Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Който твърди че Алонсо случаен шампион да дойде да ме поразкара някъде :P Там на някви бразилски олигофрени не им прави чест да се заяждат с ДВУКРАТНИЯ ШАМПИОН при положение че той не е никаф!Когато се научи да кара на дъжд да се мъчи да става шампион иначе ще си е винаги опашкар.

 

Иначе браво на Алонсо и Маларън заслужиха си състезанието.На мокрото просто бяха по-добри и това неможе да се успорва.

Link to comment
Share on other sites

Който твърди че Алонсо случаен шампион да дойде да ме поразкара някъде :P Там на някви бразилски олигофрени не им прави чест да се заяждат с ДВУКРАТНИЯ ШАМПИОН при положение че той не е никаф!Когато се научи да кара на дъжд да се мъчи да става шампион иначе ще си е винаги опашкар.

 

Иначе браво на Алонсо и Маларън заслужиха си състезанието.На мокрото просто бяха по-добри и това неможе да се успорва.

 

А значи сега ги делим на шампиони-регулировчици и олигофрени. ДВУКРАТНИЯ БОКЛУК що не го изпревари на СУХО, що не го мина и в НАЙ ПРОВЛИНИЯ дъжд. Че е случаен цял свят видя. Яд ме само, че Маса не го изхвърли от пистата като мръсно коте боклукчавия късметлия

Link to comment
Share on other sites

А значи сега ги делим на шампиони-регулировчици и олигофрени. ДВУКРАТНИЯ БОКЛУК що не го изпревари на СУХО, що не го мина и в НАЙ ПРОВЛИНИЯ дъжд. Че е случаен цял свят видя. Яд ме само, че Маса не го изхвърли от пистата като мръсно коте боклукчавия късметлия
Еми като не можете да ни биете в честна борба, остават ви 2 опции :

1. Да ви е яд !

2. Да се надявате да отпадне...

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

А значи сега ги делим на шампиони-регулировчици и олигофрени. ДВУКРАТНИЯ БОКЛУК що не го изпревари на СУХО, що не го мина и в НАЙ ПРОВЛИНИЯ дъжд. Че е случаен цял свят видя. Яд ме само, че Маса не го изхвърли от пистата като мръсно коте боклукчавия късметлия

 

Случаен е Маса това видя цял свят.Неможе да задържи Алонсо зад себе си.Ако не беше заваляло не е гаранция че на сухото нямаше да го изпревари.В най-проливния дъжд никой не рискуваше и Маса щото е много отворен в най-проливния дъжд излетя 2 пъти от пистата а да видя някъде Алонсо тогава да излетя?НЕ Е излитал.Маса ако го беше го хвърлил щеше да покаже колко си е безпомощен още повече.Той сам си направи проблемите да не обвинява никой за простотиите му.

 

Кво стана с прехваления Луис?Още ли си мислиш че ще е пред Алонсо накрая?Нещо вече нервичките започнаха да му играят лоши шегички.

 

Относно Ферари може да са бързи ама са крехки и се трошат.Кими го доказа и днес.Няма да се учудя следващите състезания отново Ферари да изпаткат с нещо.

Link to comment
Share on other sites

Кво стана с прехваления Луис?Още ли си мислиш че ще е пред Алонсо накрая?Нещо вече нервичките започнаха да му играят лоши шегички.

 

днес луис направи серия грешки,но това не успорва качествата му на страхотен пилот ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега гледах състезанието на запис и мога да кажа, че беше супер яко. Е ако Маса беше завършил 1-ви щеше да е още по-добре ама... :)

(видеото е голяма работа :) )

Link to comment
Share on other sites

Честито Спечелено състезание за на феновете на Макларън...Просто Алонсо при тежки състезания е по-добрият пилот от Маса,на сухо с Ферари-то,вероятно и някой от последните редици ще е много бърз ;)

 

...Маса ако го беше го хвърлил щеше да покаже колко си е безпомощен още повече...

 

За съжаление е вярно,добре че не е склонен да прави глупости в стил Монтоя...

 

 

Кво стана с прехваления Луис?

 

Имам много хляб в това момче,все пак е дебютант,тепърва ще понатрупа опит...Не знам защо е толкова отрицателно отношението към него,при положение,че за новак се справя повече от перфектно :unsure:

 

...Кими го доказа и днес...

