Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Абе, Райконен fans. Що не вземете да си затворите големите усти поне един път? Преди няколко състезания оплюх Маса много сериозно, но сега е ред да оплюя 'световния шампион'. Тва неговото не е човешко, все нещо не му е наред, все колата не му е настроена, все се случва нещо непредвидено и независещо от него. И като фен на ФЕРАРИ на мен ми писна от вечните му издънки и оправдания. Йозо, ти кво искаш да заебат Фелипе, който има РЕАЛЕН шанс да спечели титлата, и да продължават да бутат Кими, който е на 4то място и изостава с 21 точки? Може да е най-куция и тъп пилот на света, но е на една точка зад лидера, а къде е великия Кими? На майка си в *********. Раптор само повтаря кво щяло да бъде, ако беше завършил в еди кои си състезания и как нещата щели да изглеждат по-съвсем различен начин. Ами ако Маса беше завършил във всичките си състезания дали щеше да е една точка зад негъра, или щеше да е доооста по-напред :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето Раптор доказва ,че Райконен fans са абсолютна секта - грам мисъл не влагат да разберат, че трябва да се даде приоритет на Маса до края на сезона.Знаят си своето и това е - абе промити мозъци :lol:

Link to comment
Share on other sites

Алеле що глупости си написал! Явно без да мислиш...

Забелязвам, че напоследък доста често използваш тази фраза, явно, нямайки какво друго да кажеш. И кое точно е глупост? Че Фелипе има шанс да стане шампион или че Кими няма такъв? И пак да попитам великия Кими къде се намира в момента и къде се намира съотборникът му дет не може да кара :lol: Както казах аз съм фен на Ферари и за мен няма значение дали ще е Кими, дали ще е Фелипе. Важното е отборът да печели и да взима титли. След като един пилот покаже слаба форма е нормално да го разкритикувам. В началото се ядосвах много и на Маса за детинските му грешки, но впоследствие промени много начинът си на каране и в момента е доста по-напред с материала от световния шампион.

 

От друга страна започвам да се чудя дали е редно един модератор, който трябва да е за пример на потребителите да се държи по този начин и да дава квалитетни мнения кой колко може да мисли? Явно само феновете на Кими могат да мислят и да разбират от формула 1 :wacko:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Джозо... заради постове като този за имагинерните шансове не пиша вече в тази тема... Половината от вас са като малките деца. "Аз съм прав, ти не, аргументи нямам".

1.Браво на Фетел, заслужи си победата.

2.Ферари трябва вече да бутат Маса, Кими също трябва да помага.

3.Кими днес се представи безобразно слабо, просто нищо общо с това, което беше миналия сезон. Симпатичен ми е още от времето, когато беше в Заубер, ама си признавам, че в момента тръба за кенеф не става от него. Започна да кара така както караше в Мкл.

4.Циганина колкото и да не искам да го кажа днес се представи много добре.

5.Кими в момента най-добре просто да не пречи, а да натиска за точки при конструкторите.

Сега, след като отново подчертах очевидното ви препоръчвам да си пиете лексотана преди да напишете някой бисер, защото наистина излагаме се :3.

*въздиша тежко и демонстративно напуска темата*

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

 

Откровено казано малко остана да наруша Правилата и дисциплината.... Ама то като прасне - не пита, та по-добре нищо да не казвам.

 

Забелязвам, че напоследък доста често използваш тази фраза, явно, нямайки какво друго да кажеш. И кое точно е глупост? Че Фелипе има шанс да стане шампион или че Кими няма такъв? И пак да попитам великия Кими къде се намира в момента и къде се намира съотборникът му дет не може да кара :lol: Както казах аз съм фен на Ферари и за мен няма значение дали ще е Кими, дали ще е Фелипе. Важното е отборът да печели и да взима титли. След като един пилот покаже слаба форма е нормално да го разкритикувам. В началото се ядосвах много и на Маса за детинските му грешки, но впоследствие промени много начинът си на каране и в момента е доста по-напред с материала от световния шампион.

 

От друга страна започвам да се чудя дали е редно един модератор, който трябва да е за пример на потребителите да се държи по този начин и да дава квалитетни мнения кой колко може да мисли? Явно само феновете на Кими могат да мислят и да разбират от формула 1 :wacko:

 

Стенли ясно е (погледнато сухо и повърхностно) накъде вървят нещата тази година. И въпреки всичко ти гарантирам, че Маса няма да е шампион - той просто не може да бъде шампион. Днес пак се забеляза това. Бездарник и безхаберник е - преднината му този сезон е "от въздуха". Дъжда в събота му поднесе нещо на тепсия - той козара пак не го взе. Ами един Себастиян е 25 пъти по-добър пилот от него.

