Jump to content
BulForum.com

edno kotence


LaN

Recommended Posts

ami zehme si edno kotence na 2 meseca i dnes my e prav den v kashti . Kak da go nakarame da hodi po hyjda tam deto triabva ? Oshte ne go e prailo,ma ima li na4in da predotvratim mraveneto na ako na nepodhodiashto miasto ? :bgrin:

 

P.M. sory za moje bi glypavia topic ,ma niama koi da pitam deto da razbira ot kotki.4ydih sa kade my e miastoto na topica,no kato niamashe temi za jivotn reshih da go sloja tyk. Sory ako sam dopysnal greshka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

с бои!изсере се там където не трябва-навираш му муцуната в лайната и го биеш зверски,след което ге мяташ на мястото където искаш да ходи да сере и пикае

вервай ми-действа,порбвал съм :punk

 

бтв-ако е толкова тъпо че да е схванало че не трябва да сере където му падне,но още се чуди къде и го гелдаш че мяука наляво надясно с тъжно изражение-пак го пусаш на определеното мясо и го погалваш-ако фиряса от там-пак го пускаш-тъпи животни са,но се учат

Link to comment
Share on other sites

е,не ти говоря да го счупиш от млатене-въпроса е да го поудариш два три пъти като му крещиш зверски-нека де се усети че си ядосан и не харесваш това което е напраило котето

други начини няма

 

незабравяй-номера е да му навреш муцуната в лайната-иначе може и да не се усети закфо го биеш и му се караш

Link to comment
Share on other sites

с бои!изсере се там където не трябва-навираш му муцуната в лайната и го биеш зверски,след което ге мяташ на мястото където искаш да ходи да сере и пикае

вервай ми-действа,порбвал съм :punk

 

Още по-добра идея - заври му шотгън в задника и го гръмни - вече няма да сере никъде. Баси всичко ли със сила го искате ве ..

 

Колкото до топика - за голямата нужда незнам, но за малка има един начин. Като се изпикае, където не трябва, мокриш едни вестници и ги оставяш, където трябва да върши работата. Обикновено тръгва да си търси къде е пикало и далаверата е готова. Малко мирише, докато се научи, ама после щракаш с пръсти :)

 

П.С. С бой нищо не се учи. Ще го научиш, обаче при първа възможност да се изпикае безнаказано, където не трябва ще го направи.

Link to comment
Share on other sites

be v kashti stavat 2 kotki s tva kotence i sega samo si miaykat neshto na nerazbiraemi za men ezici :) Ako plesna makar i leko kotenceto , moita kotka takav tigan sha mi zavarti v glavata 4e ne mi sa misli :)) Pak moje i po-losho : taa ve4er da ne mi pysne :) ,ne iskam da riskyvam :)

Link to comment
Share on other sites

П.С. С бой нищо не се учи. Ще го научиш, обаче при първа възможност да се изпикае безнаказано, където не трябва ще го направи

 

като го направи-пак бои.ще го направи още веднъж-два пъти и ще се усети че не е много добра идея :)

Link to comment
Share on other sites

като го направи-пак бои.ще го направи още веднъж-два пъти и ще се усети че не е много добра идея :)

 

Дано никога не докопаш домашно животно :) И дано, като имаш деца, да ги гледаш нормално :)

Link to comment
Share on other sites

be v kashti stavat 2 kotki s tva kotence i sega samo si miaykat neshto na nerazbiraemi za men ezici :)  Ako plesna makar i leko kotenceto , moita kotka takav tigan sha mi zavarti v glavata 4e ne mi sa misli :)) Pak moje i po-losho : taa ve4er da ne mi pysne :) ,ne iskam da riskyvam :)

Май не си пляскал голямата "котка" когато му е било времето и виждаш ли как си я научил :lol:

Link to comment
Share on other sites

с бои!изсере се там където не трябва-навираш му муцуната в лайната и го биеш зверски,след което ге мяташ на мястото където искаш да ходи да сере и пикае

вервай ми-действа,порбвал съм :punk

 

Точно така се прави и кучетата така се научават :)

 

Още по-добра идея - заври му шотгън в задника и го гръмни

Това ще действа 100% :D

Link to comment
Share on other sites

Дано никога не докопаш домашно животно :) И дано, като имаш деца, да ги гледаш нормално :)

хехе.има имам

аз така я научих да не сере и пикае където и скимнр.така я научих да не се качва на масата,да не се качва на мифката,баща ми я научи така да не ходи да цапа хола с косми,да не взила в неговата и мойта стая :)