 

В това отношение е абсолютен талант,успешно изпонатроши колите на Макларън,сега почна и с нашите :sick

 

Като цяло,силите са доста изравнени,колите на Ферари са по-бързи,но Макларън ни мачкат откъм пилоти...Дано да греша,но този сезон шампион ще е отбора на Макларън-ако бях хазартен тип,щях да заложа на Алонсо :(

Link to comment
Share on other sites

днес луис направи серия грешки,но това не успорва качествата му на страхотен пилот ;)

 

Не успорвам че има качества момчето.Нито е първия нито последния който показва че е талан в този спорт.Просто самочуствието което има не му утива нито на опита нито на успехите които дължи реално на Алонсо.Все пак Мкл изградиха целия тим около Алонсо и Хами ако не ползваше чужда телеметрия можеше и да е поредния нахъсен дебютант.............

 

........Просто Алонсо при тежки състезания е по-добрият пилот от Маса,на сухо с Ферари-то,вероятно и някой от последните редици ще е много бърз ;)

 

Адски си прав.Алонсо има психика на Шампион и нерви на шампион.Както каза Тенчев днес в момента той е най-корав на пистата от към характер.

 

И за другото си прав който и да седне във Ферарито сега ще е много бърз на сухо.Маса си е проЗД шофер....

 

За съжаление е вярно,добре че не е склонен да прави глупости в стил Монтоя...

 

Ами той реално и да го беше направил щеше да прецака Алонсо но и той самия щеше да загуби.Сега обаче реално и 2-мата печелят защото Алонсо се приближи до Хами а Маса мина Кими.

 

Имам много хляб в това момче,все пак е дебютант,тепърва ще понатрупа опит...Не знам защо е толкова отрицателно отношението към него,при положение,че за новак се справя повече от перфектно :unsure:

 

 

Еми точно за това аз лично не ги харесвам.Като е дебютант трябва да трупа опит а не да се надува.Отначало не беше обременен от нищо и хвърчеше но като започна да се напича ситуацията понацапа гащите.....Също така трябва да целува краката на Алонсо защото на него дължи успехите си.Както казах по-напред ако го нямаше Алонсо едва ли всички щяха да се прехласват толкова....

 

В това отношение е абсолютен талант,успешно изпонатроши колите на Макларън,сега почна и с нашите :sick

 

За колите на Мкл съм съгласен ама не и за тези Ферари.Още към края на миналия сезон се видя че Ферари имат проблеми с ДВГ-то и не само така че това не е по вина на Кими според мен.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Днес какво стана с колата на Кими ,че не разбрах

 

Казаха че било загуба на хидравлично налягане в помпата за бензина.

 

На мен ми се видя като проблем със скоростите ама може да бъркам.

Link to comment
Share on other sites

В това отношение е абсолютен талант,успешно изпонатроши колите на Макларън,сега почна и с нашите :sick

 

No comment :laughing: :lol: .

 

А защо Луис да целува краката на Алонсо? Щото е пред Альо ли?

Ся вече ти се надуваш. То беше ясно че на мокро особено Маса не бизадържал Алонсо, а Алонсо беше и спокоен щото отзад нямаше никой, ако Кими беше отзад щеше друго да стане, ама... села ви.

Да се похваля състезанието в Унгария ще го гледам на живо ^^.

Link to comment
Share on other sites

А значи сега ги делим на шампиони-регулировчици и олигофрени. ДВУКРАТНИЯ БОКЛУК що не го изпревари на СУХО, що не го мина и в НАЙ ПРОВЛИНИЯ дъжд. Че е случаен цял свят видя. Яд ме само, че Маса не го изхвърли от пистата като мръсно коте боклукчавия късметлия

 

Чефо, защо пак говориш глупости? Така се излагаш, че няма накъде... В тва състезание Алонсо по такъв категоричен начин показа, че е класа над Маса, че просто няма накъде. Ако го отречеш не знам с какви очи ще бъде... В големия дъжд си проличава кой е пилота, а Маса на мокро и за градски транспорт не става като го гледам...

А тва с изхвърлянето няма да го коментирам... Шумахер ги правеше тия номера, днес и Маса опита ама не стана. Би трябвало да видя, че Маса беше зад Алонсо, когато се докоснаха. Не знам какво е било през твоите фераристки очила обаче...

 

Много кофти състезание за Луис...много нещастия, но все пак доста добре се бори и ми хареса много.

Много ми хареса също и представянето на Кими... Нюрбургринг-комплекса сега е още по-силен :)

Link to comment
Share on other sites

Чефо, защо пак говориш глупости? Така се излагаш, че няма накъде... В тва състезание Алонсо по такъв категоричен начин показа, че е класа над Маса, че просто няма накъде. Ако го отречеш не знам с какви очи ще бъде... В големия дъжд си проличава кой е пилота, а Маса на мокро и за градски транспорт не става като го гледам...

