Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Които му спечелиха 5 титли.

 

Малко е смешно... не мислиш ли?

Те на него или той на тях? Защото откакто той се махна, Ферари мощно дърпат назад. А сега Мерцедес върви стремоглаво нагоре.

Освен това Ф1 е колективен спорт защото дори да имаш най-добрия пилот, няма ли добър болид и добра стратегия - резултатите са лоши. А от Ферари се махна целият водещ екип плюс пилота. Смешно, нали? В момента да се бориш за класиране в последната фаза на квалификациите.

 

Ха ха...ми да вземат да спечелят някоя титла и за Алонсоlaughing1.gif

Вече няколко сезона пробват, но някак си не им се удава. Не могат да уцелят ваксата, щото с налучкване не става :beer: :bowdown:

 

Тва е за МотоГП. Оффтопик е, но НАПЪЛНО споделям мнението на г-н Масахико.

Не е офтопик а е цялата истина, защото това важи за всички високотехнологични спортове, за Ф1 даже повече, отколкото за MotoGP :beer:

И трябваше да подчертаеш важното в случая:

 

Ние сме в състезанията, за да въвеждаме нови технологии, които след това се внедряват в серийните мотоциклети. За нас състезанията са истинска лаборатория.

А израза за серийните мотоциклети може да се замени с всеки друг защото това е променливата величина в изказването. Есенцията или същността е изказана напълно в тези две изречения :punk

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ха ха...ми да вземат да спечелят някоя титла и за Алонсоlaughing1.gif

 

Не им трябва много по-силна кола, за да се бори Алонсо за титлата, но с Ф2012 очевидно няма да стане.

 

Те на него или той на тях? Защото откакто той се махна, Ферари мощно дърпат назад. А сега Мерцедес върви стремоглаво нагоре.

Освен това Ф1 е колективен спорт защото дори да имаш най-добрия пилот, няма ли добър болид и добра стратегия - резултатите са лоши. А от Ферари се махна целият водещ екип плюс пилота. Смешно, нали? В момента да се бориш за класиране в последната фаза на квалификациите.

 

 

 

Те(Мерцедес) за това откриха конкурс за 100 инженера миналата година. ;)

Link to comment
Share on other sites

Те (Мерцедес) за това откриха конкурс за 100 инженера миналата година. ;)

Явно са намерили правилните хора. Когато резултатите говорят, всички останали мълчат :tongue

Link to comment
Share on other sites

Пуснах си Скай и ми стана ясно. Някой много бързо да пусне на всички пилоти и на рейс контрола Испания 96, половината състезания на Спа от 90-те, Донингтън 93, Монако 84 и още едно две състезния от 80-те, където дори Прост отказва да кара, но състезание има. Еби му майката от глупости.

 

Искам да видя повторение сблъсъка на Шуми и Грожан

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Баси пазара дето стана на старта с тия шатри ейййй

 

С предна лява завъртя Мсш, от това, което видях аз.

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Големи са лигльовци тея тикви. Малко дъжд и умряха.... Да видим сега какво ще става...

Link to comment
Share on other sites

 

С тия СЪРФОВЕ вместо болиди няма да гледаме и 1 мокро състезание ;). Няма шанс.

 

Перес се спрява много добре. Дано РАЗПОРИ дрифтъра, който има за съоборник и да си вдигне акциите за сезон 2013

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Viva la Mexico :bgrin:

 

Не знам дали се ебаваш, но Перес загатна още миналата година за какво иде реч ;)

Тогава нямаше шанс с Кобаяши и катастрофира лошо в Монако, но тая година надявам се да няма прошка ;)

 

Така като гледам си мисля, че Ферари са зложили на настройки за по-мокра писта

 

Сектантсвото ми идва в повече, но и Перес да спечели няма да съжалявам много. Много ме кефи тва момче, заедно с Хълк

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

1722826.jpg

 

Честито на Алонсо и Фераритата. Яд ме е, че Перес сгреши, щеше да е наистина голяма изненада. Пак малшанс за Шумахер и мерцедесите.

Link to comment
Share on other sites

МАФИЯ!!!!

ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ!

 

 

НЕ ИСКАМ ДА ГЛЕДАМ ТАКАВА НАРЕДЕНА ФОРМУЛА !

 

тоз пък...бичи айляк бре. Алонсо накара Перес да сбърка ли, кво? Ей тва феновете дето първото състезание им е след 05-та са опасна работа ;)

 

1722826.jpg

 

Честито на Алонсо и Фераритата. Яд ме е, че Перес сгреши, щеше да е наистина голяма изненада. Пак малшанс за Шумахер и мерцедесите.

 

Заубера в ръцете на Перес направо летеше ниско. А за Мерцедесите - все така няма проблеми. Най-накрая дъжд и СК да помогнат на Ферари...аман от малшанс

Link to comment
Share on other sites

Брат, не знам какво ви е помогнало, но единия пилот е 1-ви, а другия - последен. И доколкото си спомням Маса беше някъв много добър....

 

ПРав си - БЕШЕ. Какво се случи след Унгария 09 - само той си знае. Снимки си гледал смятам, чел си в какво състояние беше.

Link to comment
Share on other sites

Че Алонсо е голям пилот е верно, но късмета им днес се равняваше с този на Заубер. И в двата пит лейна се леехе сълзи от Андреа Стела и съответно Питър Заубер...все едно печелят шампионата...За Заубер е разбираемо, но за ферари...WTF?!

Link to comment
Share on other sites

МАФИЯ!!!!

ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ!

 

 

НЕ ИСКАМ ДА ГЛЕДАМ ТАКАВА НАРЕДЕНА ФОРМУЛА !

 

Пий си хапчетата редовно!

Радиото го чуваме доста по-късно от това което виждаме по телевизията.

Радио-връзката беше реално след грешката на Перес.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...