 

Относно какво може или не може, редно или нередно, право или криво при модератор - моля те запази си съжденията в домашна обстановка. Или пък ми партнирай в следващите 1-2 часа в оправянето на форумни бакии вместо да си спинкаш на меко.

 

Сега, след като отново подчертах очевидното ви препоръчвам да си пиете лексотана преди да напишете някой бисер, защото наистина излагаме се :3.

*въздиша тежко и демонстративно напуска темата*

 

Няма нужда да напускаш темата бре! Иначе абсолютно вярно - Ферари се излагат тази година отвсякъде. Дето се вика "техен сезон" сега Циганинът ще го вземе.

Link to comment
Share on other sites

Относно какво може или не може, редно или нередно, право или криво при модератор - моля те запази си съжденията в домашна обстановка. Или пък ми партнирай в следващите 1-2 часа в оправянето на форумни бакии вместо да си спинкаш на меко.

 

То какво може и не може си го пише в правилата, аз няма какво да разсъждавам чак толкова. И като ти е толкова трудно да си модератор и ти тежи що не вземеш да се откажеш? :lol: :lol:

И сега и аз ще направя едно изказване в твой стил: Райконен е слаб пилот :excl:

Link to comment
Share on other sites

И какво толкова направи Маса последните състезания. На Спа Кими го отвя на старта, после като заваля реши да се вози до финала. Хамилтън беше пред него и можеше и той да реши да играе на сигурно, но видя възможност и реши да се бори въпреки риска да отпадне и сега да е догонващ. На Монца извади късмет, че направи квалификационната си обиколката кагато дъжда беше по-слаб и се класира напред. В състезанието пак нищо, да Кими направи повече от него въпреки глупавата стратегия, а ако беше сухо можеше и да спечели.

Link to comment
Share on other sites

И какво толкова направи Маса последните състезания.

Оф аз се отказвам да споря с вас. Кими от последните 3 състезания има 0 (нула) точки, а вие пак си знаете вашето. Ми добре, накрая ще видим кой кого, аз до тогава спирам да водя тоя спор кими вс маса :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аха ясно- значи Кими е майстор на карането ама все нещо става и...не взима точки като в последните 3 състезания :lol:

 

 

Имагинерен е в твоите представи, на RaptoR, и chistaca.Маса е на 1 (словом - една) точица от Хамилтън.ФАКТ!Може да не е токлоква агресивен като стил на каране,Но си има своите шансове и се възползва от отворилите му се възможности и с право ще атакува титлата.И в последните състезания нищо не се знае-абсолютно всичко може да стане.И пак казвам - да не вземе Маса да стане шампион и да ви извадя всички глупости по негов адрес, да ви се посмеем дружно - то друго и няма да заслужавате освен подигравки ;)

 

Аз да се изкажа малко в стила на колегите фераристи.Ти гледаш ли изобщо състезанията или следиш само крайният резултат?Щото като ти гледам изказванията май само гледаш края а не кой как кара и какви възможности има.

 

И аз пак казвам и да земе 1 титла табуретчо което няма и да стане пак ще се пише всичко по негов адрес.И глупости и прототии.Гарантирам че няма да съм си и само аз.И на мен ми беше смешно като всички приказваха кво ли не по адрес на Алонсо който стана и двукратен шампион.Заради тъпото наказания в Унгария което реално трябваше да е на тима и не стана и трикратен.Сега пак с Рено въпреки че колата е слаба се бута между шамарите.Това е пилот а не някав дето е показал нещо само със силна кола и само с Ферари....

 

Абе, Райконен fans. Що не вземете да си затворите големите усти поне един път.....

 

ХахахахахахаХАХАх.Ти ми каза нещо ново за мен.Аз Райконен фенс от къде го измисли тва? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Джозо... заради постове като този за имагинерните шансове не пиша вече в тази тема... Половината от вас са като малките деца. "Аз съм прав, ти не, аргументи нямам".

 

Дишай спокойно и яж силна храна.Не аз изгоних почти всички фенове на Макларън които пишеха тук едно време.Точно фераристите успяхте.Така че с един по-малко няма да е голяма загуба въпреки че ти си много точен човек.