 

 

когато Шумахер правеше страхотни състезания на мокър асфалт беше брилянтен пилот а сега кво става :D

Link to comment
Share on other sites

Много хубаво състезание, което се реши от дъжда. Ключов беше момента, в който алонсо смени гуми и получи нов ъгъл на крилото. Явно тестовеете в петък на мокро, когато макларъните бяха най-бързи са помогнали. На сухата част Маса се справяше без проблем, но на мократа беше като Винкелхок след подновяването на състезанието.

Алонсо малко го попрехвалиха накрая, но състезанието си го спечели. Все пак от 2та пилоти в МакЛарън по-талантливият според мен си остава хамилтън. Много по-млад, а и сега показва, че само със симулатора и пак може да се бори с големите. Ако не беше отпаднал Кими, той ми изглеждаше като най-вероятен победител, заради постоянните му най-бързи обиколки.

Дано и следващото състезание да е такова.

Link to comment
Share on other sites

абе момци...случайно някойд а има идея от къде мога да си взема тениска или блуза на макларън,но от тези който отбора или пилотите са носили(дори и да е от минали години)

Link to comment
Share on other sites

Ахахах... МакЛарън взеха едно състезание от 2 месеца насам и то пак благодарение на късмета на палячото... (отпадане на Кими и дъжда в края на състезанието...)

При други условия.... жална им майка на FcLaren.... :)

Както е тръгнало тази година ще е актуално Cheat 2 win...

 

Ами какво да кажа за финния млечен??? Може би е новия Rainmaster? Едва ли...

 

nbr1240722091024x768zd8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ахахах... МакЛарън взеха едно състезание от 2 месеца насам и то пак благодарение на късмета на палячото...

 

забавен си

разбирам да подкрепяш отбора си,но тва ващо вече ...

Link to comment
Share on other sites

МакЛарън по-талантливият според мен си остава хамилтън. Много по-млад, а и сега показва, че само със симулатора и пак може да се бори с големите.

 

От много години се е доказало в тоя спорт че само талант не стига да си шампион "Трябва и акъл" :D :P Един най-прост пример : Френцен винаги е сочен за по-талантли от Шумахер ама не Френцен стана 7 кратен шампион.Или пък много хвалиха и Монтоя и пак нищо ........

Link to comment
Share on other sites

Еми като не можете да ни биете в честна борба, остават ви 2 опции :

1. Да ви е яд !

2. Да се надявате да отпадне...

 

Момко да ти покажа ли, че за съжаления имам повече отпадания от вас. А не отпаднем ли е мноо трудно за вас. Не разбва ли, че болида ни е най-бърз, но вие трябва да откраднете за да печелите. Освен това макар и малак има шанс да ви бъдат отнети точките зарад това. Поради този скандал РОН изрично накара ЛУ да пусне Маса толкова бързо ;), а не да си играят на котка и мишка. КОМПРЕНДЕ

 

Случаен е Маса това видя цял свят.Неможе да задържи Алонсо зад себе си.Ако не беше заваляло не е гаранция че на сухото нямаше да го изпревари.В най-проливния дъжд никой не рискуваше и Маса щото е много отворен в най-проливния дъжд излетя 2 пъти от пистата а да видя някъде Алонсо тогава да излетя?НЕ Е излитал.Маса ако го беше го хвърлил щеше да покаже колко си е безпомощен още повече.Той сам си направи проблемите да не обвинява никой за простотиите му.

 

Кво стана с прехваления Луис?Още ли си мислиш че ще е пред Алонсо накрая?Нещо вече нервичките започнаха да му играят лоши шегички.

 

Относно Ферари може да са бързи ама са крехки и се трошат.Кими го доказа и днес.Няма да се учудя следващите състезания отново Ферари да изпаткат с нещо.

 

Кое не е гаранция бе Жорка. НА СИЛВЕРА - писта, на която стават изппреварвания не можаха да се минат та тука ли. Да ти припомня ли, че с НЕ ОГРАНИЧЕНИ ДВГ-та и с гуми на 50 обиколки - интермедии Шуми държа бая време Де ла Роса с гуми за СУХО на СУХА ПИСТА. Маса и с 5 предавки на болида си щеше да го задържи на сухо. Човека си го каза ама кой да чете. Бил е заловжил на чисто СУХО състезание - с настройки за СУХО, а Алонсо е направил компромис и за това беше ПО-стабилен НЕ ПО БЪРЗ на дъжд.

