Jump to content
BulForum.com

Prodavam dano,kutiq,zahranvane


Guest the_hot_guy

Recommended Posts

Guest the_hot_guy

danoto ne e mnogo novi4ko oba4e se pak stava samo da vi predopredq 4e ima edin ili dva izgoreli kondezatora!(popitah v edna firma za kolko 6te mi gi smenqt i te mi kazaha za okolo 5 lv. taka 4e ....) na kutiqta na danoto pi6e ,4e se kazva 6BX/ZX/VIA86 ama neznam.

info za danoto :

.Chipset:6BX86:Intel 440BX AGPset

6ZX:Intel 443ZX AGPset

6VIA86:VIA Pro Chip set

.CPU Support:Support Itel Pentium 2/3 233-600mhz,Intel Celeron 266-366mhz CPU Interal Coprocessor of Pentium 2 Processor

.Voltage Regulator:VRM 8.4 (Auto Detect)

.Bus CLK:66/75/83/100/133... MHz

.Buy Architecture :1x32 bit AGP Bus ,3x32bit PCI bus ,2x16 bit ISA Bus

.System Memory:3x168 pin DIMM Socket 768 MB(max)(6BX/VIA86)

2x168 pin DIMM Socket 512 MB (6ZX86)

.USB Support:2x Universal Serial Bus cable (option)

tova ^ go prepisah ot kutiqta

DANO PARVONA4ALNA CENA : 10.00 LV. :woot

 

a pak za kutiqta s zahranvaneto kvo da vi kaja :confused

otzad na kutiqta pi6e AC~230V(ne w ,a v demek volta) neznam formulata po koqto da iz4eslq kolko w-ta e taka ,4e !!!!!! zalko 4e sam spal v 4asovete po fizika :cry kakto i da e CENA NA KUTIQTA s ZAHRANVANETO:10:00LV.

SAMO ZAHRANVANETO:6 LV.

SAMO KUTIQTA 5 LV. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

6te poiz4akam do utre ako nqma drugi ofrti 6a ostane za tebe !ako nekoi iska moje da doi da vidi kutiqta ili danoto ina4e kutiqta e super za dizain moi6 da si q rezne6 otuk , ottam da stane nekva unikalna i slozi6 nekioi druga lampa da si q naprai6 po svoi vkus :)

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

ami kutiqta e s edin cql kapak (no kolko rabota e da q razne6 i naprai6 na nqkolko :confused ) :tongue ! a pak i da dopalnq , 4e danoto e AT,Slot 1 :woot ve4e polu4ih predlojenie ot 15 lv. za danoto nekoi da vdigne o6te ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да дадеш pic да я видя? За 5лв става ли само кутията ? по-точно я кажи от кои квартал си щото ако неси от Тракия само пътните са ми 1левче

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

BuFu50, mi pic. nemoa dam ama ako iska6 qla q vidish i ako iska6 q zemi ama mislq , 4e 6te q haresa6 ! az sam v kar6aka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...