Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Фльо ми се изкачи в очите... той единствен каза на Алонсо идиот в очите...

В случая се променя:

 

Имаше и предложения... в скобите*

 

А: Опита се да ме изхвърлиш...

М: Аре, майната ти бе идиот... (върви да сереш бе идиот)*

А: Ти се опита да ме изхвърлиш!

М: Спечели, нали? Печелиш, винаги печелиш правейки тези магарии! Браво!

А: Ти ме удари (показа му с ръце)...

М: Опитай да се научиш!

А: Ти трябва да се научиш!

М: Научи се!

А: Ти се научи!

А: Аз се преборих с всички. Ти не можеш да правиш подобни неща... 3 обиколки танцуваше по пистата... браво!

М: Да бе, да бе... (става и отива към него) Направи същото и в Барселона! Браво, само така...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Кое не е гаранция бе Жорка. НА СИЛВЕРА - писта, на която стават изппреварвания не можаха да се минат та тука ли. Да ти припомня ли, че с НЕ ОГРАНИЧЕНИ ДВГ-та и с гуми на 50 обиколки - интермедии Шуми държа бая време Де ла Роса с гуми за СУХО на СУХА ПИСТА. Маса и с 5 предавки на болида си щеше да го задържи на сухо. Човека си го каза ама кой да чете. Бил е заловжил на чисто СУХО състезание - с настройки за СУХО, а Алонсо е направил компромис и за това беше ПО-стабилен НЕ ПО БЪРЗ на дъжд.

 

Що пък да не се минат тук като Алонсо настига Маса.Силвъра си е за силвъра там настройки вървеж и т.н. простотии са коренно различни и нямат нищо общо с Нюрба.Факт е че преди да завали Алонсо настигаше Маса с настройки за полумокро докато Маса уж с настройки за сухо изостава.Така че що и да не го изпревари.

 

А аз да ти припомня ли че се пак Маса е балък и неможе да кара.Шумахер малко или много имаше качества а Маса няма никви както се каза който и опашкар да седне предполагам по-добре от него ще кара.

 

И да ЛУИС ще е пред Алонсо щото тва беше първото и последното мокро състезание този сезон И щото Алонсо е сметкаджия

 

На Луис му свърши баницата с късмети и 15 минути слава.Сега вече дойде ред малко да се изпоти и да си дойдат нещата на мястото и да разбере аджеба че още е дебютант и трябва да трупа опит.Доказа го последните състезания че ми липсва и под напрежение се огъва.

 

Да бе да от къде знаеш?Ти от 2 години гледаш на баячки и до ся нищо не позна.Може да завали и в Бразилия,Фуджи и също и на Спа така че недей дава много прогнози.Пък и в Унгария не беше валяло от незнам кога ама миналата година валя.Завали ли Алонсо ще смаже всички пилоти защото той сега е "Царя на дъжда".

 

Ха ми нали другите са много оторени що не са сметкаджии.Щото не е само това и Алонсо го доказва все повече и повече.

 

Луис поклаза, че на променливи условия куца, но няма да има повече през тоя сезон ;)

 

Тц непознава твойта баячка тъй че само ти се иска за да не гледаме сеира на Маса.

 

Защо обичате да говорите глуспости. На Кими му трябваше ПОЛОВИН сезон за да свикне от еди силен отборт към друг, какво остава за някой опашкар ;). Маса се пребори много мъжки. ТОЙ БЕШЕ В ЕЙПЕКСА, той беше в идеалната линия, но с по-малко скосрост. Единсвтено съжалявам, че не го одари по стабилно и да го премаже - така както заслужава испанския миндил регулировчик. Като цяло силинте не са изравнени. Имаме по-бързия болид, но вземхме ролята на МКЛ - крехки сме. ТОчно заради тва ще стана шампиони - може би

 

Ами обичаме да говорим глупости щото и ти говориш не по-малко простотии.Много по лесно ще му е на един опашкар да се научи от кола която кара на дрифт на по-стабилната отколкото Маса да се научи да кара някоя от слабите коли.Пък и той Маса многократно е доказал че със Заубер не направи нищо и сичките сезони в тоя тим беше зад съотборника си.

 

Ми то няма да се учудя да го беше одарил и тогава пак Маса щяше да се счипи.Как Култю шибна миналата година Маса и Ферарито се потроши като вафличка а на Ред була нищо му нема.

