Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хах той може да се натска но личното ми мнение че ръководството на отбора няма да го иска и и ще охладят мераците му

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Чудесни тренировки днес :devil

 

Изключително доволен съм от резултатите :punk

 

И аз съм доволен :D

Link to comment
Share on other sites

Толкова е жалък Алонсьо...без бенз само и само да излезе 1-ви на решетката в Испания.Такива ходове са жалки.То бива да се гледат договорите и рекламите ама после излагацията след старта ще е голяма.

Link to comment
Share on other sites

Рено пауър :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

 

Утре ни очаква едно интересно състезание.Ще видим дали е само стратегия!!!

 

Това че Алонсо е жалък е толкова несериозно че няма на къде!!Сигурно и Пикет е жалък че няколко състезание неможе да влезе в К2 сега без проблем стига в първите 10!Хайде стига глупости!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Работата е халифакс. Кво стана бре. Нов претендент ли си имаме :rolleyes: :bgrin: . Не може във всяко състезание да ги минаваме с по 1 обиколка минимум и сега да ми е на 1 десета от Кими. То бива да дръпнеш напред, ама чак пък толкова. Ебаси.

Link to comment
Share on other sites

Казвал съм го преди,казвам го сега, ще го казвам и за напред!!!"Който е подценнил Рено после си е патил!!!!!!"Пуснаха доста нови елементи от тима и думите на Бриаторе ми се струваха несериозни че колата ще стане със секунда по-бърза ама май е вярно.

 

Някой още ако се съмнява в качествата на Алонсо като пилот да дойде да ме целуне някъде отзад.....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Гледай си утре старта и толкова.Много емоционален ставаш.

 

Интересно ECU-то при положение, че е едно и също това значи ли, че всяка компания предоставя информация за двигателното си управление на софтуерчиците или просто им се дава лимитиран софтуер за настройка?!

Link to comment
Share on other sites

Казвал съм го преди,казвам го сега, ще го казвам и за напред!!!"Който е подценнил Рено после си е патил!!!!!!"Пуснаха доста нови елементи от тима и думите на Бриаторе ми се струваха несериозни че колата ще стане със секунда по-бърза ама май е вярно.

 

Някой още ако се съмнява в качествата на Алонсо като пилот да дойде да ме целуне някъде отзад.....

 

1 секунда на обиколка да бъде спечелена. Не инцидентно и не за тва, че си по-лек и то само за 3 седмици - ВЪВ Ф1 НЕ СЕ Е СЛУЧВАЛО няма и да се случи. Не случайно и нямаме дебютант СШ ;). Така, че по-полека. Реално ли мислиш, че Рено е само на 1 десета зад ФЕРАРИ. Във състезателна дистанция ;)

Link to comment
Share on other sites

1 секунда на обиколка да бъде спечелена. Не инцидентно и не за тва, че си по-лек и то само за 3 седмици - ВЪВ Ф1 НЕ СЕ Е СЛУЧВАЛО няма и да се случи. Не случайно и нямаме дебютант СШ ;) . Така, че по-полека. Реално ли мислиш, че Рено е само на 1 десета зад ФЕРАРИ. Във състезателна дистанция ;)

 

На Великден стават чудеса да не говорим че пък Рено не са случаен отбор както си мислите.Иначе напредъка на Рено си е реален.Алонсо с 300 галимации влизаше в К3 сега и 2-мата пилоти без проблеми влезнаха с близки времена така че нито това е рекламен трик нито нещо друго.Колата е видяла доста подобрения.Също така не веднъж се е случвало кервана като се върне в Европа да има промени и един отбор да излезне напред за сметка на други.Иначе Алонсо наистина сигурно е по-лек но не едва ли не да има гориво за 2 обиколки както го казват всички!!!Ще видим утре в състезанието какво ще стане само да не стане Рен Н1 че тогава ще е такъв шамар че няма на къде!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

На Великден стават чудеса да не говорим че пък Рено не са случаен отбор както си мислите.Иначе напредъка на Рено си е реален.Алонсо с 300 галимации влизаше в К3 сега и 2-мата пилоти без проблеми влезнаха с близки времена така че нито това е рекламен трик нито нещо друго.Колата е видяла доста подобрения.Също така не веднъж се е случвало кервана като се върне в Европа да има промени и един отбор да излезне напред за сметка на други.Иначе Алонсо наистина сигурно е по-лек но не едва ли не да има гориво за 2 обиколки както го казват всички!!!Ще видим утре в състезанието какво ще стане само да не стане Рен Н1 че тогава ще е такъв шамар че няма на къде!!

