Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Фелипе The Table трябва да вземе косачката. Много съм доволен от старта, просто перфекто се получи :punk Хамилтън the king of rain

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На Маса май трябва да му забранят да кара на мокра писта :lol:

 

Единствено вие не разбрахте, че вложените настройки бяха коренно различни.... И двете Ферарита разчитаха на не толкова мокра писта. Дори на суха или изсъхваща. Защо Кими беше толкова бърз на почти сухата състезателна линия?

 

Майната му майна. Продължаваме сами да се бием и да задържаме интрига в проклетия шампионат. Бесен съм тоя път на отбора.

Link to comment
Share on other sites

Стана шоу днес, но какво им стана на фераритата просто не разбрах.. Тоя дъжд им е*а майката.. Евала на печката, б*х тоя Маса - аз му преброих 5-6 завъртания :ph34r: :wir Мен обаче ме кефи класирането сега: Кими, Маса и печката с по 48 точки :punk

 

Все пак Кими се представи добре, като имаме предвид настройките на колата. А пък Маса директно да ходи в аграрния на преквалификация :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стана шоу днес, но какво им стана на фераритата просто не разбрах.. Тоя дъжд им е*а майката.. Евала на печката, б*х тоя Маса - аз му преброих 5-6 завъртания :ph34r: :wir Мен обаче ме кефи класирането сега: Кими, Маса и печката с по 48 точки :punk

 

Все пак Кими се представи добре, като имаме предвид настройките на колата. А пък Маса директно да ходи в аграрния на преквалификация :lol:

 

Настройкииии. А имаше време когато дори болиди от средата на таблицата правиха най-бързи турове.....ех времена :unsure:

Link to comment
Share on other sites

айде кажете сега нещо за "черния" ;)

 

Май гледате ама не виждате. Какво ще кажеш за Рубенс като беше с правилните гуми. Че му дърпаше с по 3 секунди. Просто времето беше с него

Link to comment
Share on other sites

айде кажете сега нещо за "черния" ;)

 

nigger nigger nigger nigger nigger nigger nigger nigger!!!

 

Тоя път никой няма как да си изкриви душата, че Черния заслужи победата.

Маса, харабия, много взе да му става, ае, настройките го оправдават, ама за грешките в предишните състезания малко неща могат да го оправдаят.

Евала на Рубенс и на Кими, който слезе чак до 11-та позиция и все пак се добра до 4-тото място.

 

Рубенс по едно време дърпаше между 4 и 7 секунди на обиколка пред Хайдфелд мисля, така че героят на деня определено е той ;). Състезанието на Черния се изчерпа до 1-вата обиколка, оттам нататък всичко беше песен, докато Рубенс почти през цялото време беше под някакъв вид напрежение. Едно е да пазиш позиция, друго е да пазиш и в същото време да гледаш да дръпнеш напред.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

айде кажете сега нещо за "черния" ;)

Е, да... Дърпаш с 30 сек... заради това, че механиците са прецакали конкурента и след това се облягаш назад и гледаш да завършиш.

Къде беше черния миндил, когато Кими му късаше задника преди влизането в бокса? Нали карал на предела... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Единствено вие не разбрахте, че вложените настройки бяха коренно различни.... И двете Ферарита разчитаха на не толкова мокра писта. Дори на суха или изсъхваща. Защо Кими беше толкова бърз на почти сухата състезателна линия?

Бе в началото се въртеше като пумпал в тревата, айде стига си го защитавал тоя келеш да не е карал само той с такива настройки?! Не му е тва първото състезание, дето се разхожда по зоните за сигурност и почвам наистина да се дразня от идиотизма му :angry1

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд за Ферари но явно бяха избрали доста по различни настройки а Маса вече коренно различни,все пак добре се предсрави Кими.Ако не беше заваляло първия път сигурн щеше да настигне Мангалчо.Много ми хареса представянето на Ник мисля че направи доата добро състезание,същото се отнася и за Рубенс евала и на двамата

Link to comment
Share on other sites

Бе в началото се въртеше като пумпал в тревата, айде стига си го защитавал тоя келеш да не е карал само той с такива настройки?! Не му е тва първото състезание, дето се разхожда по зоните за сигурност и почвам наистина да се дразня от идиотизма му :angry1

Алоооооооооо Чепинци, как е? Гърми ли? :lol:

Къде беше ти преди 2-3 седмици едва ли не?

Link to comment
Share on other sites

Алоооооооооо Чепинци, как е? Гърми ли? :lol:

Къде беше ти преди 2-3 седмици едва ли не?