 

 

И какво толкова направи Маса последните състезания. На Спа Кими го отвя на старта, после като заваля реши да се вози до финала. Хамилтън беше пред него и можеше и той да реши да играе на сигурно, но видя възможност и реши да се бори въпреки риска да отпадне и сега да е догонващ. На Монца извади късмет, че направи квалификационната си обиколката кагато дъжда беше по-слаб и се класира напред. В състезанието пак нищо, да Кими направи повече от него въпреки глупавата стратегия, а ако беше сухо можеше и да спечели.

 

А де ама някой му е по-лесно да говори за шансове отколкото да види кой точно какви качества показва като пилот.Маса може да завърти една бърза обиколка за квалификация и ако дойде мангала зад него и да има неговото темпо веднага се е предал.Защо?Просто такива са му възможностите.

Link to comment
Share on other sites

Сега ще ви кажа само за едни 15 точки, който Ферари взе на Маса. И поне още толкова, които той сам си взе...Демек вече щеше да е шампион ако имахме поне 1/10 от късмета на Луис. То не беше спукана гума и удър в Монако, не беше проблема на Маса в Унгария и за капак в Италия СПРЯ да вали :(. А МКЛ на изсъхваща писта имат предимство. На суха и на напълно мокра писта НЕ Е така.

 

Алонсо тоя сезон е такава щета, че няма на къде. Не само, че е щета ами и кокпити няма за него. Още малко и айдееее уйде коня... Ама то с не перфекнта кола е трудно.....хак да му е.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Алонсо тоя сезон е такава щета, че няма на къде. Не само, че е щета ами и кокпити няма за него. Още малко и айдееее уйде коня... Ама то с не перфекнта кола е трудно.....хак да му е.

 

Tук вече ще кажа че @Блитз крийка е много прав че тука се действа детнски.После мен ме обвиняват че дрънкам глупости.Не съм единствен.

Link to comment
Share on other sites

Аха ясно- значи Кими е майстор на карането ама все нещо става и...не взима точки като в последните 3 състезания :lol:

Имагинерен е в твоите представи, на RaptoR, и chistaca.Маса е на 1 (словом - една) точица от Хамилтън.ФАКТ!Може да не е токлоква агресивен като стил на каране,Но си има своите шансове и се възползва от отворилите му се възможности и с право ще атакува титлата.И в последните състезания нищо не се знае-абсолютно всичко може да стане.И пак казвам - да не вземе Маса да стане шампион и да ви извадя всички глупости по негов адрес, да ви се посмеем дружно - то друго и няма да заслужавате освен подигравки ;)

Маса ако не вадеше такъв късмет и не го подипираха от всякъде, щеше да е след Кими. След такъв подарък в събота, да останеш 8 си е пълно безхаберие. Истината е, че той не може да кара, колкото и да го бутат и тикат, си остава дърво, дори не знам защо му продължиха договора, може би защото от ферари вярват, че той може да стане СШ. Няма нито едно състезание. което той е изпреварил Люис. Хамилтън, на каквато и да е писта, го изпреварва като спрял.

 

 

Най - важното е, че всички мразим циганчето! :lol:

Да кажем почти всички ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Незнам как ви се кара за тея отрепки вместо всички да се радваме за Фетел. :lol: Дано и за напред да гледаме такива състезания от него а другата година и в по добър отбор :P Защото много яко им натърка носовете на всички и ми направи много голямо густо поне на мен с тва негово както каза един от коментаторите "Шампионско" състезание

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не случайно първо поздравих него.Всички обаче подминаха това.Незнам някой просто да не го харесва това момче.Превъзходен пилот е няма спор.Друг е въпроса за напред какво ще стане защото във формулата винаги са излизали големи пилоти ама за да си С.Ш. се искат и много други качества.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ама чакайте малко ве... Маса поне не е кат Кими... Кими гони дивото, кара кат дивак, този агресивен стил на мен лично много ми харесва и така трябва да се кара, ама той по друг начин просто не може и затова сега му яде главата. Маса очевидно няма таланта на КИми, ама поне не се вживява като супер герой както прави цингата, нито пък е тръгнал да троши колата.

 

В Унгария беше кофти, щото точно излизаше от моя завой и общо взето пред очите ми стана това с двигателя, но стига хвалби и забавления. Иначе състезанието си беше наше, но все пак и ние сме изкярвали по същия начин - Испания 2000, Хакинен отпада на 200 метра от финала, кво повече да кажем... Спорт е, не е точна наука, случва се.