 

Няма да стане тоя сезон. Подписвам се с 3 ръце, че взеха две случайни титли. Подписвам се с 2 ръце, че Мишлен искаха НЕ смяната на гуми в състезанието защото не можеха да смогнат на темпото на Бричсстоун

Link to comment
Share on other sites

Няма да стане тоя сезон. Подписвам се с 3 ръце, че взеха две случайни титли. Подписвам се с 2 ръце, че Мишлен искаха НЕ смяната на гуми в състезанието защото не можеха да смогнат на темпото на Бричсстоун

 

Подписвам се с 1 ръка че случайна 2 титли на Алонсо са колкото и тази на Кими.Също така подписвам се че случайни неща нестват 2 пъти и на път беше така Алонсо съвсем "случайно" пак да стане и за 3-ти път СШ.Приказки фераристки от 1005 нощи сме ги чели и си ги знаем.Мишлен лепиха един голям шамар на бриджа щото не Мишлен направиха смяната на гуми да е няма.Нека един път ФИАрари да се обърне и срещу вас да видите какво е!!!

Link to comment
Share on other sites

Подписвам се с 1 ръка че случайна 2 титли на Алонсо са колкото и тази на Кими.Също така подписвам се че случайни неща нестват 2 пъти и на път беше така Алонсо съвсем "случайно" пак да стане и за 3-ти път СШ.Приказки фераристки от 1005 нощи сме ги чели и си ги знаем.Мишлен лепиха един голям шамар на бриджа щото не Мишлен направиха смяната на гуми да е няма.Нека един път ФИАрари да се обърне и срещу вас да видите какво е!!!

 

Глупости. По искане на Мишлен стана тва ;). Видяхме ги с техните шамараи - изпадат постепенно

 

За малко щеше да стане. С 3, 4 победки и 1 тойн втори места щеше да стане Алонсо. Така както стана и ония два пъти.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ама стига с това ренде.Спора е безмислен.А трансмисиите, по новото правило за 4 старта, ако ти се скапе трансмисия и агрегата кумулативно ли е наказанието или само по-тежкото?

Link to comment
Share on other sites

FORZA FERRARI. Прекрасно, безаварийно, премерено, тактически вярно, с малка доза късмет заради SC и блестящо каране на двамата ни пилота. Една идея сме напред от БМВ и МКЛ. Видя се, че Рено са един балон. Тъй като Кими влезна цели 5 или 6 обиколки след Алонсо, а Маса 4 или 5 обиколки. А тва си е сериозна преднина. Радвам се, че Хейки е жив и здрав. Бяхме замлъкнали с баща ми след като не можаха да го изкарат от колата на първо време. Тази техническа неточност му костваше много. Радвам се за нашата 3-та двойна(за вас всички НЕфенове на Ферари те са 2). Не ми пречи този факт. Тва е показателно за силата на нашия болид. Маса отново затвори УСТИЧКИТЕ на всички критици. Имагинерното му завъртане го сънувате вече. Бих дал много неща за да ви видя физиономийките след ГП на Австралия и СЕГА

Link to comment
Share on other sites

Чок сакатлък :sick :sick :sick :sick :sick Каръка е пълен в това състезание но какво да се прави :( Интересно ми беше да видя стратегията на Пикет ама неможа....Бурде на сапун :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Маса кво затворил???Да бе да той си е същият олигофрен.За нищо не става момчето.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Въпреки че съм фен на Ферари, Маса просто ми е антипатичен. А от както колите са без ТС всички виждаме кви балети играе по пистата. Както и да е, важна е двойната ни победа!!! :punk

 

П.С. Само си спомням квалификацията вчера - края на третата част Алонсо прави най-добро време, екипа му се радва на макс, няма и 15 сек и Кими му оправя резултата :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чок сакатлък :sick :sick :sick :sick :sick Каръка е пълен в това състезание но какво да се прави :( Интересно ми беше да видя стратегията на Пикет ама неможа....Бурде на сапун :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

Маса кво затворил???Да бе да той си е същият олигофрен.За нищо не става момчето.

