Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако вземете фанатиците да я ползвате като оправдание за обичайните му бездарни изпълнения няма да се учудя :laughing:

 

Toя бездарник прати в пенЦия онова бледо подобие на пилот. ;)

Link to comment
Share on other sites

Или пълната незаинтересованост на Димонтедземоло от нещо друго освен латино сериалите на Фелипе и само цифрите от рекламни договори на Райкьонен?

 

Колкото и да не го харесвах в МакЛарън, то не мога да си кривя душата, че с поведението си - не ми стана любим пилот - си спечели моето уважение, за разлика от много други пилоти имащи се за "някой". Подобно е положението и със Фетел - не се напъва да се прави на мъжкар, не плюе у ляво и дясно, каквото има го казва на пистата с колата.

Хамилтън поне аз оставам с такова впечатление, че баща му, PR-а и МакЛарън му правят мечешка услуга с поведението си и постоянните си изцепки "кой кой е в f1". До сега не съм му гледал интервю в което да се е запънал колко е велик ами даже говори с известно уважение към колегите си, което е похвално. Май климата около него е много вреден и му слага твърде неистинна позиция като отношение към спорта и противниците ама може би не следя достатъчно.

 

___________________________

 

И в пенсия май го прати договора на Алонсо със Сантандер... ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Или пълната незаинтересованост на Димонтедземоло от нещо друго освен латино сериалите на Фелипе и само цифрите от рекламни договори на Райкьонен?

 

Колкото и да не го харесвах в МакЛарън, то не мога да си кривя душата, че с поведението си - не ми стана любим пилот - си спечели моето уважение, за разлика от много други пилоти имащи се за "някой". Подобно е положението и със Фетел - не се напъва да се прави на мъжкар, не плюе у ляво и дясно, каквото има го казва на пистата с колата.

Хамилтън поне аз оставам с такова впечатление, че баща му, PR-а и МакЛарън му правят мечешка услуга с поведението си и постоянните си изцепки "кой кой е в f1". До сега не съм му гледал интервю в което да се е запънал колко е велик ами даже говори с известно уважение към колегите си, което е похвално. Май климата около него е много вреден и му слага твърде неистинна позиция като отношение към спорта и противниците ама може би не следя достатъчно.

 

___________________________

 

И в пенсия май го прати договора на Алонсо със Сантандер... ;)

 

Че той в Мкл караше много по-добре. Въпреки BBQ-тата, които му даваха. Кими го гласяха за следващия месия, за заместник на Шуми...маки. Едни големи свински МЪДИ. От както си преизпълни плана за световна титла - никъФ го няма. Сантандер останаха също и в Мкл. Защо Кими не подписа с никой отбор....щото ако беше подписал нямаше да взима 100% обещететение. А щом сега няма да кара, когато болидите ще бъдат танкери - не го виждам 2011 кво ще прави ако се върне.

 

Според мен липсата на мениджър при Фетел ще му повлияе много негативно. Да се обвържеш с отбор като РедБул за толкова дълъг период от от време не е хич хава. Но той си знае.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако е вярно за мен вече съществува само пилота М. Шумахер, човека с това име умира в деня в който подпише с Мерцедес Бенц - не за парите ми е думата ами за етиката...да идеш да караш за най-големите лайновози в последните 20 години, които с действията си почти съсипаха спорта... тц, тц. Имах надежди да се окаже свестен човек, но... действията му сами ще говорят.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ами ако е вярно за мен вече съществува само пилота М. Шумахер, човека с това име умира в деня в който подпише с Мерцедес Бенц - не за парите ми е думата ами за етиката...да идеш да караш за най-големите лайновози в последните 20 години, които с действията си почти съсипаха спорта... тц, тц. Имах надежди да се окаже свестен човек, но... действията му сами ще говорят.

 

Че Магарцедес във спорта са пълни лайна - подкрепям, но ще дадат мило и драго, дори задника на Меркел ще заложат само и само да видят Шумахер в техен кокпит. Все пак те му дават прототип в края на 80-те. Има обаче едно друго нещо, върху което не се бях замислял. Един пич разправя, че към днешна дата има много малко компании, които да се навият да направят застраховка живот на Шумахер. Като под застраховка живот имам предвид не нормалната таква, което срещу 300 евро да речем се прави, а тая която е задължителна за всеки един пилот, за да му позовлят да се качи в кокпит на каквато и да е серия. Все пак той е милиардер в марки и мултимилионер в евро. + контузията на врата....така че ще видим. Освен това Фернандо Алонсо на дълго и на широко е искал да му бъде kazano какъв е точно договора на Шумахер с Ферари и каква е неговата роля. Да го еВа в испанеца още ли го е страх. От тая гледна точка искам Шуми да се върне и на му разбие надеждите за титла с Ферари.