 

Чистач, то не е само до изпреварвания, дори Шумахер е имал състезания, в които изпреварванията са били невъзможни, я защото се е закучил тоя пред него, я заради дъжд, я заради състезание в Монако, тогава просто трябва да биеш с тактика.

Циганина си изигра картите - изпреварваше, тактиката му беше добра, от 15-ти - 7-ми, кво, пак бива...

Сега ще я видим тая изгъзица в Сингапур, надявам се да е последното състезание от този вид.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз не случайно първо поздравих него.Всички обаче подминаха това.Незнам някой просто да не го харесва това момче.Превъзходен пилот е няма спор.Друг е въпроса за напред какво ще стане защото във формулата винаги са излизали големи пилоти ама за да си С.Ш. се искат и много други качества.

Да ама за разлика от други пилоти тази ранна победа ще му осигури сигурно бъдеще в топ отбор и реална възможност да печели и за напред. Ако си извоюва сега име работата му е опечена.

Link to comment
Share on other sites

Tук вече ще кажа че @Блитз крийка е много прав че тука се действа детнски.После мен ме обвиняват че дрънкам глупости.Не съм единствен.

 

Алонсо тоя сезон има повече завъртания от колкото Шуми за цялата си кариера. Благодарение на плямпането му се върна в 9та глуха. А сега какво от МКЛ и почти Ферари му остана опашкаря Хонда или Бмв. ;)

Link to comment
Share on other sites

Алонсо тоя сезон има повече завъртания от колкото Шуми за цялата си кариера. Благодарение на плямпането му се върна в 9та глуха. А сега какво от МКЛ и почти Ферари му остана опашкаря Хонда или Бмв. ;)

 

Слушаш се какво приказваш...А Маса тогава за 1 сезон колко изпускания на завои има и простотии и някой тук искат да ме убедят че бил следвашият Сена едва ли не.Хайде стига глупости...

Link to comment
Share on other sites

Да ама за разлика от други пилоти тази ранна победа ще му осигури сигурно бъдеще в топ отбор и реална възможност да печели и за напред. Ако си извоюва сега име работата му е опечена.

 

Още от Инди миналия сезон и после на Фуджи е заковал вниманието. Освен това Шуми го е отгледал(като състезател)от малък така да речем

 

Слушаш се какво приказваш...А Маса тогава за 1 сезон колко изпускания на завои има и простотии и някой тук искат да ме убедят че бил следвашият Сена едва ли не.Хайде стига глупости...

 

Не е, няма и да бъде следващия Сена. Никой не е. Маса е евентуалния СШ за сезон 08.

Link to comment
Share on other sites

Още от Инди миналия сезон и после на Фуджи е заковал вниманието. Освен това Шуми го е отгледал(като състезател)от малък така да речем

 

Ох толкова е внимателен че съвсем щеше без никав зор без нищо да се закове в Монако.

 

Когато Маса направи това което писах за Алонсо и титлите елате да ме убеждавате че е добър.Пълен оруфляк си е.

Link to comment
Share on other sites

Ох толкова е внимателен че съвсем щеше без никав зор без нищо да се закове в Монако.

 

Когато Маса направи това което писах за Алонсо и титлите елате да ме убеждавате че е добър.Пълен оруфляк си е.

 

Хахаххаа. Е поне не е викал, че Ф1 не е спорт и не е цвилил пред Рон да му даде статут на първи пилот. Тва не се дава - тва се печели. Някой освен Нелсън Пикет, който има половин сезон повече от Шуми да го е бил :lol: (съотборник). Можеш да видиш в първия шампионски сезон колко БАНА отнесе Шуми и колко точки има и колко има Дж Дж Лехто. А тоя сезон Нелсън Пикет младши пък донесе подиум за рено. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хахаххаа. Е поне не е викал, че Ф1 не е спорт и не е цвилил пред Рон да му даде статут на първи пилот. Тва не се дава - тва се печели. Някой освен Нелсън Пикет, който има половин сезон повече от Шуми да го е бил :lol: (съотборник). Можеш да видиш в първия шампионски сезон колко БАНА отнесе Шуми и колко точки има и колко има Дж Дж Лехто. А тоя сезон Нелсън Пикет младши пък донесе подиум за рено. :rolleyes:

 

Бе той и Бътън взе победа за Хонда ама тва прави ли го най-добрият пилот от всички на света?Така че стига плямпа глупости :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...