 

5 или 6 обиколки Кими стоя повече от Алонсо. По 2 десети да ти яде 10 кила повече тунджа. Смятай колко е реалната СЪСТЕЗАТЕЛНАТ СКОРОСТ С ПЪЛНА кола. Не е карък, а НЕможеше. Навили са някоя и друга врътка, за да изседят още скорост ама уви. И Бурде и Нелсиньо сгрешиха. А на Култи му е навих да се удря или да го удрят

 

Въпреки че съм фен на Ферари, Маса просто ми е антипатичен. А от както колите са без ТС всички виждаме кви балети играе по пистата. Както и да е, важна е двойната ни победа!!! :punk

 

П.С. Само си спомням квалификацията вчера - края на третата част Алонсо прави най-добро време, екипа му се радва на макс, няма и 15 сек и Кими му оправя резултата :lol: :lol: :lol:

 

Я пак за Маса. Какви балети играя. Направи 2 секунди на Луис. Напълно достатъчни, за да влезе и излезе след това пак пред него. Кими каза, че са могли да бъдат и по-бързи но е нямало смисъл. Няма значка. 2-ра двойна подред. Като тази е по-сладка защото е в Испания и най-вече защото е на тая писта, а чухте вчера и днес какво каза Тенчев за пистата и колко показателна е тя за силата на болидите

Link to comment
Share on other sites

Интересно е как фен на незавършил отбор плюе пилоти на отбор с 1-во и 2-ро място?!При това безапелационно спечелени.Но наистина това няма значение.Още един път честито на всички фенове на Скуредия Ферари.Само една вметка за хората критикуващи, който и да е пилот, за превъртания на гумите и неадекватно сработване с тракшън контрол...Такива обвинения могат да отправят само хора карали единствено автомобили с предно предаване.Достатъчно е един път да се кара автомобил със задно( без системи за сигурност ) на ръба на сцеплението му за да се разбере от къде произтичат грешките.

 

Редакция: Не ми слагайте думи и смисли, които не съм вложил.Просто е интересно защо се подлагат на съмнение качествата в конкретното състезание на 2-мата първи и втори пилоти и техния отбор.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Интересно е как фен на незавършил отбор плюе пилоти на отбор с 1-во и 2-ро място?!

 

Ми много лесно!Научих се от колегите Фераристи ;)

Link to comment
Share on other sites

Интересно е как фен на незавършил отбор плюе пилоти на отбор с 1-во и 2-ро място?!При това безапелационно спечелени

 

 

е това кво значи...че само фераристи трябва да пишат тука ;)

така ли?Определено ще стане итнересна дискусия като в някой други форуми където или целия форум се поздравява за победата или целия форум псува останалите пилоти.

Link to comment
Share on other sites

Първо - Христос Воскресе колеги!

 

Второ - Вече имам чудесна шапка на Ферари :P

 

Трето - Жоре спри се, че агонизираш просто като гледам кви си ги дробил. Ако верно си си вярвал че Лимонсио ще свърши нещо тоя старт значи имаш развита фантазия. Аз се надявах ПОНЕ да държи циганина отзад ама нейсе - ни гу биъ.

 

За нашите нямам какво да говоря... Чефо, пак наказахме лошо! Много се притесних за Хейки с тия платнища, но слава богу е добре момчето. Друг напрегнат момент бе присъствието на оня тиквеник, но Кими явно вече свикна да го игнорира... Честита победа на всички! Сега остава БМВ да минат на вторите места и ще съм тотално доволен хахаха :devil

Link to comment
Share on other sites

Интересно, но снощи точно това си говорех с един приятел.БМВ наистина ще заемат мястото на основен претендент ако продължават така.Също нещо друго, Форс Индия доста приятен отбор се оказват, а какво могат да постигнат Супер Агури ако имаха пари за тестове???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...