Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League

Mockingbird

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Какво става с Челси?!? 3:2:7 от началото на сезона, 16-то място?!? Хич не ги харесвам, но това представяне е толкова невероятно, че даже ми е трудно да се зарадвам на нещастието им :) Дали Мурчо няма да изхвърчи скоро?

Иначе Клоп е голям пич, много ме радват реакциите му. Дано има успехи с Ливърпул!

Както си говорихме с колегите (няма фенове на Челси сред тях) - вече не е смешно. Във фейса имам една англичанка, луда фенка на Челси. Вече по скоро я утешавам...

Четох една статия - "синдромът на третия сезон", което май си е традиция при Моу - при третия му сезон в даден отбор се забелязва огромен спад. Може би прекалено много изстисква футболистите...

И което е още по-чудно, поне за мен - не само ги изтисква емоцинално и физически, ами и в крайна сметка прави така, че ги настройва срещу себе си. 

Много странно явление е Моуриньо. Явно методите му на работа не ги прилага, както казва той, за да предпазва отборът му от негативизъм и критики, а просто има някакъв много изкривени мироглед и разбирания . 

• 4 weeks later...

Малък човек, много его, много болни амбиции. И за него явно футболистите са просто ресурс. Вече дори не е смешно... Борнемут... като гост...

Очаквах, че този път Абрамович ще покаже нетиипично за него търпение и ще го преглътне до края на сезона. 

• 4 months later...

Е не може да не отчетем кой е новия шампион на Англия! От всичките отбори, които се бореха за титлата, Лестър ми бяха най-симпатичните...

Забавен факт - от последната титла на Ливърпул насам, Петър Шмайхел, а и неговия син станаха шампиони :)

От всичките отбори, които се бореха за титлата, Лестър ми бяха най-симпатичните...

Само си представи ако беше заложил в началото на сезона едни 100 паунда за Лестър. В момента вече щеше да се чудиш какво да правиш с половин милион суха пара от британската валута. :)

Тва не може да е истина!  :laughing:

Абсолютна истина. Коефициентът от миналия август за Лестър да стане шампион е бил 5000:1. Още през февруари излезе информация, че някакъв пич е бил заложил 40 паунда, демек вече със сигурност се кефи на 200 бона в британски паундове. Тепърва ще излиза май информация и за други подобни куриози. :)

Абсолютна истина. Коефициентът от миналия август за Лестър да стане шампион е бил 5000:1. Още през февруари излезе информация, че някакъв пич е бил заложил 40 паунда, демек вече със сигурност се кефи на 200 бона в британски паундове. Тепърва ще излиза май информация и за други подобни куриози. :)

Не говоря за коефициента - за шампиона въобще....  :grin:

Не говоря за коефициента - за шампиона въобще....  :grin:

Е кво пък, малка футболна революция на Острова и възможност за някои предвидливи тарикати да направят луди пари от нищо. :lol:

Абе няма лошо - всъщност това само там може да стане, защото още не ги е завладяла тоталната нагласация... 

Освен, ако не е тотална нагласация :) Щото при коефицент 1:5000 представи си какви печалби са възможни ;)

Освен, ако не е тотална нагласация :) Щото при коефицент 1:5000 представи си какви печалби са възможни ;)

Тоя номер няма как да го докарат... Дори и в най-смелите си мечти. Това дори тук в нашата помия не може да се случи...  :grin:

Заслужена титла.Само поздравления за тези пичове.Показаха на всички, как се прави футбол без пари...

Абе няма лошо - всъщност това само там може да стане, защото още не ги е завладяла тоталната нагласация... 

Крейзифорест?

Крейзифорест?

Искаш да кажеш, че Крейзифорест станаха шампиони без да има нагласации?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Авточасти Онлайн 24

• Create New...