Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аз имам друг въпрос - да купим ли домати за салата или има някакви домашно производство?

 

Зарзавата е на сергиите на борсата до Плодовитово. Знаете къде е.

 

Предполагам ще има и у дома, ама не съм сигурен, та най-добре е да се подсигурим.

 

Значи групата е оформена. Весо нещо ми се губи!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма лошо да се организирате за формулата аз съм за не ме разбирай неправилно.Просто ми е повече интересно когато се обсъжда предстоящо състезание примерно: Японец първи в пороя на "Спа" след първата тренировка. Очаква се дъжд през целия уикенд-Това ще е много интересно особенно на Спа.

Link to comment
Share on other sites

Събота и неделя не го дават да вали. Пърата тренировка не е от голямо значение. Последните 20 минути на втората е вече с квалификационно темпо и тогава е друга бира.

Link to comment
Share on other sites

Няма лошо да се организирате за формулата аз съм за не ме разбирай неправилно.Просто ми е повече интересно когато се обсъжда предстоящо състезание примерно: Японец първи в пороя на "Спа" след първата тренировка. Очаква се дъжд през целия уикенд-Това ще е много интересно особенно на Спа.

 

Аз я изгледах цялата...за пръв и последен път го правя. Нищо интересно нямаше. Освен многократните изпускания на първи завой(след правата Кемъл) от втори сектор.

Link to comment
Share on other sites

Аз я изгледах цялата...за пръв и последен път го правя. Нищо интересно нямаше. Освен многократните изпускания на първи завой(след правата Кемъл) от втори сектор.

 

Ако не беше толкова много дъждът щеше да е по-интересно.Дано в неделя ако завали да е по-умерено, че със сегашните болиди ще гледаме процесия след КС.

Link to comment
Share on other sites

Няма лошо да се организирате за формулата аз съм за не ме разбирай неправилно.Просто ми е повече интересно когато се обсъжда предстоящо състезание примерно: Японец първи в пороя на "Спа" след първата тренировка. Очаква се дъжд през целия уикенд-Това ще е много интересно особенно на Спа.

 

Ами обсъждай предстоящото състезание, а не се занимавай да даваш акъл на другите какво да обсъждат, ок ?

Link to comment
Share on other sites

Ами обсъждай предстоящото състезание, а не се занимавай да даваш акъл на другите какво да обсъждат, ок ?

Нещо май се заяждаш?

Link to comment
Share on other sites

Ок аз не съм ви враг и аз обичам формула 1. Извинявам се ако съм нагрубил някой.

 

Абе никой не си нагрубил бе, човек. Просто не се бъркай в работи дето не са ти работа :) Ако ти се идва на нашите събирания, това е друга тема, която трябва да се обсъди с останалите зверове. Но тука вече не знам от колко години се разбираме кога, къде и как ще гледаме формулата и кога с Ванката ще правим секс, че то си е част от тази тема и така ще си остане. Това е, не си засегнал никой и нищо :)

Link to comment
Share on other sites

Видене, ти как си с идеята да дойдам пак малко по-ранко, към 11-12? Че на Весо влака идва единия в 10, другия в 13 и малко късно идва втория? Стефчо, това ще рече, че ще е като последният път, като час?!

Link to comment
Share on other sites

Видене, ти как си с идеята да дойдам пак малко по-ранко, към 11-12? Че на Весо влака идва единия в 10, другия в 13 и малко късно идва втория? Стефчо, това ще рече, че ще е като последният път, като час?!

 

демек да не правя глупости като днеска :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Алонсо начело след последната свободна тренировка

 

Ще е много оспорвана квалификация. Заубер показват много добро темпо, нищо чудно да изпреварят Лотус. Макларън не могат нещо да намерят правилните настройки.

Link to comment
Share on other sites

Алонсо начело след последната свободна тренировка

 

Ще е много оспорвана квалификация. Заубер показват много добро темпо, нищо чудно да изпреварят Лотус. Макларън не могат нещо да намерят правилните настройки.

 

За съжаление последните ъпдейти им проработиха

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...