Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-великия според тебе, според мен - съвсем не.... Уважавам мнението ти, но никъде не е казано че трябва да го споделям. Не съществува вариант да променя моето мнение, което предполагам важи и за тебе. Както вече казах - нека гледаме напред.

Мда, съгласен съм да гледаме напред... Съгласен съм да не обичаш Шумахер и който си поискаш... просто не го наричай боклук. Както аз не наричам Вилньов, Култард, Монтоя, Сена, Хил, Хакинен и т.н. с подобни думи. Да не говорим, че още в първия тест с F2007 смачка всички на пистата... :)

Eто още матрял защо поне от уважение трябва да не го наричаш боклук:

Монако 1996 квалификация 1

Монако 1996 квалификация 2

Да не говорим колко "лесно" е пробил...

за това нито Алонсо, нито ония черния, нито Кими, нито дори Маса не са, и едва ли ще бъдат на неговото ниво.

Ако искаш да ти покажа как губи и Кими... със всичкото ми уважение към него, но все още не се е научил да губи... А може и да не му трябва... Все пак вече кара за най-добрите. :bgrin:

 

 

Точно за това харесвам Михаел. Голям човек на пистата, и извън нея.

 

Иначе кво да ти кажа... Относно бъдещето... Ф1 умира... бавно но сигурно. Бърни играе ролята на тумора.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Шеф на Уилямс: Шумахер е невероятен

Един от шефовете на отбора на Уилямс-Тойота Сам Майкъл изрази възхищението си от формата, в която се намира легендата Михаел Шумхер. Пилето се завърна зад волана на болида на Ферари преди седмица в Барселона и постави най-добрите времена в два от общо трите дни на тестовете. Вчера стана ясно, че той отново ще тества в тридневните изпитания на “Херес”, които започват на 4 декември в Испания.

 

“Невероятно. Представянето му в Барселона бе наистина впечатляващо, направо невероятно. Изненадам съм, че няма да се върне във Формула 1. Ако кара догодина със сигурност ще е шампион. Все пак, като че ли вече взел решение да спре да се състезава”, коментира Майкъл.

Link to comment
Share on other sites

evil_smith : един въпрос имам към теб ? Щом смяташ че Шуми е най добрия ... защо обръщаш внимание на думите на Раптора....ами не обръщай внимание на думите му и всичко ще е наред....ама ти не .....

Link to comment
Share on other sites

evil_smith : един въпрос имам към теб ? Щом смяташ че Шуми е най добрия ... защо обръщаш внимание на думите на Раптора....ами не обръщай внимание на думите му и всичко ще е наред....ама ти не .....

 

А ти видя ли какво е казал Сам Майкъл. Май той ги поназнайва повече от нас тия неща

Link to comment
Share on other sites

А ти видя ли какво е казал Сам Майкъл. Май той ги поназнайва повече от нас тия неща

Тоа па... Не бе... Сам въобще знае ли кво е тва животно - Формула 1... :)

Link to comment
Share on other sites

А ти видя ли какво е казал Сам Майкъл. Май той ги поназнайва повече от нас тия неща

не следя толкова мн. Ф1,от както си зех комп в нас,почти забраих що е тва ТВ

Link to comment
Share on other sites

662474_orig.jpg

 

Това е телеметричния софтуер на МКЛ и неговите възможности icon_mrgreen.gif

пускам снимката заради хумористичната й стойност... моля без излишни спорове и обиди... ;)

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Брей ама никой неще да казва че Рено са виновни пък не ги наказаха.Май им се размина а ;) :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Брей ама никой неще да казва че Рено са виновни пък не ги наказаха.Май им се размина а ;) :P :P :P :P :P :P :P :P :P

 

Напротив. Също като небивалицата с МКЛ от Юли месец. Виновни, НО не наказани. Тъпня голяма

Link to comment
Share on other sites

Чефо дай някакъв линк да прочетем подробности...

 

Иначе:

 

Fernando Alonso will race for Renault next season alongside Nelson Piquet Jr, it was confirmed on Monday. The move marks Alonso’s return to the team with whom he won two world titles and follows a troubled 2007 season with McLaren.

 

Тоя пич взе да ми пада съвсем в очите...

