Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аз, Питбула и Жоро в едното Клио, което е след ремонт за МНОГО пара и вече може да му се има вяра ииииии 2те момчета в другото. Ако има още 1 мераклия, ще е при тях. ОК?

 

Забравяш Стефчо, само че той още не се е обадил ;)

 

Утре да ми се обадите да ми кажете кога ще дойдете в неделя. И да не ми дойдете с пишленца в ръце само devil.gif ! Хахахах! Бутилки да чувам да дрънчат в багажниците!

 

Ванчо бойна задача за неделя, литър мастика и 2 литрЯ от хубвата водка, разредител от нас, останалите да измислят нещо за мезе :beer:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Салатите са при нас споко! Ванчо е натоварен да събере дружината - говорим за Стоян и за Жоро, понеже другите са на линия. Имате си телефони и всичко. Аз от 50км организация не мога да създам ;)

 

За съжаление все още няма как да събера 8 човека с преспиване та затова не ви каня от събота (както вече обясних на Ванчо Калпазанчо).

 

Между другото ако някой му се намират подложки за дъна няма да му се разсърдя ако донесе (говоря за крачетата под дъното, които го повдигат от кутията).

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Лелеее Жоре ми то така става като изчезнеш от хоризонта... Имах аз чувството че забравям някого... Естествено че и за теб важи поканата... Естествено това вече прави 2 коли и 2 шофьора :P

 

Еми какво да се прави.Сега като бачкам на 2 места не ми остава много време за компа.Направо лягам да спя.

 

 

Между другото ако някой му се намират подложки за дъна няма да му се разсърдя ако донесе (говоря за крачетата под дъното, които го повдигат от кутията).

 

Аз имам от тея пластмасовите щипки които се завинтват на кутията и после дъното се щраква за тях.Ако се разровя сигурно ще ги намеря ако ти вършат работа.

 

П.П. Салатите и водката като е осигурена аз тогава какво да взимам? То оста май само фъстъчки и щървилца да зема.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Първо искам да таковаm майката на компа ми, после на интернета и най-накрая и майката на интернет експлорер.

 

А сега. Аз няма да мога да дойда щото ще има Бачково. Бях се разбрал още от началото на седмица. Другия път ;)

 

I FORZA FERRARI, че лЬОшо

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И аз няма да мога да дойда защото изникна малко работа вкъщи и трябва да съм в нас :( Извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

Мамка му и тъпия двигател :angry1 как така ще стане точно 3 обиколки преди финала еей скъсах се да псувам из нас изпсуанхме сигурна ис печелена победа отново такъв гигантски и незаслужен шанс получиха ония от Макларън :angry: :angry1 добре поне че Кими се качи на подиума ама въпреки всичко лидер си остава онова английско келеме. А в началото на състезанието просто се изпълних от старта на Маса :punk направи ги на нищо ония двамата ония черньо направо изглеждаше жалък а после Маса бил слаб и не можел да кара ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей тоя Маса жалко, че беше дръпнал ръчната на старта, та за това така гадно тръгна дейба.....Ония от горе не иска той да е шампион. А така мразя да се случва.......Адски много. Нищо не е с нас тоя сезон. Дано поне е жега през останалите стартове

Link to comment
Share on other sites

Еееее, разцепихме се в Унгария. 10/10!!!

Като изключим състезанието, което си беше 100% наше и само малшансът ни попречи и като изключим факта, че ми свиха знаме на Ферари модел '99 с 4 формули зад гърба си.... си прекарах добре, после ще предоставя снимков материал xD.

Link to comment
Share on other sites

Майка му стара все на хубави хора се случват тия простотии :angry1

 

Като се сетя какви неща съм виждал на Пининфарина... Дано поне има кой да го наследи :(

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета никой не каза как гледахме последната гонка :devil

 

А как един се не сети 1 снимка да направи :bgrin:

 

Как може да сме я гледали, както винаги - на маса. Но за снимките си прав. Другият път трябва да поправим тази грешка, осен това много хора липсваха, за съжаление.

 

Дано другото състезание спечели Хамилтън, въпреки че ако съдим по анкетата по долу ще е втори :lol: :lol:

piketil1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ебаси иронията - ша го блъсне ФИЕСТА, карана от 78 годишен дядка...

 

Клей Рагацони и той си отиде по нелеп начин, а сумати години е карал жив КАЗАН. щото болидите по негово време са били..... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дружина може отново да повторим начина на гледане от предния път. Аз заминавам - оставям главен отговорник и организатор Ванчо Калпазанчо :devil

 

В събота вечер да ми се предостави подробна информация относно организацията :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Мамицата му утре няма да мога да гледам.... Имам камион да товаря... Дали ще излезе запис по тракерите?
Всеки път има... съмнява ме сега да няма ;)
Link to comment
Share on other sites

Мамицата му утре няма да мога да гледам.... Имам камион да товаря... Дали ще излезе запис по тракерите?

 

Ще ти се наложи да изпуснеш най-интересното състезание в календара.Ще го има определено после в замундата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...