 

И да ЛУИС ще е пред Алонсо щото тва беше първото и последното мокро състезание този сезон И щото Алонсо е сметкаджия

 

днес луис направи серия грешки,но това не успорва качествата му на страхотен пилот ;)

 

Луис поклаза, че на променливи условия куца, но няма да има повече през тоя сезон ;)

 

Честито Спечелено състезание за на феновете на Макларън...Просто Алонсо при тежки състезания е по-добрият пилот от Маса,на сухо с Ферари-то,вероятно и някой от последните редици ще е много бърз ;) За съжаление е вярно,добре че не е склонен да прави глупости в стил Монтоя...

Имам много хляб в това момче,все пак е дебютант,тепърва ще понатрупа опит...Не знам защо е толкова отрицателно отношението към него,при положение,че за новак се справя повече от перфектно :unsure:

В това отношение е абсолютен талант,успешно изпонатроши колите на Макларън,сега почна и с нашите :sick

 

Като цяло,силите са доста изравнени,колите на Ферари са по-бързи,но Макларън ни мачкат откъм пилоти...Дано да греша,но този сезон шампион ще е отбора на Макларън-ако бях хазартен тип,щях да заложа на Алонсо :(

 

Защо обичате да говорите глуспости. На Кими му трябваше ПОЛОВИН сезон за да свикне от еди силен отборт към друг, какво остава за някой опашкар ;). Маса се пребори много мъжки. ТОЙ БЕШЕ В ЕЙПЕКСА, той беше в идеалната линия, но с по-малко скосрост. Единсвтено съжалявам, че не го одари по стабилно и да го премаже - така както заслужава испанския миндил регулировчик. Като цяло силинте не са изравнени. Имаме по-бързия болид, но вземхме ролята на МКЛ - крехки сме. ТОчно заради тва ще стана шампиони - може би

 

Не успорвам че има качества момчето.Нито е първия нито последния който показва че е талан в този спорт.Просто самочуствието което има не му утива нито на опита нито на успехите които дължи реално на Алонсо.Все пак Мкл изградиха целия тим около Алонсо и Хами ако не ползваше чужда телеметрия можеше и да е поредния нахъсен дебютант.............

Адски си прав.Алонсо има психика на Шампион и нерви на шампион.Както каза Тенчев днес в момента той е най-корав на пистата от към характер.

 

И за другото си прав който и да седне във Ферарито сега ще е много бърз на сухо.Маса си е проЗД шофер....

Ами той реално и да го беше направил щеше да прецака Алонсо но и той самия щеше да загуби.Сега обаче реално и 2-мата печелят защото Алонсо се приближи до Хами а Маса мина Кими.

Еми точно за това аз лично не ги харесвам.Като е дебютант трябва да трупа опит а не да се надува.Отначало не беше обременен от нищо и хвърчеше но като започна да се напича ситуацията понацапа гащите.....Също така трябва да целува краката на Алонсо защото на него дължи успехите си.Както казах по-напред ако го нямаше Алонсо едва ли всички щяха да се прехласват толкова....

За колите на Мкл съм съгласен ама не и за тези Ферари.Още към края на миналия сезон се видя че Ферари имат проблеми с ДВГ-то и не само така че това не е по вина на Кими според мен.

 

Най-обичам такива неща. Говорене на изуст. Я кажи как разбра за проблемите в ДВГ-то, като един път гръмна на 6 години. Сега проблемите не са с него.

 

Казах за Кими Ферари и теорията за опашкарите. ХАмилтън не се ДУЕ. Алонсо го прави. ТОй БЕШЕ човека обмислящ махане щото не се чувствал комфортно бз крилото на татко Флавио, и щото няма тестер за тийммейт, а втория ШУМАХЕР ;). Един въздухар е тва испанче

 

 

Днес какво стана с колата на Кими ,че не разбрах

 

ЗАгуба на налягане - спокоино не е претоварване на ДВГ - нашите карат по 6 години

 

Чефо, защо пак говориш глупости? Така се излагаш, че няма накъде... В тва състезание Алонсо по такъв категоричен начин показа, че е класа над Маса, че просто няма накъде. Ако го отречеш не знам с какви очи ще бъде... В големия дъжд си проличава кой е пилота, а Маса на мокро и за градски транспорт не става като го гледам...

А тва с изхвърлянето няма да го коментирам... Шумахер ги правеше тия номера, днес и Маса опита ама не стана. Би трябвало да видя, че Маса беше зад Алонсо, когато се докоснаха. Не знам какво е било през твоите фераристки очила обаче...

