Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Квото и да си говорим упадъка на тим Ферари вече се вижда.Изгонихте си Мишо, изгонихте Рос Браун после и Жан Тод крепеше работите ама и него му биха шута и се вижда тоя сезон че грешките валят една след друга.Защо Рубенс постигна този успех и нима той се сети за тази стратегия? ;) Нима той е избра? Дойде Браун и глей кво става успя да предогади какво ще стане ама във Ферари го няма вече на тях да им светне.Едно време Бенетон яко се прецакаха по тоя параграф сега Ферари яко ще си хапят гъза че го пропъдиха.Хич няма да се учудя още следвшият сезон Хондите с тази "инвестиция" да тръгнат и то няма да е случайност.

 

Иначе наистина Уебър направи страшна услуга на мангала не и без помоща на Хейки.2-мата така се овлякоха да се притискат с Кими за да не се минат та изпуснаха черния и му освободиха самолетна писта за ускорение напред.

 

Иначе говорете ми Маса къв превъзходен пилот бил.Това претендет за титлата 5 завъртания да направи(хайде 1 2 разбирам). :lol: :lol: :lol: :lol: Тo и в Монако ли не се прееба а и в Канада ли не изпусна завой. После ми разправяйте че е голям пилот.За незнам кой път ще кажа "Без Ферари и патки нямаше да пасе по пистата"

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, сега няма да е зле да направиш един коментар и за Алонсо. Гледай да е безпристрастно мнението ти за карането му тази неделя.

Link to comment
Share on other sites

За Алонсо бих казал първо че и той страдаше от проблеми с настройките.Видя се на старта че като започна пистата да поизсъхва стигна до 4-то място и вървеше.Обаче като заваля пак и се омотаха работите и започнаха да го взимат.Другият проблем си е самата кола която този сезон просто за мен няма грип.Алонсо на почти всяко състезание кара като на рали и се чува понякога като дадат от кокпита как мотора се форсира а задните гуми превъртат и от тези нестабилности губим скорост в състезателна дистанция.Нещо има сбъркано в самата кола няма кво да си кривя душата.Той си носи тима на раменете и с тази техника толкова може.Пак се видя Нелсиньо как се усра за пореден път.После защо тимът е толкова назад.То с един пилот точки в конструкторския шампионат не се взима.От 9 състезания тоя бразилски боклук има 2 точки да му го тура в баберика :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Квото и да си говорим упадъка на тим Ферари вече се вижда.Изгонихте си Мишо, изгонихте Рос Браун после и Жан Тод крепеше работите ама и него му биха шута и се вижда тоя сезон че грешките валят една след друга.Защо Рубенс постигна този успех и нима той се сети за тази стратегия? ;) Нима той е избра? Дойде Браун и глей кво става успя да предогади какво ще стане ама във Ферари го няма вече на тях да им светне.Едно време Бенетон яко се прецакаха по тоя параграф сега Ферари яко ще си хапят гъза че го пропъдиха.Хич няма да се учудя още следвшият сезон Хондите с тази "инвестиция" да тръгнат и то няма да е случайност.

 

Иначе наистина Уебър направи страшна услуга на мангала не и без помоща на Хейки.2-мата така се овлякоха да се притискат с Кими за да не се минат та изпуснаха черния и му освободиха самолетна писта за ускорение напред.

 

Иначе говорете ми Маса къв превъзходен пилот бил.Това претендет за титлата 5 завъртания да направи(хайде 1 2 разбирам). :lol: :lol: :lol: :lol: Тo и в Монако ли не се прееба а и в Канада ли не изпусна завой. После ми разправяйте че е голям пилот.За незнам кой път ще каза "Без Ферари и патки нямаше да пасе по пистата"

 

След това спрях да чета щото глупости не ми се четат. Лидери в двата шампионата с половината състезания...... Нещо сметки без кръчмар си правим.

Link to comment
Share on other sites

След това спрях да чета щото глупости не ми се четат. Лидери в двата шампионата с половината състезания...... Нещо сметки без кръчмар си правим.

 

А ми ку щеш чети.До ся трябваше мангала и Кубица през крив макарон да сънуват равенство по точки ама на хей така случайно станало.После кажи че са глупости...

Link to comment
Share on other sites

Хайде стига глупости по адрес на Алонсо. Да краля на дъжда си е...

 

Жоре малко архивите да разровим викам :laughing:

 

Нещо "краля" го отнесоха като куцо пиле домат ми се струва :devil

Link to comment
Share on other sites

А ми ку щеш чети.До ся трябваше мангала и Кубица през крив макарон да сънуват равенство по точки ама на хей така случайно станало.После кажи че са глупости...