 

Това ако стане феновете на тоя боклук трябва да млъкнат завинаги и да гледат само надолу :laughing:

 

Глупости. Шумахер винаги ще си остане като най-великия пилот на Ферари и в историята изобщо, особено ако сега се върне и вземе, че спечели ДОРИ 1 победа. Ще е нещо като veni, vidi, vici :laughing:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Глупости. Шумахер винаги ще си остане като най-великия пилот на Ферари и в историята изобщо, особено ако сега се върне и вземе, че спечели ДОРИ 1 победа. Ще е нещо като veni, vidi, vici :laughing:

А ако не вземе нито една победа, ще е veni, vidi i si trygnah. :) Щото това не е едно време, да няма с кого да се състезава. Сега претендентите за титлата са много имат шансове

Link to comment
Share on other sites

Обявявам Стефчо за най-големия фантаст относно Ф1 поне в нашия Форум. :laughing:

 

Стефчоооо, като повредена плоча на стар грамофон си и си закилил на едно и също място. Кой кога и къде е казал, че Клюна е лош пилот? Той просто е уникален боклук. Колко пъти да повтаряме едни и същи приказки? Добър пилот е, никой не казва друго. Аз ще си умра от кеф ако извърти тоя номер да отиде при сивите след толкова години и толкова пари прицоцани от червените. Лично аз си мисля че за Ферари като отбор разкарването му ще е положителен ход. Защото и Лимонсио като Кими не може да му гледа кривата сура и също като Кими едва ли има намерение да му върти опашка и да му седи на колене. Туй е приоритет изключително на лигавия Ф. Маса. А сега след толкова пари потрошени за Лимона и Сантандер в играта става интересно. Отделно се доказа последните 2 години, че огромните суми за "консултантски услуги", които се наляха по сметка на Клюна са изгубени пари и много ясно че няма кой да се набутва допълнително. Аз бих му плащал на тоя да си седи по курортите някъде и да не се меси. Ама алчен боклук мирно не може да стои. Явно не му са достатъчни парите щом си прави сметки да ходи при сивите. Аз лично с много голяма усмивка ще посрещна подобно решение.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е забавно да гледам, как се плюе върху най-добрия пилот. Къде сте фенове на Формула1, или сте фенове само на отделни отбори? Раптор, ако беше погледна на Михаел плащат за консултантски услуги в сферата на автомобили извън Ф1. Да не говорим, че Шумахер е голямо име във Формула1, колкото и да не ви се иска, и един магнит за имидж и реклами. Да не би Галфонсо иили Черния да са по-добри? Ще се радвам да върнат Михаел дори и в Мерцедес, за да има някакъв спор за титлата. Не виждам какво го плюеш, ама то това е по лесното де, типично по български, умаловажаваме труда на останалите, плюем ги от горе до долу и му теглим една майна, с мохабета ние разбираме от всичко ;) типична народо психология.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как четат тия хора просто... Хайде още веднъж ще го напиша:

 

М.Ш. има дарба и способности и е велик пилот във Ф1, но същевременно е голям боклук.

 

Ако и сега не е ясно какво искам да кажа - няма какво повече да казвам. По-ясно не мога да се изразя. Едва ли има нормален човек, който да каже, че Клюна е некадърник или лош пилот. Ама тук се наблюдава избирателно четене.

Link to comment
Share on other sites

Дано иде в Мерцедес.Тогава толкова ще се смея на всички червени, дето пееха, че другаде нямало да иде.Подкрепям напълно Раптора.Шумахер е много добър пилот ама е пълен боклук като човек и алчен до безобразие.Неможеше да си гледа от тях и да си пие питието ама още иска да лапа...

Link to comment
Share on other sites

Обявявам Стефчо за най-големия фантаст относно Ф1 поне в нашия Форум. :laughing:

 

Стефчоооо, като повредена плоча на стар грамофон си и си закилил на едно и също място. Кой кога и къде е казал, че Клюна е лош пилот? Той просто е уникален боклук. Колко пъти да повтаряме едни и същи приказки? Добър пилот е, никой не казва друго. Аз ще си умра от кеф ако извърти тоя номер да отиде при сивите след толкова години и толкова пари прицоцани от червените. Лично аз си мисля че за Ферари като отбор разкарването му ще е положителен ход. Защото и Лимонсио като Кими не може да му гледа кривата сура и също като Кими едва ли има намерение да му върти опашка и да му седи на колене. Туй е приоритет изключително на лигавия Ф. Маса. А сега след толкова пари потрошени за Лимона и Сантандер в играта става интересно. Отделно се доказа последните 2 години, че огромните суми за "консултантски услуги", които се наляха по сметка на Клюна са изгубени пари и много ясно че няма кой да се набутва допълнително. Аз бих му плащал на тоя да си седи по курортите някъде и да не се меси. Ама алчен боклук мирно не може да стои. Явно не му са достатъчни парите щом си прави сметки да ходи при сивите. Аз лично с много голяма усмивка ще посрещна подобно решение.