 

Най-обичам такива неща. Говорене на изуст. Я кажи как разбра за проблемите в ДВГ-то, като един път гръмна на 6 години. Сега проблемите не са с него.

 

Само без да се замислям се сещам как преди 3 дена гръмна ДВГ на Ферари ти ми говориш за 6 години.Пък тва че не било в колата на Ферари а в тая на Спайкър кво ма боли?Ферари ли е?Ферари е!.Гръмна ли?Гръмна.

 

Казах за Кими Ферари и теорията за опашкарите. ХАмилтън не се ДУЕ. Алонсо го прави. ТОй БЕШЕ човека обмислящ махане щото не се чувствал комфортно бз крилото на татко Флавио, и щото няма тестер за тийммейт, а втория ШУМАХЕР ;). Един въздухар е тва испанче

 

Точно Хамилтън се дуе щото реално няма нищо.Нито познава пистите,нито опит има с по-слаба кола,нито ползва собствена телеметрия,нито собствени настройки.Ей затва казвам че е въздух под налягане и трябва да целува краката на Алонсо.

 

Испанчето е настоящия ДВУКРАТЕН и бъдещия ТРИКРАТЕН шампион.Може да не ти харесва ама е така и продължава да печели и да се бори с друг отбор за титлата.Тъй че неможе да се каже че няма успехи и това че бил въздухар са приказки без грам тежест.Сам напправи Маса смешен.

 

ЗАгуба на налягане - спокоино не е претоварване на ДВГ - нашите карат по 6 години

 

Да налягане на бензина нали?То сигурно бензина го пръскат във скоростната кутия а не в ДВГ-то ;) Това че карали 6 години дрън дрън.Едно ГП на Япония 2006 немогат да изкарат още по-малко на Силвърстон в ръцете на Кими.

 

Маса единствен успя дори и на дрифт да овладее Ферарито.

 

Ми кой друг да му овладее Ферарито на мокро Кими ли?То само Маса и Кими карат Ферарита мн ясно че те ще си ги овладяват.

 

Иначе на мократа писта само Алонсо си караше без проблеми а дори и Маса се връткаше яко и излизаше от пистата.

 

Не иска се се повече победи от ПРЕКИЯ ТИ КОНКУРЕНТ, а не да махаш кати курвичка и да искаш СИНИ знамена и да плампаш, ЧЕ Ф1 НЕ Е СПОРТ и да започнеш да КАРАШ ЗА ПОБЕДА не за 2-ро място

 

Ми че миналата година Алонсо има 7 победи и "великия" има 7 победи.Кой да стане шампион?Много ясно че тоя който има повече точки.Тъй че реално Алонсо си е победил прекия конкурент.

 

Ами тогава си направи извод от това, че Алонсо е с (да го наречем условно) настройка за полусухо и пак не изоставаше с кой знае колко от Маса, а на мокро го изяде. Според мен общия резултат е, че Нандо е по-бърз.

Пък и както каза Джозо, "трябва и акъл".... и Маса вероятно е гледал прогнозата за времето...що не си оправи настройките?

 

Именно ама кой ли ми те слуша.С настройки за полумокро Алонсо настигаш преди дъжда Маса.

 

 

Фльо ми се изкачи в очите... той единствен каза на Алонсо идиот в очите...

 

Мен пък ми затвърди тотално че е пълен олигофрен.Нито е шампион,нито дължи победите си на собствени качества,нито самочуствието му има някво покритие,нито пък може да кара на мокро.

 

Подяволите незнам защото цитатите излизат така тъпо....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

А: Опита се да ме изхвърлиш...

М: Аре, майната ти бе...

А: Ти се опита да ме изхвърлиш!

М: Спечели, нали? Печелиш, винаги печелиш правейки тези магарии! Браво!

А: Ти ме удари (показа му с ръце)...

М: Опитай да се научиш!

А: Ти трябва да се научиш!

М: Научи се!

А: Ти се научи!

А: Аз се преборих с всички. Ти не можеш да правиш подобни неща... 3 обиколки танцуваше по пистата... браво!

М: Да бе, да бе... (става и отива към него) Направи същото и в Барселона! Браво, само така...