 

Ми шампионата е с хенди кап бре. Сами си поддържаме изкуствена интрига, че Бърни щеше да се чуди как да ни спъне :lol:

Link to comment
Share on other sites

А вие кой мислите,че ще грабне титлата тази година,защото аз си мисля че ще е миналогодишният шампион.Въпреки,че може и Маса да се бори за нея,но да видим до края,какво интересно нещо ще се случи !

Link to comment
Share on other sites

А вие кой мислите,че ще грабне титлата тази година,защото аз си мисля че ще е миналогодишният шампион.Въпреки,че може и Маса да се бори за нея,но да видим до края,какво интересно нещо ще се случи !

След последното състезание, смятам че Райчо повече я заслужава, въпреки че Фелипе ми е по-симпатичен. Няма я тази борбеност...

Link to comment
Share on other sites

Не приказвайте много, че конкуренцията постоянно я трепе зара. Този сезон толкоз каръщина че не е истина. Кими все едно магия са му направили...

Link to comment
Share on other sites

Спрях да вярвам в магии.... На Кими магиите ги коментираме от много години насам, май някоа много зла вещица постоянно бърка отвари.

Link to comment
Share on other sites

Спрях да вярвам в магии.... На Кими магиите ги коментираме от много години насам, май някоа много зла вещица постоянно бърка отвари.

 

Верно ли така?

 

А това:

61229080056fraka6.th.jpgпораженията по болида.
заедно с нацелването на Циганина отзад какво му викаме?? Две състезания които си бяха негови - 20 точки.
Link to comment
Share on other sites

Аз смятам попринцип че Кими ще е шампиона.Преследва го малшанс него наистина но той е в най-печаливша ситуация в момента.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хокенхайм Германия - поредното състезание от календара на Ф1 е днес, след стабилното представяне през цялата седмица на МакЛарън и първата стартова позиция на Люис се нядавам да излезне напред в класирането. Ферари нещо не могат да настоят бараките, особенно Кими, нищо не показа на квалификацията. Все пак се надявам на едно интересно състезание :punk

Link to comment
Share on other sites

Какво по-добр място от легендарната Хокенхайм за счупването на каръка на Кими :punk

 

Жалко, че Бърни и Херман Тилке таковаха мамата на пистата. Хока, беше легенда :(

 

Много добро няма що! Вчера който му бъзикна колата преди Q3 освен крайниците да му изъхнат и гениталиите!!! :angry1

 

Айде , айде. Маса го съдра .........Кафа да го гледаш СШ така. Ако си прочел щеше да видиш как Кими казва: Има много по-важни неща от Формула 1. Ще ме извинява ама докато кара за Ферари Ф1 му е най-важна

 

Нетруут, не знам за такъв канал

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Жалко, че Бърни и Херман Тилке таковаха мамата на пистата. Хока, беше легенда :(

Айде , айде. Маса го съдра .........Кафа да го гледаш СШ така. Ако си прочел щеше да видиш как Кими казва: Има много по-важни неща от Формула 1. Ще ме извинява ама докато кара за Ферари Ф1 му е най-важна

 

Нетруут, не знам за такъв канал

 

Стефчо не почвай с глупостите още преди старта... Или си гледал някоя друга квалификация може би... Ти не видя ли че след поредното бърникане първата обиколка едва остана на пистата бе момче. Все едно Застава му бяха дали да кара.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо не почвай с глупостите още преди старта... Или си гледал някоя друга квалификация може би... Ти не видя ли че след поредното бърникане първата обиколка едва остана на пистата бе момче. Все едно Застава му бяха дали да кара.

 

Видях....Гледах и днес. Жалки са и двамата. А за СШ - без коментар

 

Очаквам наказание за Луис - то бива клякане ама чак толкова ;). Хейки изтривалката му викали ;)

Link to comment
Share on other sites

Харабия трябва да има. Хейки е точно питното зайче на отбора. Все на него първо слагат гуми, все с него си изпробват настройките. Ама деба и тоя тъпак Маса Педераса и той харабия как лесно пусна циганина.

Днес от всички само Пикет заслужава овации. Другите в мивката да ми карат ще пусна водата да ги издавя.

Link to comment
Share on other sites

Харабия трябва да има. Хейки е точно питното зайче на отбора. Все на него първо слагат гуми, все с него си изпробват настройките. Ама деба и тоя тъпак Маса Педераса и той харабия как лесно пусна циганина.

Днес от всички само Пикет заслужава овации. Другите в мивката да ми карат ще пусна водата да ги издавя.

 

Изпуснахме питомното и сега гоним дивото. Жалко, че само ония в БОКСА може да кара ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...