 

Кога за послено беше на една маса със Шумахер. Виж го тоя "боклук" какво прави след като Ферарито му спря на края на първи сектор в Япония 06. Виж какво вика и Алонсо на Турция 05 и после на 06, когато единия от болидите дори беше в една и съща обиколка с него. "Титлата на маса била решена през въпросната 06-та"(познати ли са ти тия думи). Мен не ми пука какъв човек е Шумахер(дал е няколко ТИР-а пари за благотворителност). Във Ф1 не ги избират по чесни сини очи, по джентълменство и бялост на кожата(Мими Резилконен). Точно за това и от Мерцедес дават мило и драго за Шумахер. Защо ли? Сигурно щото е голям "боклук".

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Only Jean Todt wanted Kimi in Ferrari. Domenicali wanted Alonso all the time. He told LdM to hire Alonso already before Todt hired Kimi.

 

http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtm...2009/12/1020656

 

After Todt left, Ferrari didn't want Kimi any more but they were forced to give him another year (2010) because of Kimi's option.

 

http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtm...2009/12/1020989

 

So, in 2008 and 2009 they just wanted to get rid of Kimi all the time. Now Santander pays Kimi $17 000 000 to be away from F1

 

Да видим Раптор как ще коментира това. :rolleyes:

 

Демек пратиха нужняка там където му е мястото

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да коментираш утре все тая, Бътън да не би е да е светец, че напусна отбора който го направи шампион и то заради повече пари? или ония черния който дето блъсна нарочно Кими и не го наказаха, или ония Галфон дето съотборника му се върти като пумпал по улиците на Сингапур за да спечели ??? по твоя критерии всички са боклуци, освен тия които не успяват да завършат. Шуми че е правил номера правиле, но нима само той е правил? Май забравяте видни специалисти на формула1 за "тандема" Сена - Прост. Велики пилоти, но колко мръсно са си правили само те си знаят, и това ги прави боклуци? Просто сте настреони против Шуми, което всъщност е нормално както писах по горе. Шумахер преди всичко си е човек, много ясно, че след като не му осигуряват болид, ще си осигури той. А ферари нека си разчита на галфона и великия Маса.

 

Дон чефо и ти не си прав, мими резилконен ли е или Кими Райконен си е твое определение, но той си остава пилота който в дебютния си сезон за Ферари стана световен шампион, нещо което малко пилоти са го правили.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да коментираш утре все тая, Бътън да не би е да е светец, че напусна отбора който го направи шампион и то заради повече пари? или ония черния който дето блъсна нарочно Кими и не го наказаха, или ония Галфон дето съотборника му се върти като пумпал по улиците на Сингапур за да спечели ??? по твоя критерии всички са боклуци, освен тия които не успяват да завършат. Шуми че е правил номера правиле, но нима само той е правил? Май забравяте видни специалисти на формула1 за "тандема" Сена - Прост. Велики пилоти, но колко мръсно са си правили само те си знаят, и това ги прави боклуци? Просто сте настреони против Шуми, което всъщност е нормално както писах по горе. Шумахер преди всичко си е човек, много ясно, че след като не му осигуряват болид, ще си осигури той. А ферари нека си разчита на галфона и великия Маса.

 

Дон чефо и ти не си прав, мими резилконен ли е или Кими Райконен си е твое определение, но той си остава пилота който в дебютния си сезон за Ферари стана световен шампион, нещо което малко пилоти са го правили.

 

С Ф2007. Спомни си какво направи Шумахер с болида от 96-та година. Отново в дебютния си сезон.

Link to comment
Share on other sites

Ами спечели 3 състезания, тогава колата му се разпадаше. Мисля даже, че беше е определил като трактор. Направи много с невъзможната кола, но не стана шампион ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами спечели 3 състезания, тогава колата му се разпадаше. Мисля даже, че беше е определил като трактор. Направи много с невъзможната кола, но не стана шампион ;)

 

Бивало и да стане. След като в Австралия изостваше между 1.5 и 2 секунди на обиколка. Еди Ървайн има 8 отпадания през сезона. Колата е отвратителна. Тва не му попречи да се подиграе с всички в Испания :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...