Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Дано Стефчо да не си е теглил ножа...

А маса като излезна от кокпита и мона покрай Лука, беше все едно е невидим. Лука дори не го погледна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За Алонсо казват, че бил с травма на коляното, но едва това е причината за слабия квал. Ферари се оляха с подобренията по болида и резултатът е налице.

 

 

Аааа и забравих: БРАВО НА РБР и Фетел! В Канада изпуснаха победата, но утре съм сигурен, че ще победят.

Link to comment
Share on other sites

Дано Стефчо да не си е теглил ножа...

А маса като излезна от кокпита и мона покрай Лука, беше все едно е невидим. Лука дори не го погледна.

 

Стефчo претика няколко менти и няколко бири на Акваленда и му е през шмайзера за квала :D :D. Ше следим ся прогнозите...ако утре не вали....Храбрино е дестинацията :D :D

Link to comment
Share on other sites

Дано Стефчо да не си е теглил ножа...

А маса като излезна от кокпита и мона покрай Лука, беше все едно е невидим. Лука дори не го погледна.

Той..., щото и Маса го забеляза. Подмина го кат' малка гара.

Изобщо всички са незабележими във Ферари този сезон.

Link to comment
Share on other sites

има Господ...майка му стара...а тоя който удари Фелипе...кор да го убие...майка му ддейба нещастна

 

мед се получи с това отпадане.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Няма по-платена формула от тази. Червените боклуци зорлен ша ги направят шампиони.

 

Ванка, ще гласувам за теб за президент майна. :D :D Ако не друго поне се се засмях от сЪрце :)

Link to comment
Share on other sites

Айдееееееее, Альонсиоооооо, даваййййййй

 

Коментаторите пак спят, особено гологлавия. Имам чувството, че с всеки следващ старт стават все по-слепи и по-тъпи.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Бахти пародията... 3 водещи отбора карат с по един пилот, а гадния гном, като разбра, че Фетел ще взима втора победа тоя сезон, натисна копчето и го изпрати на почивка в бокса. Сумати проблеми в бокса за Макларън, а единствените, които нямат технически проблеми, са Ферари, но пък имат най-скапаната кола. И ще ги направят шампиони...

Link to comment
Share on other sites

Бахти пародията... 3 водещи отбора карат с по един пилот, а гадния гном, като разбра, че Фетел ще взима втора победа тоя сезон, натисна копчето и го изпрати на почивка в бокса. Сумати проблеми в бокса за Макларън, а единствените, които нямат технически проблеми, са Ферари, но пък имат най-скапаната кола. И ще ги направят шампиони...

 

Пичове всички ви познавам...и ви обичам...но грам не разбирате от Ф1. Съжалявам, че го казвам.

Колата беше лоша в началото. И то до толкова, че НЕ Я РАЗБИРАХА. Не искам и нямам желание да говоря по случая повече ;)....резултатите го показват. Проблеми имат ВСИЧКИ.

 

Обяснете ми защо Фетел беше първи, а Уебър за дренки. Същата ситуация в Мкл вече за не знам кое поредно състезание...може би 5-то.

 

Няма по-наредена формула. Грожан ще изпревари Алонсо и изведнъж спира. Говори ми, Стефчо...

кога това, че по РТЛ имаше бая реклами...а преди и след рекламите виждах Грожан ЗАД Алонсо ;)

 

А що не коментирате за пореден път НЕнаказването на Левис...за игнор на жълт флаг?

 

А на тоя, който удари Фелипе, му пожелавам състезание да не завърши от тук до края на кариерата си

 

Яж лайна черен боклук. Заради теб промениха правилото даа ОСТАВЯШ място на пилотите. А на ти от твоя лек дето разправяше, че другите нямали топки като твоите... ЯЖ ЛАЙНА БОКЛУК ЧЕРЕН

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Пич.... Хамилтън не беше много виновен... Малко ту партс е работата. Не заслужаваше да отпадне. И честито на наредения победител днес.

Хамилтън не бил виновен. Пич, ИЗРИЧНО от началото на ТОЗИ сезон ВСЕКИ ИЗПРЕВАРВАН е длъжен да остави 1 болид разстояние, а не да прави на Шумахер номерата от 90-те. Капиш? Защото МИНАЛАТА ГОДИНА, това щеше да е добро решение за черния, НО НЕ И СЕГА. Благодаря НЕ ПУША ;)

Link to comment
Share on other sites

На подиума има САМО ФЕРАРИСТИ...настоящи и бивши :D hahhaha

 

ПАРОДИЯ!

 

и защо СЕГА се сети за това г-н ФЕН НА МКЛ. А не първите две състезания.

 

Пародия и то голяма, на всичкото отгоре за неспазване на жълт флаг едни ги наказват, а други не

Link to comment
Share on other sites

Перфектно състезание. Отпадна жалкия шампион, отпадна Циганина, Алонсо първи, Шумахер трети, ебахти кефа. Който и да прави сценария, ме кефи. За в момента се развива много добре сериала, хаха. Честно, Хамилтън и Фетел като отпаднаха, се кефех повече, отколкото когато Алонсо стана първи. Щото и двамата за мене са супер путьовци и всяко състезание така да им свършва, ще се кефя много. Предпочитам пилоти като Алонсо, Шумахер, Райконен, Перес, Гросжан, Ди Реста, Малдонадо. Тия двамата са като малки момиченца, вечно някой друг им е крив. Да мрът в картофите. И да вземат и Маса с тях ако може.

