Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Жоре гледай пак случката и ми кажи дали Райконен не си върна позицията и Хамилтън не беше зад него. Той не може да стои зад него цялото състезание зад него да чака съдиите да го видят, че го е пуснал, видя се също, че Кими спря по-рано за първия завой и аз да съм, ще се възползвам от изгодната ситуация го изпреваря ;)

 

Да но мангала зима предимство от това че сече завоя.Според правилата ако е секъл завоя трябва да се върне в ситуацията от преди завоят демек зад Кими.Тук идва тънкият момент че той не застана зад него а до него за което си получава съсвсем заслужено наказанието!!И аз да съм и аз ще го мина ама правилата са за да се спазват.Ако не спазваш си наказан.

 

Масиньо ще ви затвори уститчките. Тъкмо на пистата ще има 2 СШ пребити от Маса :lol: , втория по особено жесток начин :lol:

 

Мухахаха.Ще има му се смея на тоя смотльо докато съм жив и никога няма го призная.Маса когато вземе 2 титли с Ферари и за 1 точка не става шампион за 3-ти пореден път с друг отбор заради самият отбор и в последствие с много по-слаба кола се бори за подиуми ще го призная което никога няма да стане.Той ще си остане вечно балък! :P

 

Кими сега всички го нападат ама ако на негово място беше табуретката при първият натиск от мангала беше умрял.Даже и без бой щеше да се даде.Ама какво се учудвам ограничени са му възможностите.Или пък както се видя цяло състезание спа.Кими по назад тръгна ама ги отвя и после Маса неможе да го стигне.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Масиньо ще ви затвори уститчките. Тъкмо на пистата ще има 2 СШ пребити от Маса :lol: , втория по особено жесток начин :lol:

Единствения начи, по който Табуретката може да стане СШ, е ако Нацито реши така, той е най-големия късметлия тая година ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно на чужд за някои език се изказвам или се правиш че не разбираш за какво говоря...

"Колко състезания бяха съсипани за Кими от външни обстоятелства?"

Австралия, Канада, Франция, Валенсия...

Да, в 4 състезания имаше известни проблеми, а в гореизброените 7 кой и какво му попречи?!

 

 

Единствения начи, по който Табуретката може да стане СШ, е ако Нацито реши така, той е най-големия късметлия тая година ;)

49828_2.jpg

 

МаХХХ няма нищо общо с наказнието на въглена.

Link to comment
Share on other sites

"Колко състезания бяха съсипани за Кими от външни обстоятелства?"

Австралия, Канада, Франция, Валенсия...

Да, в 4 състезания имаше известни проблеми, а в гореизброените 7 кой и какво му попречи?!

49828_2.jpg

 

МаХХХ няма нищо общо с наказнието на въглена.

 

Ти си бил много наивен, Мозли да не е луд да излезе и пред целия свят да обяви, че той е наридил. Никой няма да си сложи главата в торбата. Ф1 вече не се решава на пистата, а на масата за "преговори".

Link to comment
Share on other sites

Да, в 4 състезания имаше известни проблеми, а в гореизброените 7 кой и какво му попречи?!

 

Известни проблеми??? Дефиниция-трепач няма що. Маса му взе победа от въздуха след оная повреда в колекторите, Циганинът го прасна отзад и му съсипа състезание, което щеше да спечели, отново повреда в колата съсипа точки от трето състезание... Известни проблеми... Я му добави сега тия загубени над 20 точки в актива да видим какво се получава, а?

 

Аз сега ще чакам да видя кога, в кой век, на коя писта и с коя кола Фелипе Тейбъл ще изпревари Хамилтън на пистата. Кими вече показа как се прави.

Link to comment
Share on other sites

Ти си бил много наивен, Мозли да не е луд да излезе и пред целия свят да обяви, че той е наридил. Никой няма да си сложи главата в торбата. Ф1 вече не се решава на пистата, а на масата за "преговори".

 

Мозли НЕ нарежда. За това са ТРИМАТА стюарди БЕЗ Мозли ;). Ако имаше И Мозли, сега нямаше да има жалби до апелативния съд :lol: ;). + това само единия от Стюардите е постоянен - другите са на ротация всяко състезание. От където следва, че във Франция бяха други, в Унгария ли беше или Нюрба миналата година пак бяха други. И все наказания за МКЛ. Така, че ;)

 

Известни проблеми??? Дефиниция-трепач няма що. Маса му взе победа от въздуха след оная повреда в колекторите, Циганинът го прасна отзад и му съсипа състезание, което щеше да спечели, отново повреда в колата съсипа точки от трето състезание... Известни проблеми... Я му добави сега тия загубени над 20 точки в актива да видим какво се получава, а?

 

Аз сега ще чакам да видя кога, в кой век, на коя писта и с коя кола Фелипе Тейбъл ще изпревари Хамилтън на пистата. Кими вече показа как се прави.