 

Тва е цензурирано за пред хората :)

 

Що пък да не се минат тук като Алонсо настига Маса.Силвъра си е за силвъра там настройки вървеж и т.н. простотии са коренно различни и нямат нищо общо с Нюрба.Факт е че преди да завали Алонсо настигаше Маса с настройки за полумокро докато Маса уж с настройки за сухо изостава.Така че що и да не го изпревари.

 

А аз да ти припомня ли че се пак Маса е балък и неможе да кара.Шумахер малко или много имаше качества а Маса няма никви както се каза който и опашкар да седне предполагам по-добре от него ще кара.

На Луис му свърши баницата с късмети и 15 минути слава.Сега вече дойде ред малко да се изпоти и да си дойдат нещата на мястото и да разбере аджеба че още е дебютант и трябва да трупа опит.Доказа го последните състезания че ми липсва и под напрежение се огъва.

 

Да бе да от къде знаеш?Ти от 2 години гледаш на баячки и до ся нищо не позна.Може да завали и в Бразилия,Фуджи и също и на Спа така че недей дава много прогнози.Пък и в Унгария не беше валяло от незнам кога ама миналата година валя.Завали ли Алонсо ще смаже всички пилоти защото той сега е "Царя на дъжда".

 

Ха ми нали другите са много оторени що не са сметкаджии.Щото не е само това и Алонсо го доказва все повече и повече.

Тц непознава твойта баячка тъй че само ти се иска за да не гледаме сеира на Маса.

Ами обичаме да говорим глупости щото и ти говориш не по-малко простотии.Много по лесно ще му е на един опашкар да се научи от кола която кара на дрифт на по-стабилната отколкото Маса да се научи да кара някоя от слабите коли.Пък и той Маса многократно е доказал че със Заубер не направи нищо и сичките сезони в тоя тим беше зад съотборника си.

 

Ми то няма да се учудя да го беше одарил и тогава пак Маса щяше да се счипи.Как Култю шибна миналата година Маса и Ферарито се потроши като вафличка а на Ред була нищо му нема.

Само без да се замислям се сещам как преди 3 дена гръмна ДВГ на Ферари ти ми говориш за 6 години.Пък тва че не било в колата на Ферари а в тая на Спайкър кво ма боли?Ферари ли е?Ферари е!.Гръмна ли?Гръмна.

Точно Хамилтън се дуе щото реално няма нищо.Нито познава пистите,нито опит има с по-слаба кола,нито ползва собствена телеметрия,нито собствени настройки.Ей затва казвам че е въздух под налягане и трябва да целува краката на Алонсо.

 

Испанчето е настоящия ДВУКРАТЕН и бъдещия ТРИКРАТЕН шампион.Може да не ти харесва ама е така и продължава да печели и да се бори с друг отбор за титлата.Тъй че неможе да се каже че няма успехи и това че бил въздухар са приказки без грам тежест.Сам напправи Маса смешен.

Да налягане на бензина нали?То сигурно бензина го пръскат във скоростната кутия а не в ДВГ-то ;) Това че карали 6 години дрън дрън.Едно ГП на Япония 2006 немогат да изкарат още по-малко на Силвърстон в ръцете на Кими.

Ми кой друг да му овладее Ферарито на мокро Кими ли?То само Маса и Кими карат Ферарита мн ясно че те ще си ги овладяват.

 

Иначе на мократа писта само Алонсо си караше без проблеми а дори и Маса се връткаше яко и излизаше от пистата.

Ми че миналата година Алонсо има 7 победи и "великия" има 7 победи.Кой да стане шампион?Много ясно че тоя който има повече точки.Тъй че реално Алонсо си е победил прекия конкурент.

Именно ама кой ли ми те слуша.С настройки за полумокро Алонсо настигаш преди дъжда Маса.

Мен пък ми затвърди тотално че е пълен олигофрен.Нито е шампион,нито дължи победите си на собствени качества,нито самочуствието му има някво покритие,нито пък може да кара на мокро.

 

Подяволите незнам защото цитатите излизат така тъпо....

 

Глей ся как ще те изложа ама не ми се. Така ДВИГАТЕЛЯ бил гръмнал. Кой двигател в колата на СПАЙКЪР ли. Що не гръмна във ФЕРАРИТО. И щом ти отдаваш такова значение само на двигател що СПАЙКЪРА изържа 1 завой, а не повече нали е с двигател Ферари, ама скоростите, ами шасито, ами настройките. ТИ чу ли, че те имат около 200 кг по-малко притискаща сила. Тва да не идва от ДВГ-то.

