Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Слухове бол. Всичко ще се разплете до края на годината. Няма къде на майната си да ходят. Другото нещо, което искат от Мерцедес е Себ. Фетел(разбираемо).

Link to comment
Share on other sites

http://planetf1.com/story/0,18954,3213_5708258,00.html

 

Според прес изявление от Шумахер той няма да кара ЦЯЛ сезон. Точно поради това и не стои въпроса с Мерк. Обаче... същевременно говорителката му твърди пред "Телеграф", че в този спорт нищо не е невъзможно :)

Link to comment
Share on other sites

MB, са толкова упорити и решени в желанието си да привлекат Шуми за 2010, че му предлагата сам да си избере пост в Мерцедес > http://www.crash.net/f1/news/154999/1/merc...schumacher.html

Още малко ще му дадат празен чек и ще му кажат "Пиши, пък после всички ще ти врътнем по една свирка", това е голяма простотия, толкова зор за един пенсионер.

Link to comment
Share on other sites

Още малко ще му дадат празен чек и ще му кажат "Пиши, пък после всички ще ти врътнем по една свирка", това е голяма простотия, толкова зор за един пенсионер.

 

Те му лигавят мръвчока още когато през 98-ма или 99-та го искаха в Мкл, но не му гарантираха статут на пилот номер 1. Еее всички видяхме що бой ги би после. Да им е сладко. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

http://formula1.sportal.bg/news.php?id=8441%20 - хихих. Много искат немците 7-кратния да кара за немски тим. К*ра ли си гледаха на времето....не ми се вярва най-успелия и велик пилот във Ф1 да кара за Мерцедес. А пък и те официално го отрекоха преди седмица, 2. :confused
Link to comment
Share on other sites

Има снимка на Шумахер как се качва в ЕС класа. А докато беше пилот на Ферари, можеше да кара само Ферари, ФИАТ и Мазерати :rolleyes: БИЛД тръбят, че всичко вече е уредено и че ще кара за Мерцецес....БаФ макя му...Ще видим

Link to comment
Share on other sites

Разбираемо е защо Мерцедес го искат и няма да жалят пари и средства. За Михаел смятам, че колкото отлежи предложението толкова повече ще му се иска да приеме. За толкова години сигурно чувства Ферари като семейство но ако откаже това едвали ще е само от някакво чувство за лоялност към тях.

DON CHEFO какви са настроенията по въпроса във вашия лагер, че скоро не съм влизал да чета.

Link to comment
Share on other sites

Дали пък не предстои да видим максималното падение и най-голямото потвърждение относно факта какъв точно боклук е Клюна :laughing:

 

Ако се случи тая схема, макар че и аз самият не мога да повярвам, ще ги побъркам всички слепоци дето му лижат мъдете :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За мен такъв трансфер би бил безкрайно аморален.

 

Друг аспект обаче. Какво ще говори за Ф1 и за др. част от решетката ако "младия пенсионер" ги попилее при завръщане - такъв резултат няма да окаже влияние върху предходното ми мнение по трансфера.

Link to comment
Share on other sites

О, моля ти се - нека се върне, пък нека да видим как ги попилява, пък да знаем какво питие да си сипем :laughing:

 

Въпреки изконната ми омраза към тоя боклук никога не съм отричал качествата му като пилот - велик е. Така и някои не можаха да разберат че това не е свързано с тийм Ферари.

 

Ще ми е интересно ако се качи пак в кола, поне на 70% ще им сипе още на тренировките.

 

Но пък искам да го видя срещу Фетел с еднакви машини :P

Link to comment
Share on other sites

За мен такъв трансфер би бил безкрайно аморален.

 

Друг аспект обаче. Какво ще говори за Ф1 и за др. част от решетката ако "младия пенсионер" ги попилее при завръщане - такъв резултат няма да окаже влияние върху предходното ми мнение по трансфера.

