.

 

А на въпроса. Аз СЪМ ФЕРАРИСТ. Не съм ШУМАХЕРИСТ(макар Шумахер да ми е любим пилот). Стискам палци за Ферари и Фелипе Маса. Ако Може Шумахер да се нареди зад него и на края като изпроводяк да си вземе 8-мата титла - няма лошо.

 

А ВИЕ за кой ще викате? Хихи. Аз съм лесен. FORZA FERRARI :P. Само не знам Виден кво ще го правим. Кими вече има един размазан Ситроен хиххихи

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Той размазания Фиат го подари на брат си :Д.

Link to comment
Share on other sites

Той размазания Фиат го подари на брат си :Д.

 

който струваше 200 или 250 хиляди евро :)

 

Много ясно че за Ферари ще се вика. Пилоти идват и си отиват, кой велик, кой слаб алкохолик :) Отбора и марката остават, това е :) FORZA FERRARI !!!!

 

и ти си голям фен обаче :) ORA E SEMPRE

Link to comment
Share on other sites

Като за начало.Леле къв ни е грозничък новият булид :wacko::wacko::wacko:

 

 

Иначе аз ще викам за Рено въпреки, че ще се радвам Алонсо да стане шампион :)

 

 

Весо, Маса ще стане шампион ама трънки.След толкова силни пилоти тая година няма никав шанс.Пък нали и Бътън е превъзходен да го видим сега в Макларън.Много смях ще е усещам :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз си мисля, че Алонсо е по-добрия пилот на Ферари, живи и здрави ще видим какво ще стане, аз лично нямам търпение. Радвам се и за пилето, показа, че няма да е толкова лесно, не е още старчок :). На мен лично колата на Рено като дизайн ме кефи, до сега всички коли ме кефят като дизайн, доста по минималистични са :)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Като за начало.Леле къв ни е грозничък новият булид :wacko::wacko:

 

Весо, Маса ще стане шампион ама трънки.След толкова силни пилоти тая година няма никав шанс.Пък нали и Бътън е превъзходен да го видим сега в Макларън.Много смях ще е усещам :lol:

 

Първо - болидът на Рено тази година е ужасен. Все едно е отпреди 100 години. Миналогодишният ме кефеше много повече...

Второ - ще я видим тази работа с Бътън. Ама от солидарност ще стискам палци и за Алонсо де :)

Link to comment
Share on other sites

За болида на Рено - най-красивия до сега от новия сезон. Има нещо 70тарско в него, а аз си падам по старите схеми за светове. Ярко в комбинация с убит цвят - кафяво, зелено (британско), черно, тъмно червено и т.н.

 

А това време на Маса сигурно е без бензин в колата, все пак това са 1.4 сек разлика (ако съм сметнал правилно).

 

renaultanniversary.png

2007

 

2009

renault10-3.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Че е лек - лек е. Въпроса е колко? И дали може още да падне това време? Важно е за квалифа все пак.

Иначе на първата снимка - истинска ли е? Или фотошопска щото тва е аеро от преди две години :).

Ще видим и кво ще направи руснаха във Ф1.

 

Хубави са болидите като са чисти...обаче задното крило трябва да е по-широко а предното по-тясно...иначе се получава сегашната боза :(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде ги гледате тези резили, щото не мога да ги намря в f1.com

Link to comment
Share on other sites

Болида от 2007 е по случай 25 години Рено в F1 и е специално само за фотосесията боядисан, защото ING не са разрешили заместване фирмените им цветове въпреки изписване на съкращението и логото им - още тогава беше ясно, че има разрив между тях ;)

 

А "резили"-те ги имаше вчера във в. Дневник. Днес не съм следил.

 

______________________

Това е втората смяна на точковата система за последните два месеца. През новия сезон първите десет пилоти на финала ще си поделят съответно 25-18-15-12-10-8-6-4-2-1 точки вместо приетото през декември решение за 25-20-15-10-8-6-5-3-2-1.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Новото разпределение на точките трябва да допринесе и за увеличаване на изпреварванията по време на състезанията.

 

...защото старата беше демотивираща - първият взима най-малко точки...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...