Jump to content
BulForum.com

Обичате ли да четете книги?


Grimjaur

Колко книги сте прочели?  

157 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Мда, добре че хората взимат poll-а на сериозно. Щото "само" 24 човека са гласували, че са чели повече от 2000 книги.

 

Мда, и сте по на 350 години всеки, нали?

Link to comment
Share on other sites

Мда, добре че хората взимат poll-а на сериозно. Щото "само" 24 човека са гласували, че са чели повече от 2000 книги.

 

Мда, и сте по на 350 години всеки, нали?

 

2000 : 350 = 5,71

 

Виж сега,ако ти четеш с такава скорост - 6 книги на година,то това си е лично твой проблем,но е абсолютно нелогично да очакваш от друите същото.Сигурно се смяташ за най-бързо четящият във форума? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мда, и сте по на 350 години всеки, нали?

 

Ми аз съм на преклонната възраст от 21 години и отдавна съм прочел над 2000 книги.И сега какво?Да се върна обратно в гробницата ли?Заради това,че някой не може да прочете средностатистическо булевардно романче от 150стр.

за по-малко от 5 месеца....

Айде моля ви се!!Не го избивайте на избиване на комплекси.Не ви се четат книги?!? Ми не поствайте тука.

Толкова ли е сложно ?

Link to comment
Share on other sites

aaz neznam kolko knigi sum 4e i opredeleno nqmat 2000 ama koleloto na vremeto go zduvkah za nula vreme...i hi4 ne mi e problema da 4eta debeli tuhli..daje takiva predimno si izbiram da 4eta ;) ...a kolkoto za 4etene ot monitor..ne samo mi se precakvat o4ite, no me i iznervq - neznam zashto. nai mnogo nqkoi razkaz da pro4eta i tva e. kade e 4eteneto t hartiq i kade ot monitor..drugo si e 4uvstvoto nqkak si..po blizo do napisaoto se 4uvstvam kato go 4eta na kniga za vas neznam :)

Link to comment
Share on other sites

Ne mislq,che ima znachenie kolko knigi si prochel,vaprosat e kakvo si razbral ot tqh.

V minaloto horata sa razpolagala samo s edna knigi-sve6tanata za tqh Bibliq,i sa jiveli samo po neinite pravila.

Eto vi primer za vliqnieto,koeto moje da ima knigata varhy choveshkite sa6testva.

Nqkoi da promeni naistina poll-a,za6toto e smeshen...

Link to comment
Share on other sites

на мен лично ми е приятно да си 4ета книги,защото първо-като се 4ете на компютъра ,се уврежда зрението,пък и като си е книга си е друго .можеш да си легнеш и да си 4етеш преди лягане,например,плюс това,книгата е много по-поучителна и увлекателна,отколкото другите четива ,които можеш да прочетеш на компютъра и има още много предимства,които сега няма да изброявам,защото съм уморена. :zzz

така ,че аз предпочитам книгите пред компютъра и чета често най-разнообразна литература! :)

поздрави на всички във форума!!

Link to comment
Share on other sites

Ne mislq,che ima znachenie kolko knigi si prochel,vaprosat e kakvo si razbral ot tqh.

V minaloto horata sa razpolagala samo s edna knigi-sve6tanata za tqh Bibliq,i sa jiveli samo po neinite pravila.

Eto vi primer za vliqnieto,koeto moje da ima knigata varhy choveshkite sa6testva.

Nqkoi da promeni naistina poll-a,za6toto e smeshen...

 

Е щом ти е смешен недей да постваш в него.Сега сме настоящето, не миналото.

А има много голямо значение колко книги си прочел, най-малкото защото те правят по-грамотен, обогатяват ти речника, общата култура, разширяват мирогледа и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Kvoto i da prikazvat vsichki poddryjnici na knigite....

 

osnovnite celi na knigite sa:

 

- da dostaviat udovolstvie

- da razpuskat

- da vglybiavat

- da razshiriavat krygozora

- i oshte kup drugi neshta...

 

...koito v dnesho vreme imat izlizhyk ot zamestiteli....