 

Унгария 08. Изпреварвания стават само ако една от колите работи по-добре от друга с различните типове гуми. Тва за Ферари и Мкл, за семкаджиите - там е по-лесно да ги изпревариш. Фелипе също има поне 2 отпадания заради проблем с колата.

 

 

 

Да но мангала зима предимство от това че сече завоя.Според правилата ако е секъл завоя трябва да се върне в ситуацията от преди завоят демек зад Кими.Тук идва тънкият момент че той не застана зад него а до него за което си получава съсвсем заслужено наказанието!!И аз да съм и аз ще го мина ама правилата са за да се спазват.Ако не спазваш си наказан.

 

Мухахаха.Ще има му се смея на тоя смотльо докато съм жив и никога няма го призная.Маса когато вземе 2 титли с Ферари и за 1 точка не става шампион за 3-ти пореден път с друг отбор заради самият отбор и в последствие с много по-слаба кола се бори за подиуми ще го призная което никога няма да стане.Той ще си остане вечно балък! :P

 

Кими сега всички го нападат ама ако на негово място беше табуретката при първият натиск от мангала беше умрял.Даже и без бой щеше да се даде.Ама какво се учудвам ограничени са му възможностите.Или пък както се видя цяло състезание спа.Кими по назад тръгна ама ги отвя и после Маса неможе да го стигне.

 

Боли ме мен оная работа. То се вижда. Единствения подиум тоя сезон е за......Нелсиньо. А Алонсо направи някои много хубави пируети. Май, май не го искат освен от Хонда........ :lol:

 

До момента на спирането и от момента на КЪТ на шикана двигателя на ЛУИС е НАТОВАРЕН В МАКСИМАЛЕН РАБОТЕН РЕЖИМ

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ferrari have extended reigning world champion Kimi Raikkonen's deal to the end of the 2010 season, ending speculation that Fernando Alonso will be joining the team.

 

A team statement read: "Ferrari announces that it has extended its agreement with Kimi Raikkonen to the end of the 2010 race season.

 

"Therefore, the Scuderia Ferrari Marlboro driver line-up remains unchanged for the next two coming seasons."

 

Raikkonen's teammate, Felipe Massa, signed a deal through to the end of 2010 last year.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/70498

 

Накратко,Алонсо няма да кара за Ферари и през следващите 2г.

 

 

май май. кариерата на Алонсо тръгва надоло. Жакииии пази се :lol:

Link to comment
Share on other sites

След тази приятна новина от Стефчо да поясня:

 

На 14 септември очаквам "Обичайните заподозрени" - Ванчо, Стоян, Жоро, Чефо, Малките момчета да се организират и да кацнат при мен на софрата - този път преди старта.

 

Основно изискване - сумата от количеството алкохол и материал за скара да е пропорционално равна на бройката пристигащи :devil

 

Очаквам както обикновено утре до вечерта да получа информация за групата :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз утре съм на вечерна сватба в Хасково и незнам кога ще се върна.Къде ще е сабирането в Пловдив или на другото място та по пътя ако не да се оставя? ;) :D :D :D

 

Стефчо ти недей Жаки щото Жаки го гони само табуретката никой друг. :P

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

След тази приятна новина от Стефчо да поясня:

 

На 14 септември очаквам "Обичайните заподозрени" - Ванчо, Стоян, Жоро, Чефо, Малките момчета да се организират и да кацнат при мен на софрата - този път преди старта.

 

Основно изискване - сумата от количеството алкохол и материал за скара да е пропорционално равна на бройката пристигащи :devil

 

Очаквам както обикновено утре до вечерта да получа информация за групата :punk

Въпрос: Става дума за у вас в Пловдив или в Крушево?

 

Седмица след скандала с Люис Хамилтън (Макларън-Мерцедес) в Белгия, британските медии продължават да разследват обстоятелствата около наказанието на пилота. Днес на преден план изникна нова теория за конспирация срещу тима на Макларън. Според изданията на Острова, човек близък до президента на ФИА Макс Мозли е водил разледването срещу Хамилтън на "Спа". Много специалисти смятат, че Мозли е във война с шефа на Макларън Рон Денис след грандиозния шпионски скандал с Ферари от миналата година, а и заради други стари сметки.

Алън Донъли е официален представител на ФИА по време на уикендите във Формула 1. Именно той е разпитвал Хамилтън преди заседанието на тримата други съдии, които в крайна сметка наказаха Люис с 25 секунди и така победата отиде при Фелипе Маса с Ферари. Разликата между двамата пилоти в класирането вече е само 2 точки, вместо първоначално обявените 8 точки. Любопитно е още, че Донъли е председател на компанията "Sovereign Strategy", която до скоро е работила с Ферари. Тази компания работи и с ФИА. Също така Донъли е бил администратор на съдиите, които наказаха Хамилтън в Гран при на Франция. Тогава Люис също получи т.нар. "drive-through penalty" (наказание с преминаване през бокса) по време на самата надпревара на "Маникур".