Втора година жалкия испански боклук не УСПЯ да победи конкурента си и май сега пак няма да може.

Освен това РЕД БУЛ също пръснаха двигател - на кой ли производител беше

 

Ами тогава си направи извод от това, че Алонсо е с (да го наречем условно) настройка за полусухо и пак не изоставаше с кой знае колко от Маса, а на мокро го изяде. Според мен общия резултат е, че Нандо е по-бърз.

Пък и както каза Джозо, "трябва и акъл".... и Маса вероятно е гледал прогнозата за времето...що не си оправи настройките?

 

Я де те питам може ли. На сухо защо с еднакво количество гориво, че Маса май бе и по-тежък направи 8 сек. След това само на 4 сек СЛЕД КАТО СМЕНИ ГУМИ. Каза, че е имал вибрации и че втория комлект гуми не е бил на нивото на първия иначе как с еднакви настройки и гориво единия път 8 сек после 4. Прочети официалните данни ;).

 

ПО КОЙ КРИТЕРИЙ определийте Лайньнсо за новия "Цар на Дъжда". Кара на няколко гьола за 5 минути и тва е. После спряха състезанието. АЗ чувал за ДВАМА ПИЛОТИ думата РЕЙН МАСТЪР. Единия загина преди 13 години, а другия направи 91 победи. За втория имам и състезанията му ;), а Мъри Уокър като коментира - британец е и изпада в екстаз.

 

Драги сиви фенове дано тоя четвъртък си получите заслуженото и да се научите да не гледате повече в чуждото канче

 

 

 

 

http://youtube.com/watch?v=CCOu_wwCN9A - това е състезние на дъжд, а не гьолчетата миналата неделя

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Легендата във Формула 1 Ники Лауда остана изумен от реакцията на бразилския пилот на Ферари Фелипе Маса, който си размени доста остри реплики с Фернандо Алонсо преди награждаването след състезанието за Гран при на Европа. Както е известно, Алонсо изпревари Маса няколко обиколки преди финала, като при маневрата двата болида се докоснаха.

 

„Маса прехвърля вината на Алонсо, при това той сам съсипа състезанието си. Той не е с всичкия си. При маневрата Маса е от вътрешната страна и изобщо не разбирам защо трябваше да закачи Алонсо. Младежки недомислици или бразилски темперамент? Той трябва да се научи да остава спокоен. Ако пък Алонсо го е провокирал, да му беше показал среден пръст. Не, Алонсо направи всичко перфектно. Той атакува агресивно и направи маневрата точно, както трябваше. В крайна сметка, как може да харесваш някого, който току-що ти е откраднал победата”, коментира Лауда пред германския таблоид „Билд”.

Link to comment
Share on other sites

Легендата във Формула 1 Ники Лауда остана изумен от реакцията на бразилския пилот на Ферари Фелипе Маса, който си размени доста остри реплики с Фернандо Алонсо преди награждаването след състезанието за Гран при на Европа. Както е известно, Алонсо изпревари Маса няколко обиколки преди финала, като при маневрата двата болида се докоснаха.

 

„Маса прехвърля вината на Алонсо, при това той сам съсипа състезанието си. Той не е с всичкия си. При маневрата Маса е от вътрешната страна и изобщо не разбирам защо трябваше да закачи Алонсо. Младежки недомислици или бразилски темперамент? Той трябва да се научи да остава спокоен. Ако пък Алонсо го е провокирал, да му беше показал среден пръст. Не, Алонсо направи всичко перфектно. Той атакува агресивно и направи маневрата точно, както трябваше. В крайна сметка, как може да харесваш някого, който току-що ти е откраднал победата”, коментира Лауда пред германския таблоид „Билд”.

 

Дали остава изумен и когато младока Жил го пенсионира от Ферари. Лично уволнен от Енцо. Реакцията е нормална, а Маса е първия пилот казал на Алонсо боклук в очите. Най-накрая. ТО не бяха блокирания по време на тестове и тренировки под мотото " ВИЖТЕ МЕ". Малко му беше. Дано Маса изпълни заканата си за ГП на УНГАРИЯ и го изхвърли от пистата така както Сена изхвърли майсторски Менсъл на СПА без да го докосне ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хех, само че Маса е по-некадърен и от дърво, за кво го сравняваш със Сена ? Ако го изхвърли ще е най-големия *****, ако не ... пак ...