Къде да съм бил бе, гледах как открадна победата на кими :angry1 :angry1 :angry1 а на мен ми е интересно кво гледаш ти и не забелязваш ли, че тоя без ТК не може да кара. Показвал го е и на абсолютно суха писта! бахти сляпата фенщина вие не сте наред.

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Бе в началото се въртеше като пумпал в тревата, айде стига си го защитавал тоя келеш да не е карал само той с такива настройки?! Не му е тва първото състезание, дето се разхожда по зоните за сигурност и почвам наистина да се дразня от идиотизма му :angry1

 

Ще се опитам да го кажа на БГ. Знаеш ли кой е Рубенс и какъв болид кара той и с колко е по-слаб от МКЛ. Знаеш ли какъв болид кара Луис? Тогава как ще обясниш изоставането на Луис с по 3, 4 секунди на обиколка. Аз ще ти кажа как. С правилните гуми и точните настройки. Когато си заложил на суха писта, а е мокро не става нищо. Или поне НЕ И В СЪВРЕМЕННАТА Ф1 ;). Но спирам до тук. Няма да се хабя да обяснявам очевадни неща.

 

Къде да съм бил бе, гледах как открадна победата на кими :angry1 :angry1 :angry1 а на мен ми е интересно кво гледаш ти и не забелязваш ли, че тоя без ТК не може да кара. Показвал го е и на абсолютно суха писта! бахти сляпата фенщина вие не сте наред.

 

Кафа от Кимисти.......Баси добре, че не симпатизирам на пилот..... По-точно отказа се след 2006-та и то във Ферари

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Едва ли настройките на кими и маса са били толквоа различни.

И двамата правеха грешки...настройките не бяха както трябва.

Едно е ясно ,че кими като пилот е по-добър.

Най-малкото владее повече колата.

Link to comment
Share on other sites

Едва ли настройките на кими и маса са били толквоа различни.

И двамата правеха грешки...настройките не бяха както трябва.

Едно е ясно ,че кими като пилот е по-добър.

Най-малкото владее повече колата.

 

Пич не мога да рисувам, но ще те питам две неща. Защи Луис пропиля над 15 секунди на изсъхваща почти суха писта? И защо дръпна на мокра? Тва защото в рамките на 20 обиколки Кими забрави как се кара ли? Ама моля ви се. Погледайте малко стари състезания на дъжд, па пак елате.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Къде да съм бил бе, гледах как открадна победата на кими :angry1 :angry1 :angry1 а на мен ми е интересно кво гледаш ти и не забелязваш ли, че тоя без ТК не може да кара. Показвал го е и на абсолютно суха писта! бахти сляпата фенщина вие не сте наред.

Мммм?! Кой му е виновен на Райко във Франция? Ако искаш ей така от колегиалност Маса да спре пред финала и да го пусне?! А ако това с ауспуха беше се случило с Маса - тогава щеше да викаш, "ебаси и некадърника, тоя за нищо не става...". И като оставим късмета на Фелипе за миналото състезание, какво ще кажеш за Канада и явното предимство на МКЛ там?!

 

We win together, we lose together. - Michael Schumacher.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Кафа от Кимисти.......Баси добре, че не симпатизирам на пилот..... По-точно отказа се след 2006-та и то във Ферари

Аз също не симпатизирам на пилот, даже като се разбра, че кими ще идва във ферари се надявах да не докара с него и прословутия карък от МКЛ. Но след като кими очевидно е по-добрия пилот не мога да си кривя душата. Просто издънките му този сезон са прекалено много, а те започнаха от първите състезания, ако това ще те спре да говориш за настройки на болида, ама аз лично малко се съмнявам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз също не симпатизирам на пилот, даже като се разбра, че кими ще идва във ферари се надявах да не докара с него и прословутия карък от МКЛ. Но след като кими очевидно е по-добрия пилот не мога да си кривя душата. Просто издънките му този сезон са прекалено много, а те започнаха от първите състезания, ако това ще те спре да говориш за настройки на болида, ама аз лично малко се съмнявам :lol:

 

Мдааа и въпреки всичко има 48 точки...Страннооооо. Смятай ако не се бяхме дънили толкова....

Link to comment
Share on other sites

Кимито днес такъв късмет изкара, че не ми се говори, за една бройка и щеше да се блъсне в мантинелата след поредното си завъртане. Днес и двамата пилота на Ферари бяха под сяква критика, аз не съм видял някой от тях да кара добре на дъжд. Настройките са едно на ръка, ама карането му е майката, колкото и да ги управдавате с настройки и други подобни работи, бяха си зле. Защо МКЛ бяха с настройки за мокра писта, а ферари не. Прогнозата казва дъжд, това и на децата им беше ясно. А за дърпането с по 3-4 секунди на Рубенс, времето накрая показа една минута разлика м/у първия и втория. Просто днес Хейке за пореден път не му беше ден, тогава щяхме да вземем двойна победа. Старта просто не ми се говори, Кими сигурно още го боли глава, но за това заслугата е до голяма степен на Хейке, такова блокиране, подпомогнато от Уебър, отдавна не бях виждал.