Донъли за сега отказва коментар, а кореспондентите на британските вестници напомнят, че името му не е фигурирало в официалния документ на ФИА, който съобщи за наказанието на Хамилтън. Под него са подписани само имената на тримата съдии Nicholas Deschaux, Yves Bacquelaine и Surinder Thatthi. Както е известно, последният, който е от Кения вече призна: "Британската преса ме мрази, но Италия ме обича. Мога да вляза спокойно във всеки италиански ресторант".

Без коментар

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Аз утре съм на вечерна сватба в Хасково и незнам кога ще се върна.Къде ще е сабирането в Пловдив или на другото място та по пътя ако не да се оставя? ;) :D :D :D

 

Стефчо ти недей Жаки щото Жаки го гони само табуретката никой друг. :P

 

иска ти се

 

 

Да ви давам ли други жокери за Стюардите...... няма да ви дам - мъчете се :lol:

 

Ми ша дойдем. ТЪкмо който не разбира правилата - да му ги кажем :):):). А и ФИА направи допълнение заради Луис: А то е. Пилот ДА НЕ изпреварва колега най-малко един завой след КЪТА ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Целия свят видя имагинерния рейн мастър как върти с по 2 секунди по слаби времена от поне 5 болида, 2 от които на Кими и Кубица ПРИ ЕДНАКВИ УСЛОВИЯ И ПО ЕДНО И СЩО ВРЕМЕ на пистата.

 

Освен това вчера Бай Груй, такова де ЛУй каза, че цитирам: Кими няма топки да спира късно и не може да намери достатъчно сцепление, а аз мога> Край на цитата. Явно днес Луй беше кастрат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мозли да не е луд да излезе и пред целия свят да обяви, че той е наридил. Никой няма да си сложи главата в торбата. Ф1 вече не се решава на пистата, а на масата за "преговори".

 

Ти си бил много наивен,

 

Аз сега ще чакам да видя кога, в кой век, на коя писта и с коя кола Фелипе Тейбъл ще изпревари Хамилтън на пистата.

Унгария?!

Кими вече показа как се прави.

Благодарение на завъртането на черния...

Link to comment
Share on other sites

Кими трето поредно състезание без точки...поредното слабо представяне.

Вече във Ферари официално трябва да обяват Маса като пилот №1 до края на сезона...ЗАДЪЛЖЕ :excl:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Първо да кажа браво за Фетел заслужи си победта.Показа че е невероятен пилот и много земен не нахален като циганина.

 

Кими трето поредно състезание без точки...поредното слабо представяне.

Вече във Ферари официално трябва да обяват Маса като пилот №1 до края на сезона...ЗАДЪЛЖЕ :excl:

 

Ти луд ли си?И ако оставят Маса като първи какво съвсем в батака си остават.Ето днес от 6-ти къде мина пак 6-ти.Това ли му е карането?Кими може да е сякав ама взе няколко позиции и НБО е негово.Маса неможе да кара.

 

Нашите хубаво че имаме Алонсо че иначе пак съвсем нищо щеше да стане....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Джозо, да не си в джаза случайно?Повече от очеизвадно е, че Маса има напълно реален шанс да стане шампион за разлика от Кими :excl: Виж разликата в точките с Хамилтън и си направи простта сметка!Говоря до края на сезона...ако се докаже за догодина ще му се мисли ;)

 

а Кими какво направи днес бе?Пак не взе точка горкия... :sick

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Повече от очеизвадно е че Маса има имагинерен шанс за титлата не щото е на малко точки а по простата причина че е балък.Мангала може да е сякав ама днес показа как трябва да караш за да си шампион.Да бори се кораво и наистина прави простотии за които и аз го псувам ама има някви качества.Докато табуретката какво?Пълно дърво е!!

 

Кими може да не е взел точки ама показва как се кара.

Link to comment
Share on other sites

Повече от очеизвадно е че Маса има имагинерен шанс за титлата не щото е на малко точки а по простата причина че е балък.Мангала може да е сякав ама днес показа как трябва да караш за да си шампион.Да бори се кораво и наистина прави простотии за които и аз го псувам ама има някви качества.Докато табуретката какво?Пълно дърво е!!

 

Кими може да не е взел точки ама показва как се кара.

Аха ясно- значи Кими е майстор на карането ама все нещо става и...не взима точки като в последните 3 състезания :lol:

 

Маса има имагинерен шанс за титлата

Имагинерен е в твоите представи, на RaptoR, и chistaca.Маса е на 1 (словом - една) точица от Хамилтън.ФАКТ!Може да не е токлоква агресивен като стил на каране,Но си има своите шансове и се възползва от отворилите му се възможности и с право ще атакува титлата.И в последните състезания нищо не се знае-абсолютно всичко може да стане.И пак казвам - да не вземе Маса да стане шампион и да ви извадя всички глупости по негов адрес, да ви се посмеем дружно - то друго и няма да заслужавате освен подигравки ;)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...