Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Бе той и Бътън взе победа за Хонда ама тва прави ли го най-добрият пилот от всички на света?Така че стига плямпа глупости :)

 

Бътън не спечели на 21....Тва дори и Алонсо не го прави :lol: :lol: :lol: . Фетел е бъдещото ......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бътън не спечели на 21....Тва дори и Алонсо не го прави :lol: :lol: :lol: . Фетел е бъдещото ......

 

Да но това което твърдиш е с реалната представа че си затваряш очите.А именно че Пикет взе 2-ро място заради обстоятелствата както е взе Бътън тогава а не щото е много добър.

 

Фетел определено е бъдещето.Да ама обаче Алонсо си е още най-младият С.Ш. във Формула 1.Победил едит от смятаният за най-велик Шумахер в пряка битка.Фетел е адски добър и талантлив ама както казах за С.Ш. има много хляб да се яде.С много възхваляване и от високо се пада в последствие ...

Link to comment
Share on other sites

Алооо модератора :lol: :lol:

 

Бътън също е много добър пилот или забравихте дебюта му на ... а де 20 години ли беше. Ей забравям. И после кво. За какъв чеп избра Хонда. Какво го накара да иде там. Айде Сато го разбираме ама Бътън прегоря заради слаб отбор. А сега вече е късно. И Брусно сена и Грожан и Още един пилот от ГП иска място във Ф1.........сешсе. Младоста идва

 

От тия снимки поне си личи кой е ФЕРАРИСТ :):)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Кое е голямото момче от последната снимка, за да знам да не се заяждам с него :bgrin:

 

Stenli то по тая логика с никой от снимките не трябва да се заяждаш :bgrin:

 

Имай предвид че и двамата братя са МКЛ фенове, но това не пречи на масата да е Чефо - най-върлият фен на Ферари, както и Жоро от група Рено (всъщност той май е соло понеже други фенове не съм видял тука :P )

 

Момци мен пак ме няма на снимките :unsure:. Другия път Стоян трябва да дойде - той е поне отговорен фотограф хахаха.

Link to comment
Share on other sites

Чистач, то не е само до изпреварвания, дори Шумахер е имал състезания, в които изпреварванията са били невъзможни, я защото се е закучил тоя пред него, я заради дъжд, я заради състезание в Монако, тогава просто трябва да биеш с тактика.

 

При Шуми може и да е било така, но при Масата е във всяко състезание. Масата изпреварва само спрял пилот на МКЛ или Ферари, това е истината.

 

Рапторе не е вярно, че те няма, аз лично направих твоя снимка, докато оправяше скарата, просто явно не си я видял, провери пак.

 

П.П. Някой питаше кои са момчетата от последната снимка, това аз и брат ми. Фенове сме на МКЛ и по-специално на Люис, което не ни пречи да стоим на една маса с фенове на други отбори и пилоти, все пак това не е футбол. Само още не знаем Ванчо за кой вика :lol:

Link to comment
Share on other sites

При Шуми може и да е било така, но при Масата е във всяко състезание. Масата изпреварва само спрял пилот на МКЛ или Ферари, това е истината.

 

Рапторе не е вярно, че те няма, аз лично направих твоя снимка, докато оправяше скарата, просто явно не си я видял, провери пак.

 

П.П. Някой питаше кои са момчетата от последната снимка, това аз и брат ми. Фенове сме на МКЛ и по-специално на Люис, което не ни пречи да стоим на една маса с фенове на други отбори и пилоти, все пак това не е футбол. Само още не знаем Ванчо за кой вика :lol:

 

Ми питайте го за кой вика. Май за Сейфти кара :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Сговорна дружина и фена на сейфти кара! Наближава ново интересно състезание. Викам да се съберем отново, дори да е на закрито. Скарата ако трябва под навеса ще я направя :devil

 

Netroot ако е на линия може и той да ни посети... На него 50 км са му като ходене до центъра :punk

Link to comment
Share on other sites

Netroot ако е на линия може и той да ни посети... На него 50 км са му като ходене до центъра :punk

Бъркаш малко. 50 километра ми са по - близко отколкото до центъра. Един пример да ти дам. Сега като се прибера ще бъде от 26-ти Септември до 2-ри Ноември. За този период ще навъртя близо 3000 километра ;). 2000 километра ми е пътя към България и обратно. Имам минимум 2 ходения до София ~ 500 километра и отделно че всеки ден въртя поне по 100...

 

Аз тази седмица съм на линия. В Събота ще съм малко по болници, но в неделя ще съм свободен. Няма обаче да мога да пия дори грам алкохол. А всъщност може и да мога, но едва ли. Някакъв ориентир поне да знам в коя посока е.

Link to comment
Share on other sites

1 млн евро хвърлени на вятъря, защото наказание като ДРАЙВ ТРУ не може да се обжалва =>, че апела на МКЛ беше отхвърлен - логично. Не знам защо се напъваха след като дори правило има по тоя случай ако не се бъркам.

 

Времето в Сингапур се очаква да е факано, както и за останалите 3 старта. Дано НЕ познаят. Сингапур ще е поредната писта тип МОНАКО. Мамицата му на ТИЛКЕ.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Сговорна дружина и фена на сейфти кара! Наближава ново интересно състезание. Викам да се съберем отново, дори да е на закрито. Скарата ако трябва под навеса ще я направя :devil

 

Netroot ако е на линия може и той да ни посети... На него 50 км са му като ходене до центъра :punk

 

ТВа за Сингапур ли? То като е нощно там, тука трябва да е дневно :). Предполагам, че съм на линия. Ама като гледаме там и Ферари няма късмет да ГЕ :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз предполагм съм на линия ама предпочитам тоя път да не съм шоФер та и аз да опитам малките ракийки най-накрая :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

И този път местим гардероба трезви ... :bgrin: .............евентуално :punk

 

Пак ли ще се наложи. ;) Поне вече имаме опит с трошенето :devil

 

Иначе отвън ли сме пак та този път да се заредя с няколко ката дебели дрехи? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...