 

Ако болидите бяха на ниво 99-06....Аз лично подписка щях да направя и пред немското посолство щях да спя, за да се върне. С тия болиди и тия правила не искам да се връща. Нека му гонят опашката и рекордите. Самия факт, че има такива слухове и че Хауг не пропуска да му "духа" на всяко интервю е показателен. Защо не си вземат Мика или Жакуес Вилньов...Щото са пънове. Или айде втория е такъв. Към първия все още имам респект(малък).

Link to comment
Share on other sites

Айде избърши си ако обичаш пяната от устата, че те хванаха лудите да обиждаш Мика Хакинен. Нека не изпадаме в такива крайности и безочливости.

Link to comment
Share on other sites

Разбираемо е защо Мерцедес го искат и няма да жалят пари и средства. За Михаел смятам, че колкото отлежи предложението толкова повече ще му се иска да приеме. За толкова години сигурно чувства Ферари като семейство но ако откаже това едвали ще е само от някакво чувство за лоялност към тях.

DON CHEFO какви са настроенията по въпроса във вашия лагер, че скоро не съм влизал да чета.

 

Какво да е във времена без тестове. Фелипа Маса ще тества с Ф2007 при добри климатични условия... Тества е силно казано. Ще го проверяват как се чувства в болид след катастрофата.

 

Айде избърши си ако обичаш пяната от устата, че те хванаха лудите да обиждаш Мика Хакинен. Нека не изпадаме в такива крайности и безочливости.

Жак Вилньов. Чети Фнимателно. Не че първия като го натисна жена му и си би камшика де... Не му издържаха нервите. Кво да се прави.

 

Дали пък не предстои да видим максималното падение и най-голямото потвърждение относно факта какъв точно боклук е Клюна :laughing:

 

Ако се случи тая схема, макар че и аз самият не мога да повярвам, ще ги побъркам всички слепоци дето му лижат мъдете :laughing:

 

7кратен :confused

 

btw прогнозирам безкрайно вял сезон за Бътън.

 

В Хамилтън ГП, аз не виждам кой ще има добър сезонЬ. Но не ми и пука особено много, даже хич :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз на Бътън му пожелавам с Алонсо да карат в някоя състезателна серия в Сев. Америка - намирам това за крайно обидно, да не се обърка някой. Такива като него (тази реплика никога няма да му я простя) "Кажете му да ме пусне" към болида пред него, който е в същата обиколко и си се бори за място... не благодарим. Че и световен шампион... айде моля.

Link to comment
Share on other sites

Аз на Бътън му пожелавам с Алонсо да карат в някоя състезателна серия в Сев. Америка - намирам това за крайно обидно, да не се обърка някой. Такива като него (тази реплика никога няма да му я простя) "Кажете му да ме пусне" към болида пред него, който е в същата обиколко и си се бори за място... не благодарим. Че и световен шампион... айде моля.

а дойдохте на моя...тва де на мойта ;). Дано Фелипе се разправи с Алонсо така както го направи и с финландското бяло платно :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

а дойдохте на моя...тва де на мойта ;). Дано Фелипе се разправи с Алонсо така както го направи и с финландското бяло платно :rolleyes:

 

Ще ти троша морска сол на главата тоя сезон усещам :laughing:

 

Фелипе освен с хемороидите си в тоалетната с друго не може да се "справи". Весело ще е 2010, нищо че развалиха спорта.

 

Стефчо, защо така в подписа ти е основен спонсор на Макларън? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ще ти троша морска сол на главата тоя сезон усещам :laughing:

 

Фелипе освен с хемороидите си в тоалетната с друго не може да се "справи". Весело ще е 2010, нищо че развалиха спорта.

 

Стефчо, защо така в подписа ти е основен спонсор на Макларън? :laughing:

 

Я добре се загледай в подписа. :rolleyes: :laughing: . Едва ли Алонсо ще е побеждава винаги и във всичко Маса. Не знам само тая катастрофа да не му попречи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...