 

Много кофти състезание за Луис...много нещастия, но все пак доста добре се бори и ми хареса много.

Много ми хареса също и представянето на Кими... Нюрбургринг-комплекса сега е още по-силен :)

 

Маминката му и нет - прекъсва и не мога да пиша като ората. Така..... да те питам ти гледал ли си и скоро помниш ли СЪСТЕЗАНИЕ почнало и свършило на ДЪЖД - такова в което НЯМА ДРУГА АЛТЕРНАТИВА и сетъпа е за МОКРО. Щото сега не беше така. Сам те оставям да намериш думите на АЛонсо, който е чакал дъджа и е заложил на компромис в настройките за разлика от МАСА. Ето за тва го отричам, отричам го и заради много готини стари съсезания. По тая логика помниш ли и китай 06. Не си вкарвай автогол. Тъкмо ми стана гот да кореспондираме ;)

 

Как мислиш дали е по-лесно с настройка за сухо или за мокро пък макар и частична ;).

 

когато Шумахер правеше страхотни състезания на мокър асфалт беше брилянтен пилот а сега кво става :D

 

Каза го преди намери разликата между Испания 96, СУЗУКА 94, СПА, 95, - сички за без ЕЛЕКТРОННИ ПОМОЩНИЦИ и Нюрба 07. Ако се затрудниш ще ти дам жокер. Гледал ли си ги тия състезания.

 

Много хубаво състезание, което се реши от дъжда. Ключов беше момента, в който алонсо смени гуми и получи нов ъгъл на крилото. Явно тестовеете в петък на мокро, когато макларъните бяха най-бързи са помогнали. На сухата част Маса се справяше без проблем, но на мократа беше като Винкелхок след подновяването на състезанието.

Алонсо малко го попрехвалиха накрая, но състезанието си го спечели. Все пак от 2та пилоти в МакЛарън по-талантливият според мен си остава хамилтън. Много по-млад, а и сега показва, че само със симулатора и пак може да се бори с големите. Ако не беше отпаднал Кими, той ми изглеждаше като най-вероятен победител, заради постоянните му най-бързи обиколки.

Дано и следващото състезание да е такова.

 

Маса единствен успя дори и на дрифт да овладее Ферарито.

 

От много години се е доказало в тоя спорт че само талант не стига да си шампион "Трябва и акъл" :D :P Един най-прост пример : Френцен винаги е сочен за по-талантли от Шумахер ама не Френцен стана 7 кратен шампион.Или пък много хвалиха и Монтоя и пак нищо ........

 

Не иска се се повече победи от ПРЕКИЯ ТИ КОНКУРЕНТ, а не да махаш кати курвичка и да искаш СИНИ знамена и да плампаш, ЧЕ Ф1 НЕ Е СПОРТ и да започнеш да КАРАШ ЗА ПОБЕДА не за 2-ро място

 

Освен това ЛЕПЕР ти и много други започнахте да разправяте за глупости от рода на мръсни номера. Айде изброй ми повече от 2. Като включиш и 94 и 97. И също ми отговори кой е виновен тогава и КОЙ КОГО БЛЪСКА, задния предния или предния задния и КОЙ Е ВИНОВЕН НИК или Ралф заради удрара им на завоя кока-кола или последния на пистата ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ами тогава си направи извод от това, че Алонсо е с (да го наречем условно) настройка за полусухо и пак не изоставаше с кой знае колко от Маса, а на мокро го изяде. Според мен общия резултат е, че Нандо е по-бърз.

Пък и както каза Джозо, "трябва и акъл".... и Маса вероятно е гледал прогнозата за времето...що не си оправи настройките?

Link to comment
Share on other sites

Някой да има какво са си говорили Маса и Алонсо преди да се качат на пoчетната стълбичка ? По новините ги дадоха,че се заяждаха.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има какво са си говорили Маса и Алонсо преди да се качат на пoчетната стълбичка ? По новините ги дадоха,че се заяждаха.

А: Опита се да ме изхвърлиш...

М: Аре, майната ти бе...

А: Ти се опита да ме изхвърлиш!

М: Спечели, нали? Печелиш, винаги печелиш правейки тези магарии! Браво!

А: Ти ме удари (показа му с ръце)...

М: Опитай да се научиш!

А: Ти трябва да се научиш!

М: Научи се!

А: Ти се научи!

А: Аз се преборих с всички. Ти не можеш да правиш подобни неща... 3 обиколки танцуваше по пистата... браво!

М: Да бе, да бе... (става и отива към него) Направи същото и в Барселона! Браво, само така...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...