Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Мдаа, Заубер изпревариха Лотус. Утре ще е баси майката, Кобаяши и Малдонадо един до друг :bowdown:

Бътън сигурно и той е изненадан и не е очаквал да вземе пола. Хамстера ще да е бесен :laughing1:

 

Голям провал за Фетел, утешавам се, че поне ще има един комплект нови гуми.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не ми хареса как се разви квала. Дано всичкия късмет на света да е с нас :rolleyes:

 

То, кво да ти харесва, въпреки уверенията на Пирели, че сезонът ще се стабилизира и ще се наблюдава постоянно представяне на отборите, лотарията продължава с пълна сила. Айде за Заубер има някаква логика, добро шаси и двигател на Ферари предполагат за добро представяне на СПА. Няма да се учудя ако утре някой от Зауберите спечели.

Link to comment
Share on other sites

Голямо меле на старта, добре че Алонсо е невредим. Голям късмет извади.

 

Честита победа на Бътън! Недостижим от началото до края!

 

Ох тоя Фетел голям пилот бее , хахаха.

 

Голям, малък, днес показа защо е двукратен СШ!

Link to comment
Share on other sites

А Малдонадо с 10 места. Просто как успяха в един сезон да се съберат тия велики тъпанари...не е истина. Не могат да спрат с глупостите от ГП2. :angry:

 

Мамичката им **********

Link to comment
Share on other sites

http://www.autosport.com/news/report.php/id/102186

 

Гордостта на Чавес...или който там седи на чело на Венецуела. Нямам думи що за идиот е тая маймуна Малдонадо, който пак е причинил катастрофа.

 

А Грожан....той е без коментар...той си знае, че е нещастник. http://www.autosport.com/news/report.php/id/102205

 

Какво приемаш бе майка ти ******* и тъпата френска чикия. Удряш двама от претендентите за титлата....Шапка им свалям и на Алонсо и на Хамилтън, че не го изчукаха още на първи завой....щото от бой няма смисъл - ще му мине.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Кими един път ли изпревари Шумахер...че нещо на втория май са му липсвали предавки по време на това изпреварване. А като си седнал на маса все едно Кими беше сторил велико нещо...а то поредния проблем в Мерцедеса :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Още едно интересно и изненадващо състезание....

 

Грожан като Малдонадо трябва да му се отнеме правото да кара кола и да мине няколко проверочни изпита. Абсолютен кретен! Знам, че го казахме няколко пъти вчера, но пак ще повторя - добре че Алонсо се размина... На косъм беше... Най-хубавото в гонката естествено бе отпадането на Циганина... laughing1.gif

 

Направихме си страхотен мохабет, аз лично съм много доволен, надявам се и на вас да ви е харесало. beer.gif

 

Стефчо, имаш тежко решение да взимаш, брат... biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Най-хубавото на днешното състезание е, че Алонсо не взе точкиbeer.gif

Може да не взе точки обаче е начело в класирането, което все още го прави номер 1

Link to comment
Share on other sites

Кими един път ли изпревари Шумахер...че нещо на втория май са му липсвали предавки по време на това изпреварване. А като си седнал на маса все едно Кими беше сторил велико нещо...а то поредния проблем в Мерцедеса :rolleyes:

 

Кими ОТЛИЧНО е сипал на Клюна, мед отвсякъде! Явно сме бляли в чашите в тоя момент и не сме го отразили адекватно... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

На 5 септември 1970 г. Йохен Ринд загива на пистата Монца по време на квалификацията за Гран при на Италия. В края на годината вдовицата му Нина получава световната титла във Формула 1, след като никой не успява да го задмине в класирането. До ден-днешен Ринд е единственият състезател, спечелил шампионата посмъртно.

 

Кубица прекратил контактите си с Лотус преди месеци

05.09.2012 , Калоян Петров; снимка: Mirko Stange | 1 коментара

Роберт Кубица прекратил всякакви контакти с екипа на Лотус преди месеци, разкри шефът на тима от Енстън Ерик Булие.

 

Полският пилот катастрофира тежко по време на рали в Италия през февруари 2011 г. и досега все още се възстановява. През това време отношенията между състезателя и екипа са се влошили и се е стигнало дотам двете страни да не си говорят.