Link to comment
Share on other sites

Хех, само че Маса е по-некадърен и от дърво, за кво го сравняваш със Сена ? Ако го изхвърли ще е най-големия *****, ако не ... пак ...

 

Да тоя накадърник мисля има повече трипли от двуктратния........боклук

Link to comment
Share on other sites

Дали остава изумен и когато младока Жил го пенсионира от Ферари. Лично уволнен от Енцо. Реакцията е нормална, а Маса е първия пилот казал на Алонсо боклук в очите. Най-накрая. ТО не бяха блокирания по време на тестове и тренировки под мотото " ВИЖТЕ МЕ". Малко му беше. Дано Маса изпълни заканата си за ГП на УНГАРИЯ и го изхвърли от пистата така както Сена изхвърли майсторски Менсъл на СПА без да го докосне ;)

 

Баш пък фен на Пильо да ми говори за мизерии и шмекерии е направо :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Баш пък фен на Пильо да ми говори за мизерии и шмекерии е направо :laughing: :laughing: :laughing:

 

ще попитам пак. може ли да назовеш поне две такива маневри, аз мога ама за алонсо и за мкл - херес 97 и спа 98

 

Видял ли си друг СШ да маха като катаджия по пистата МОЛЕЩ за син флаг.

 

През 2000 година в два последователни старта Шуми нарочно бе изринат като с багер. Да продължвам ли

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ще попитам пак. може ли да назовеш поне две такива маневри, аз мога ама за алонсо и за мкл - херес 97 и спа 98

 

Видял ли си друг СШ да маха като катаджия по пистата МОЛЕЩ за син флаг.

 

През 2000 година в два последователни старта Шуми нарочно бе изринат като с багер. Да продължвам ли

 

За Херес ясно....тва си е нарицателно за селяния от страна на Шумахер...ако твърдиш друго - толкова по-зле за теб...

За Спа ако визираш, когато Пильо се блъсна в Култард....не знам каква вина има култи, че не му работел стопа....всеки можеше да се натресе. Не виждам как може да е умишлено...

 

Тва за синия флаг не го помня и няма да го коментирам хич...пак нещо от фераристиките очила предполагам.

 

За 2000ната година....тва ако не се лъжа беше една година, в която Хакинен водеше в Австралия и Бразилия с по 40 секунди на Пильо и отпадна...но не съм сигурен, може и 2001 да е било...

Link to comment
Share on other sites

За Херес ясно....тва си е нарицателно за селяния от страна на Шумахер...ако твърдиш друго - толкова по-зле за теб...

За Спа ако визираш, когато Пильо се блъсна в Култард....не знам каква вина има култи, че не му работел стопа....всеки можеше да се натресе. Не виждам как може да е умишлено...

 

Тва за синия флаг не го помня и няма да го коментирам хич...пак нещо от фераристиките очила предполагам.

 

За 2000ната година....тва ако не се лъжа беше една година, в която Хакинен водеше в Австралия и Бразилия с по 40 секунди на Пильо и отпадна...но не съм сигурен, може и 2001 да е било...

 

Tурция 06 или 05 махаше + още няколко състезания - не е от очилата. Аделаида помниш ли. И тогава ли Шуми беше виновен. ЗА 97 на Херес твърдя за договорката между отбора на МКЛ и Уилямс, за тва как Жаки учитво пусна МКЛ-ните. А удара - Жак нямаше как да остане на пистата с тази скорост жалко само, че Шуми беше там ;). Освен това някъде имаше инфо, че Култард е ползвал леко и спирачки на Спа 98

 

Германия и старт преди и след това за сезон 00 иде реч. Може и да провериш. Рикардо Зонта и Фиси ако не се лъжа са булдозерите.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Tурция 06 или 05 махаше + още няколко състезания - не е от очилата. Аделаида помниш ли. И тогава ли Шуми беше виновен. ЗА 97 на Херес твърдя за договорката между отбора на МКЛ и Уилямс, за тва как Жаки учитво пусна МКЛ-ните. А удара - Жак нямаше как да остане на пистата с тази скорост жалко само, че Шуми беше там ;) . Освен това някъде имаше инфо, че Култард е ползвал леко и спирачки на Спа 98

 

Германия и старт преди и след това за сезон 00 иде реч. Може и да провериш. Рикардо Зонта и Фиси ако не се лъжа са булдозерите.