 

Мдааа и въпреки всичко има 48 точки...Страннооооо. Смятай ако не се бяхме дънили толкова....

 

A смяташ ли ние ако не се бяхме дънили толкова.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Кимито днес такъв късмет изкара, че не ми се говори, за една бройка и щеше да се блъсне в мантинелата след поредното си завъртане. Днес и двамата пилота на Ферари бяха под сяква критика, аз не съм видял някой от тях да кара добре на дъжд. Настройките са едно на ръка, ама карането му е майката, колкото и да ги управдавате с настройки и други подобни работи, бяха си зле. Защо МКЛ бяха с настройки за мокра писта, а ферари не. Прогнозата казва дъжд, това и на децата им беше ясно. А за дърпането с по 3-4 секунди на Рубенс, времето накрая показа една минута разлика м/у първия и втория. Просто днес Хейке за пореден път не му беше ден, тогава щяхме да вземем двойна победа. Старта просто не ми се говори, Кими сигурно още го боли глава, но за това заслугата е до голяма степен на Хейке, такова блокиране, подпомогнато от Уебър, отдавна не бях виждал.

 

Пистата изсъхна - на тва разчитаха. Не може да са всички като Празников. Я идете и карайте Ротакс на морко със слик. Да видим дали няма разлика ...като си с грешен сетъп

Link to comment
Share on other sites

Е аз ли да дойда да им правя настройките?

 

Хммм... Странно, очаквах повече коментари от рода на - "Тоя брикет пак извади късмет, мамка му на него!"

 

Айде ся, DON_CHEFO, признай, че ферари сбъркаха здраво тоя път :) Както и на старта, така и през цялото състезание.

 

Но реално погледнато - ако Ферари имаха по-добър пилот от Фелипе The Table, за втори пилот, то нещата щяха да седят много по-различно. И ако Хамилтън и Ковалайнен правеха повече такива изпълнения, отборни имам предвид, като днес, пак нещата щяха да седят различно.

Link to comment
Share on other sites

Не можах да гледам началото на състезанието. От това, което видях мога да кажа - пълен резил за тийм Ферари. Фелипе Тейбъл - отново пълен некадърник и балетист, както каза един приятел след финала "Ако някой сега ми каже, че Ферари имат втори пилот ще му плесна два шамара". За пореден път се видя точно колко некадърен е тоя.

 

Мкл си направиха чудесно рали, Цигането го утрепа зара с тоя дъжд, но пък си и кара както трябва и с каквото трябва. Жалко за Кубица...

 

Така или иначе при пилотите шампионата оттук почва от нулата :laughing:

Edited by R_a_p_t_o_R
Link to comment
Share on other sites

Е аз ли да дойда да им правя настройките?

 

Хммм... Странно, очаквах повече коментари от рода на - "Тоя брикет пак извади късмет, мамка му на него!"

 

Айде ся, DON_CHEFO, признай, че ферари сбъркаха здраво тоя път :) Както и на старта, така и през цялото състезание.

 

Но реално погледнато - ако Ферари имаха по-добър пилот от Фелипе The Table, за втори пилот, то нещата щяха да седят много по-различно. И ако Хамилтън и Ковалайнен правеха повече такива изпълнения, отборни имам предвид, като днес, пак нещата щяха да седят различно.

 

На старта Уебър направи такава услуга на Луис, само дето свирка не ми на прави. Хейи си промени траекторията 2 пъти. От къде да мине тва Ферари, което стартира най-добре от всички.

 

Не можах да гледам началото на състезанието. От това, което видях мога да кажа - пълен резил за тийм Ферари. Фелипе Тейбъл - отново пълен некадърник и балетист, както каза един приятел след финала "Ако някой сега ми каже, че Ферари имат втори пилот ще му плесна два шамара". За пореден път се видя точно колко некадърен е тоя.

 

Мкл си направиха чудесно рали, Цигането го утрепа зара с тоя дъжд, но пък си и кара както трябва и с каквото трябва. Жалко за Кубица...

 

Така или иначе при пилотите шампионата оттук почва от нулата :laughing:

 

Което е резил и за двмата пилоти на Ферари. С ф2008 да делиш точки с такива бабирици е срам.

 

Добре, че Кубичини не взе точки. Най-накрая

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...