Jump to content
BulForum.com

Странен проблем с PC-то


Recommended Posts

Значи проблемът е следния:

Пускам да поиграя мулти на Battlefield Bad Company 2 или Medal of Honor (последната) (и двете съм ги закупил) и компютъра крашва след 5-30 мин... Замръзва на последния кадър а от системата ми 5.1 се чува монотонно бучене, заедно със буфера.

Преинсталирах аудио-драйвъра - никакво подобрение. Откачих втория DVI на телевизора - пак същото...

Има ли някой идея от какво се получава това? Преди си работиха без никакви грижи...

Хардуерен или софтуерен ще да е проблема? :blink:

 

Сега се сещам, че миналата година падна гръм тук на близо и беше изгоряла мрежовата карта, която е на дъното. Звуковата карта също е на дъното и година и нещо нямах никакви проблеми... Възможно ли е да е от това?!

 

http://www.techsuppo...und-576587.html

Този пич имал същия проблем, точно с игри, но при мен екрана не става черен...

 

И още нещо - мултиплейърът на двете игри е правен от един и същи разработчик - DICE

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно е от драйвера на видеото.

Сложи последната версия на NVidia или ATI,

с каквато карта си.

Ако си с NVidia, като го инсталираш

дай Custom и отметни Perform clean install.

Имах същият проблем с COD MW2 с ранните драйвери,

сега съм с 275.хх и няма нещо, което да забива.

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно е от драйвера на видеото.

Сложи последната версия на NVidia или ATI,

с каквато карта си.

Ако си с NVidia, като го инсталираш

дай Custom и отметни Perform clean install.

Имах същият проблем с COD MW2 с ранните драйвери,

сега съм с 275.хх и няма нещо, което да забива.

 

Сложил съм последните драйвъри на видеокартата - 275.33... тя е GTX 560 Ti

Преди 2-3 седмици май беше за последно играх на BC2 Vietnam за около час и половина - нямах никакви проблеми... (или просто не се е проявил този проблем)

Последно изиграх FEAR 3 също без проблеми. Май се ебава само в мрежа... да не би да е от мрежовата карта?

 

Захранване,дъно или слаба видео карта.

 

Захранването е 700W Huntkey. Не вярвам да е от него...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fzg6b8kzW88&feature=player_embedded#at=26

Eто същото става при мен с разликата, че монитора не е черен а замръзва на последният фрейм. Иначе звукът е 1:1...

Мда... явно ще трябва нова звукова карта...

 

Едит

http://www.youtube.com/watch?v=V_PiFTdqylw&feature=related

Тук пък казват, че не е проблем със звуковата...

Link to comment
Share on other sites

И аз го имам този проблем.Мисля че не е от звуковата карта.Аз съм с лаптоп и тия парчета си ги прави когато иска.

Едит:Ако проблема е в хардуера ще трябва да се занимавам и аз :( Но в моя случай мисля че е от прегряване.

Link to comment
Share on other sites

И аз го имам този проблем.Мисля че не е от звуковата карта.Аз съм с лаптоп и тия парчета си ги прави когато иска.

Случайно да си използвал и ти removewat?

Сериозно си мисля вече, че от него е проблема... Към началото на май го използвах и от тогава не бях пускал мултиплейър игри, защото нямах време... а сега и проблема... Хората казват че нещо не се разбирал с пънкбъстъра...

 

Мда...

FIX: found out it's a confliction betwen punkbuster and any Windows removeWAT or cracks. So google 'sfc/scannow'. To try it, go to Start>accessories>CMD (run as administrator) make sure it says C:/windows/system32 in CMD, then type sfc/scannow and leave it to finish, restart n see how it goes

I HAVE FOUND THE SOLUTION, THE PROBLEM IS THE WINDOWS ACTIVATION CRACK, I DON'T KNOW WHAT IT DOES BUT UNINSTALLING BY USING SFC/SCANNOW IT REMOVES THE CRACK AND ALSO THIS GLITCH, THUMBS UP SO EVERYONE SEES IT

Или ще чакам нов ъпдейт на PB или... :( Ще трябва да мисля нова регистрация на 7, а в краен случай закупуване на оригинална...100% и при Bf3 нещата ще са същите...

Link to comment
Share on other sites

Това само при онлайн игри ли е?

Да. С мулито на Bf BC2 и MoH. Имам оригиналка и GTA IV, но съм слагал разни модификации и не ми се занимава да ги махам...

По чуждоезичните форуми казват, че проблема бил точно от removewat-а...

 

Мерси за линка, ще пробвам утре, че сънчо днес нещо е упорит... :)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам removewat :( Нямам представа дали е от там,но преди това не съм имал такива проблеми.Ще пробвам и аз линка и ще дам пиша,ако има промяна.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам removewat :( Нямам представа дали е от там,но преди това не съм имал такива проблеми.Ще пробвам и аз линка и ще дам пиша,ако има промяна.

Преинсталирай и изпробвай windows 7 loader...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И без преинсталиране се оправи.Просто добавил loader и за 1 месец вече не съм имал проблеми :)

Сега ако кажеш какво точно си направил, да го пробвам и аз. Тъкмо имам повечко време.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...