Link to comment
Share on other sites

хахаха :lol: много сте лоши бее.. как ше биете горката котка :woot начи.. баба ми преди години кат си беше зела котка и й слагаше некъв пясък в банята върху нещо като легенче :tongue имайте предвид че баба ми е луда... както и да е. Та след време котката се научи да си върши работата там и без да има пясък. Кофтито е като трябва да почистиш... хм, как да кажа.. отпадъците :tongue и мирише.. :tongue като се замисля май идеята с боя е най-добра :lol: :tongue

Link to comment
Share on other sites

кучетата са по-интелигентни и по-предани на стопанина-на тях не им е необходим толкова бой-покажеш им нещо веднъж два пъти и те го схващат:)

Link to comment
Share on other sites

LaN,май продават някякви хави,които се слагат в пясъка и котката ги надушва и само там си ака и пикае.Лошото е,че това коте вече е голямо.Аз като имах коте го взех супер малко и само му показах къде му е тоалетната и му казах да ака там/аз говоря на котките и май ме разбират/ и то там си ходеше.А с бой не става,котките са малко инат животни и докато ти си там няма да прави бели,но няма ли те-жална ти майка

Link to comment
Share on other sites

Имам котарак от 2 години и да ви кажа - не се оправя с бой. Опикал ми е всичко и съм прал даже и тапицерия и килими зарад него. По време на това се трупа доста злоба, повярвайте ми, койето се избива единствено с купища мъчителен за животното тормоз, навирайки му в муцуната нещата от задника му. Но да ви кажа - не действа. Нещо повече - открих че котките са отмъстителни - издебва най-гадния момент и се изпикава на чаршафите да речем...

Чак когато спря да ми пука и се отдадох на пране, па да си сере и пикае колкото иска, щото ми стана жал - той взе че почна да ми подражава и да ходи в кенефа като мен. И сега си пишка в канала като пич и си ака в ъгъла на банята на мозайката...

Link to comment
Share on other sites

otkrihme na4in :woot

davash na kotebceto da hapva do prasvane :) ,posle kato my se prihodi i to po4v a da miayka,zanasiash go 00-to i to po4va da si rovi4ka iz piasaka:) Po edno vreme si pravi dyp4ica i po4va :) Sega se 4ydim samo kak da go nakarame da zapomni miastoto,ta i kogato ni niama da si znae :) Ina4e e ymno jivotin4e:) i mnogo galiovno :)

Link to comment
Share on other sites

какво е мястото където искаш да го научиш да ходи?

 

в кръвта му е да ходи там където има пръст/пясък, затова трябва д аму приготвш такова местенце.

ако ходи на други места, значи не е особено чисто там :bgrin:

 

като се научи да ходи на пясъка, постепенно пясъка ше изчезне и ще ходи там, където и бил той..

 

ама не слушай pi4aga-та, не го бий, по-скоро pi4aga заслужава един бой, без да знае защо го яде :angry:

 

успех с котака, то като е мъничко трудно се учи, още малко ще го потраеш и ще се научи :D

Link to comment
Share on other sites

Mi az moita e nauchih kato 2 sedmici q darjah v banqta i tq sra tuk sra tam i nakraq se nauchi da si sere v ugala i to bez pqsak a piekae ili v sifona ili v toaletnata chiniq nqkoi pat i v mivkaDa mi se izpikava :( no naposledak pikae na brat mi na legloto i v kalufa za kitarata mi pisna mi da go pera...s boi ne stava.

Link to comment
Share on other sites

Обикновено котките пишкат горе-долу на едно и също място, когато още не са научени. Както ти казаха по-горе взимаш малък нисък леген и го пълниш (малко - три пръста) със сместа "котешка тоалетна" от магазин за животни (на около 4 лева чувалчето). След това залагаш един стар вестник на мястото където най-чето опикава животинчето и чакаш да го намокри. Късаш на парчета мокрия вестник и го слагаш в котешката тоалетна под сместа. След като му се допишка пак, по миризмата ще си отиде в легенчето. Направи ли го там един път, повече нямаш проблеми.

При мен стана и с двете котки, дано и при теб да е така.

Link to comment
Share on other sites

Blagodaria na vsi4ki :))

Kotenceto se nay4i :) Inteligentno jivotin4e e :) Samo my pokazah kytiikata s koteshkata toaletna i si po4na samo :) Daje ve4e zapomni miastoto kade e i sami4ko si hodi tam :)) Bez boi bez karanici :) Goliamo sladyr4e:)

Sega ni ostana problema s ostrenete na noktencata :) Drashti deto my padne,ma kato ne znaem kakvo da go pravim go ostaviame.Daite savet za tova pls.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...