 

- Той прекрати контактите си с нас преди месеци. Не мога да правя каквито и да са предположения, тъй като вече не съм във връзка с него – е цитиран Булие в британската преса.

 

След доста объркани изявления пред медиите от няколко страни, към края на ноември миналата година бе обявено, че Кубица ще пропусне началото на сезон 2012 г. във Формула 1. Пилотът обясни, че не е сигурен дали е готов и е уведомил отбора, за да могат в Енстън да продължат подготовката си. След това мениджърът му Даниеле Морели бе категоричен, че екипът е променил изявлението на Кубица и всъщност полякът не бил убеден единствено дали ще може да кара в предсезонните тестове. Броени дни по-късно бе съобщено, че Кими Райконен се връща във Формула 1 с Лотус и това сложи край на колебанията.

 

Роберт претърпя още един удар през януари тази година, след като контузи отново десния си крак при падане след подхлъзване. Това наложи поредна операция.

 

Наскоро пък стана известно, че Кубица е правил тестове с Форд Фиеста RS WRC заедно с тима на Форд и пилотите Петер Солберг и Яри-Мати Латвала на писта във Франция.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Май наистина черния ще ходи в мерц

 

От изключително надежден източник в тима на Мерцедес изтече информация, че Люис Хамилтън вече е подписал договор за следващия сезон с отбора от Бракли. На негово място в Макларън най-вероятно ще отиде Пол ди Реста.

 

Ангажирането на Хамилтън в Мерцедес означава, че Михаел Шумахер скоро ще обяви оттеглянето си от активна спортна дейност. Шефът на тима Рос Браун заяви снощи, че Нико Розберг остава, а със седемкратния световен шампион се водят разговори и за някаква по-висока, мениджърска позиция в екипа.

 

Историята около трансфера е най-обсъжданата в падока на Монца, въпреки отхвърлянето й и от мениджърския екип на Хамилтън от XIX Entertainment, и от Макларън. Самият Люис заяви вчера, че в момента още не знае къде ще кара догодина и не е взел решение, което само разпали още повече приказките.

 

Не знам, като всичко е подписано и подготвено, официалното изявление ще бъде окотмври...

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Малееее най-великата глупост на 21 век ще е ако Хамилтън напусне Мкл заради Мерцедес. 2 дни ще смея....обещавам :laughing1: Интересни рокади се очертават ако станат факт.

Link to comment
Share on other sites

Малееее най-великата глупост на 21 век ще е ако Хамилтън напусне Мкл заради Мерцедес. 2 дни ще смея....обещавам :laughing1: Интересни рокади се очертават ако станат факт.

И аз, и аз... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

И аз, и аз... :laughing1:

и все пак...ти не гледаш Ф1 така както аз. Ако на мен някой тим ми е предложил подкрепа и договор от както съм на 11 години.....ще умра за тоя тим, няма да слагам туитове с телеметрията на съотборника си. Таааа самотоо обсъждане прави Хамилтън ГЛУПАК ;) При все, че говорим за МАКЛАРЪН. Втория във вечната ранглиста тим ;)

Link to comment
Share on other sites

При все, че говорим за МАКЛАРЪН. Втория във вечната ранглиста тим ;)

В случая е безсмислено да питам кой е първия в тази т.нар. вечна ранглиста, но по-интересното е кой всъщност я е измислил? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

В случая е безсмислено да питам кой е първия в тази т.нар. вечна ранглиста, но по-интересното е кой всъщност я е измислил? :laughing1:

 

Историята :)

 

Ди Монтедземоло за последния супер-дупер-мега-як сезон на ф1.

 

"Ако Формула 1 вече не е такова съревнование, от което технологиите да се внедряват в серийните автомобили, то вероятно Формула 1 може и без Ферари. Дори ако F1 без Ферари вече не е F1. Ако нещо такова се случи – на теория – ще правим нещо различно. Но Ферари няма да остане без състезания и спортни предизвикателства"

"Маркизът е недоволен от технологичните промени в F1, които изместили ударението върху развитие на аеродинамиката, а не на колите и двигателите."

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...