Link to comment
Share on other sites

Страхотно състезание.

Първо искам да честитя 1-я подиум тази година на най-големият... ЧЕСТИТО, ШУМИ :beer: :beer: :beer:

Искам да честитя и на ФЕРАРИ, любимият ми отбор, макар да не постъпиха много коректно с предишния си екип.

Много се радвам как сипаха на Хамилтън с неговата лъжица и в неговата паница.

И накрая да питам Фетел: как е млекцето днес, вкусно ли беше, бебчо? :lol:

Шампион не се става като се натиска педала докрай от началото на старта та чак до края.

Link to comment
Share on other sites

Страхотно състезание.

И накрая да питам Фетел: как е млекцето днес, вкусно ли беше, бебчо? :lol:

Шампион не се става като се натиска педала докрай от началото на старта та чак до края.

 

Що не свалиш червените капаци и розовите очила и тогава да говориш. Ферари спечелиха, да, но не в битка с преките им конкуренти, спечелиха защото Фетел и Грожан отпаднаха. Ферари все още не си разбират колата и единствено Алонсо ги държи начело, ако не е той ще са доста по-назад. Ще ги видим в следващото състезание...

 

Честита победа на Алонсо, както винаги кара перфектно и нещата се подредиха идеално за него, както се казва късметът идва на страната на подготвения.

 

Шуми и Уебър направиха феноменално състезание :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми да си сменят двигателите и няма да отпадат :DDD Браво на АЛО. страхотен. МАЛ има едно агне от булфорум за ритането на ХАМ. Честито и на МСШ, дано това му бе чупенето на каръка.

Link to comment
Share on other sites

Бахти пародията... 3 водещи отбора карат с по един пилот, а гадния гном, като разбра, че Фетел ще взима втора победа тоя сезон, натисна копчето и го изпрати на почивка в бокса. Сумати проблеми в бокса за Макларън, а единствените, които нямат технически проблеми, са Ферари, но пък имат най-скапаната кола. И ще ги направят шампиони...

Мисля, че е много тъпо да търсите някаква конспирация във формула 1, вместо да се задълбочите в проблемите на любимите ви отбори. Ферари имаха слаба кола, но пък се възползваха максимално от грешките на другите. Защо Уебър и Бътън не успяха и те да се възползват???

 

 

Няма по-наредена формула. Грожан ще изпревари Алонсо и изведнъж спира. Говори ми, Стефчо...

Много тъп обзор на ситуацията.

 

 

Пич.... Хамилтън не беше много виновен... Малко ту партс е работата. Не заслужаваше да отпадне. И честито на наредения победител днес.

Баш Хамилтън си беше виновен в ситуацията.

Коментар на Малдонадо.

 

"Той се опита да ме извади от трасето. Не ми остави никакво място за да остана на линията и да завием гума до гума. Колата ми подскочи от бордюра и нямаше как да избегна удара. Не знам защо се държа така. Гумите му вече бяха приключили своя живот, аз бях по-бърз. Поради неразбираеми причини той реши да действа агресивно срещу моята атака и така се стигна до инцидента.", сподели той.

 

ПАРОДИЯ!

Кое по ночно е пародията в случая, за да се просветлим и ние???

Link to comment
Share on other sites

Ми да си сменят двигателите и няма да отпадат :DDD Браво на АЛО. страхотен. МАЛ има едно агне от булфорум за ритането на ХАМ. Честито и на МСШ, дано това му бе чупенето на каръка.

 

 

Ми ако искаш всички да карат с двигатели на Ферари :laughing: Ся сериозно, никой не е застрахован от технически проблеми и колкото и да ми е криво, че Фетел и Грожан отпаднаха, не съм скочил да плюя по Ферари и Мак и да хейтвам, както колегата future.

Link to comment
Share on other sites

Естествено това го казах с доста голяма доза ирония. Разбирам, че е техника и се чупи, напълно нормално в нещата е това. До сега тези момчета нямаха проблеми, за сметката на други с много проблеми, сега е обратното.

Link to comment
Share on other sites

Стартирайки 11-и, Фернандо Алонсо (Ферари) спечели инфарктна победа в Гран при на Европа във Валенсия днес и наруши всякакви разпореди, като спря колата си пред публиката и с извадено испанско знаме направи шоу в стил Валентино Роси, докато вторият и третият днес Кими Райконен и Михаел Шумахер го чакаха на подиума.

 

Преди това Кими "изтърва"(след края на състезанието) колата на Спа, а преди това....дори не помня кога някой е правил е шоу. Чай да видим дали няма да ги глобят едни 10 000 евра за семки или ще им се размине както на ХамилтОн :D

Link to comment
Share on other sites

Баш Хамилтън си беше виновен в ситуацията.

Коментар на Малдонадо.

 

"Той се опита да ме извади от трасето. Не ми остави никакво място за да остана на линията и да завием гума до гума. Колата ми подскочи от бордюра и нямаше как да избегна удара. Не знам защо се държа така. Гумите му вече бяха приключили своя живот, аз бях по-бърз. Поради неразбираеми причини той реши да действа агресивно срещу моята атака и така се стигна до инцидента.", сподели той.

 

Циганина не може да губи, щото е жалко подобие на пилот. Затова прави толкова много осирания. Не е мъжкар, педалче скапано е, това му е целия проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...