 

Ами като не го пускат ще маха естествено...

 

А каква е тая договорка, за която твърдиш? Какво печели Уилямс, за да пусне Макларъните? Ако не си спомняш Жак беше с доста повредено окачване и Макларъните бяха по-бързи...

Link to comment
Share on other sites

Ами като не го пускат ще маха естествено...

 

А каква е тая договорка, за която твърдиш? Какво печели Уилямс, за да пусне Макларъните? Ако не си спомняш Жак беше с доста повредено окачване и Макларъните бяха по-бързи...

 

Преди състезанието Франк и Рон се договорят при евентуално уреждане на титлатав полза на Жак - да дадат победата на Мика или забравяш как Жак ги държа и изведнъж в последната обиколка и двамата го минават, за малко и Алези ли беше да мине покрай тях също.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Да бе, схванах какво имаш предвид, само не разбрах защо някой от двата отбора да се съгласява на подобно нещо...

 

Toгава е първата победа на Мика, не знам точно защо. Мисля нещо свързано със точките в пампионата беше. Повече точки и излизане на МКЛ пред друг тим http://www.formula1.com/results/team/1997/. Mинаване пред Бенетон - ама не им се отдава

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Дори и така да е....Уилямс пък нищо не печели....

Замисли се - какво по-хубаво от титла с победа, вместо с 3то място...

 

Сещам се за две загуби в последния завой - тази на Кими и тази на Ярно(след това го уволниха, за да може Алонсо да диша спокойно) и двете във Франция :) , другата е на ЖАК през 97-ма. Един завой е.........а преди това е карал пред тях.

 

Напротив Уилямс печелят две титли тогава - всъщност последните им и скоро няма изглед за нова.....

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тука някой беше споменавал заведения, в които може да се наблюдава състезанието...Кои са тия заведение и къде горе-долу се намират..?

Благодаря ин адванс

Link to comment
Share on other sites

Тука някой беше споменавал заведения, в които може да се наблюдава състезанието...Кои са тия заведение и къде горе-долу се намират..?

Благодаря ин адванс

 

Аз знам за Екстаз.

Link to comment
Share on other sites

Аз знам за Екстаз.

Майна, бях в тоя "Екстаз"..бахти аграрната кръчма..че имаше телевизор-имаше, че формула пускаха-пускаха, ама беше пълно с некви тираджии-полухора, които вкарваха некви ненормални коментари почти викайки...

И бтв много скучно състезание

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как на така по-удибната писта за МКЛ бяхме по бързи от тях. Или поне Кими. За Маса сичко свърши в събота за жалост. Дано през тези 3 семдици Апелативния съд вземе првилното решение и този път освен да докаже ПАК, че са виновни ами и да НАКАЖЕ МКЛ с БАН.

Link to comment
Share on other sites

Чудя се как на така по-удибната писта за МКЛ бяхме по бързи от тях. Или поне Кими. За Маса сичко свърши в събота за жалост. Дано през тези 3 семдици Апелативния съд вземе првилното решение и този път освен да докаже ПАК, че са виновни ами и да НАКАЖЕ МКЛ с БАН.

 

Ти пък къде видя че са по-бързи?Ако бяха по-бързи щеше да мине циганина а на него му стана ясно че на тая писта няма как да го минат.

 

Иначе да му е харлия на мангала победата.Дано се задави дано с нея!Той стана следващия ми "любим" пилот след Маса.

 

Жалко за Алонсо че заради смотаните Мкл наказаха него въпреки че не е виновен.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ти пък къде видя че са по-бързи?Ако бяха по-бързи щеше да мине циганина а на него му стана ясно че на тая писта няма как да го минат.

 

Иначе да му е харлия на мангала победата.Дано се задави дано с нея!Той стана следващия ми "любим" пилот след Маса.

 

Жалко за Алонсо че заради смотаните Мкл наказаха него въпреки че не е виновен.

 

Хахахаха, най-бърз тур в последната обиколка. Кими правеше каквото си поиска с разлката между него и Хами, но на тази тясна писта дори БОЖЕСТВЕНЯКА изпревари 2 болида като дори и с РЕД БУЛ не беше лесно. Стигна до БМВ и фърли гарнитура мръсния боклук. Ще го накажат много ясно. ТОЙ БЕШЕ човека в кокпита.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...