Link to comment
Share on other sites

Renault found guilty but not penalised

By Jonathan Noble Thursday, December 6th 2007, 18:14 GMT

 

Renault have escaped punishment for spying at a hearing of the FIA World Motor Sport Council in Monaco today, despite being found guilty of the charges against them.

 

A statement for the governing body confirmed that there was no punishment.

 

"An extraordinary meeting of the World Motor Sport Council was held in Monaco on December 6, 2007," read the FIA statement.

 

"The World Council found Renault F1 to be in breach of article 151c of the International Sporting Code but imposed no penalty.

 

"Detailed reasons for this decision will be issued on December 7, 2007, and a transcript of the proceedings will be published as soon as possible thereafter."

 

Renault were called in front of the FIA to answer charges that they had in their possession intellectual property belonging to McLaren.

 

This revolved around a number of floppy discs of technical information that engineer Phil Mackareth had taken to Renault from McLaren when he moved teams in late 2006.

 

Possession of the information was deemed to have been a breach of Article 151C, which refers to bringing the sport into disrepute.

 

Article 151C of the International Sporting Code states that teams are in breach of the regulations if they are found to have taken part in: "Any fraudulent conduct or any act prejudicial to the interests of any competition or to the interests of motor sport generally."

 

The decision on Renault mirrors what happened to McLaren in July, when the team were also found guilty during their FIA hearing in Paris but escaped any punishment because of a lack of proof the team had benefited from using Ferrari data.

 

It was only the subsequent discovery of e-mail correspondence between Fernando Alonso and test driver Pedro de la Rosa, plus records of mobile phone calls and SMS messages between Mike Coughlan and Nigel Stepney, that resulted in a further hearing and their eventual punishment of a $100 million (USD) fine and exclusion from the constructors' championship.

 

McLaren will also face the FIA tomorrow, where it will be decided whether or not any evidence of Ferrari intellectual property has been found on the team's 2008 contender.

 

Тва болднатото е същото като решението на ФИА по случая с МКЛ през лятото.

 

Иначе от подписването на Алонсо с Рено съм много радостен. Тъкмо пак ще е в девета глуха, а и АКО всичко е верно договора му е за 3 години. А дано е така.

 

Жоре, пак май познах за Рено и Алонсо :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чефо дай някакъв линк да прочетем подробности...

Нека аз!

Линк.

 

Renault has been found guilty of breaching the International Sporting Code, but escaped penalty after the FIA's World Motor Sport Council met to consider the case lodged by McLaren in Monaco today.

 

"The World Council found Renault F1 to be in breach of article 151c of the International Sporting Code but imposed no penalty," a statement from the FIA read.

 

"Detailed reasons for this decision will be issued on December 7, 2007, and a transcript of the proceedings will be published as soon as possible thereafter," the short statement concluded.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Интересна новина:

 

McLaren have confirmed that Heikki Kovalainen is to become Lewis Hamilton’s team mate for the 2008 season. Spaniard Pedro de la Rosa will remain as McLaren’s third driver, while Gary Paffett will assist with the team’s testing programme when required.

 

Финландците яко настъпват хахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Тогава кой щестане съотборник на Алонсо

 

Ми той си е станал от бая време.Нелсън Пикет младши.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Мили ми смехурковци! Наближава старта на новия шампионат. Жорето ми доказа че е хубаво момче и разбран фен, макар и на грешния отбор :devil Той ще ми гостува. Чефо, Смит - вие готови ли сте да присъствате на първия старт с домакин РаптоР? И по-скоро достойни ли сте да присъствате ОБЕКТИВНО на първия старт?

Link to comment
Share on other sites

Мили ми смехурковци! Наближава старта на новия шампионат. Жорето ми доказа че е хубаво момче и разбран фен, макар и на грешния отбор :devil Той ще ми гостува. Чефо, Смит - вие готови ли сте да присъствате на първия старт с домакин РаптоР? И по-скоро достойни ли сте да присъствате ОБЕКТИВНО на първия старт?

В момента съм в Свищов... И вероятно към Пловдив ще се върна чак в края на април. Пък и първия старт не е ли малко раничко като час за гостуване? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...