 

 

omfg надявам се да не го мислиш тва сериозно

направо ми е тъжно за хора като теб пич

Link to comment
Share on other sites

знаеш ли.... :angry: всички знаете моята възраст и това мисля,че ме управдава,плюс това всеки има право на СОБСТВЕНО мнение и не ми пречи да си пиша,каквото мисля или искам!!!и ти си много "гениален",ако ме разбираш,какво искам да ти кажа!

Link to comment
Share on other sites

cehti si knigite i ne se zanimavai s men...

 

 

незабравяй че ти си този които реши да хейти в тая тема....така че би трябвало аз да ти казвам да не ме занимаваш...както и да е,мен лично ме мързи да ти доказвам колко грешиш и колко си заблуден ако наистина мислиш тва дето си го написал по-горе,затва ще отдам тази 'чест" на някои друг ;)

Link to comment
Share on other sites

знаеш ли.... :angry: всички знаете моята възраст и това мисля,че ме управдава,плюс това всеки има право на СОБСТВЕНО мнение и не ми пречи да си пиша,каквото мисля или искам!!!и ти си много "гениален",ако ме разбираш,какво искам да ти кажа!

 

Хич да не ти пука B) ,тук всеки се плюе с всеки.Един вид спорт или хоби :wacko: .Приятелката ми обича да чете преди лягане,много хора с това се преспиват.Относно преимствата или недостатъците на хартиения вариант мнението съм си го изказал по - рано.

 

P.S. Постовете ти са много интересни и смислени за човек на твоята възраст. :)

Link to comment
Share on other sites

Хич да не ти пука  B) ,тук всеки се плюе с всеки.Един вид спорт или хоби :wacko: .Приятелката ми обича да чете преди лягане,много хора с това се преспиват.Относно преимствата или недостатъците на хартиения вариант мнението съм си го изказал по - рано.

 

P.S. Постовете ти са много интересни и смислени за човек на твоята възраст. :)

благодаря!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

samo nau4na i tehni4eska literatura druga nqma smisal da se 4ete :D :P :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

stefann,ti sigurno si broish knigite,koito chetesh,taka li da razbiram?

Mnogo qsno,che knigata te obogatqva umstveno,mn qsno,che se uchish i na prapovis i na ezik...tova e bez samnenie,no vaprosat e drug.

Link to comment
Share on other sites

stefann,ti sigurno si broish knigite,koito chetesh,taka li da razbiram?

Mnogo qsno,che knigata te obogatqva umstveno,mn qsno,che se uchish i na prapovis i na ezik...tova e bez samnenie,no vaprosat e drug.

 

Естествено,че не си ги броя. Но колкото повече- толкова по-добре.

И какъв е въпросът тогава?

Link to comment
Share on other sites

malko mi beshe stranno da dam glas v poll-a poneje nikoga ne sym si broqla knigite i naistina nqmam ideq kolko sym prochela. otgovorih 100-1000 ama dali e taka? inache cheta postoqnno. sega moje da mi se smeete, ama sym na vylna detski knijki. useshtam che mnogo neshta sym propusnala kato dete poneje bqh tvyrde zaeta s profesiqta si (tq e edna ot onezi, koito zapochvash da izuchavash na 4-5 godinki). ta sled kato minah po-osnovnite seriozni neshta pochnah detski knijki. btw e golqm kef...pochti useshtam aromat na kokicheta i margaritki i tih proleten vqtyr. neka nqkoi da mi preporycha detski knijki, koito sa mu haresali. sega svyrshvam Gerald Durrell "Birds, Beasts and Relatives" i posle neznam kakvo da cheta.

Link to comment
Share on other sites

Обичам да чета, но не си водя статистика колко книги съм прочел... Не вярвам да са хиляди, но стотици - със сигурност.

Единствено за книгите-игри едно време си водехме такива статистики и каквото е излязло в България от тях почти всичко съм прочел - което ще рече около 300 книги-игри. Ама те май не се броят.

Много пядко чета някоя книга по два пъти. Все пак има толкова много хубави книги, които чакат да бъдат прочетени!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...