Jump to content
BulForum.com

За летния мързел


Shade

Recommended Posts

Баси мързела, дето е обхванал света! Всяко лято ли трябва да се приспособяваме. Свърши даскало и всичко замира. Мързи ме да стана от леглото до обяд, мързи ме да си сваля пижамата и да се изкъпя до към 6-7, а сега ме мързи да ида да си легна и затова реших да пусна тоя топик. Warez-сцената се сбръчка покрай летния мързел - само погледнете в isonews от кога е последния рилийз на игра - 05.07 ! От 6 дена да няма нов рилийз! Това кога е било!? От друга страна нищо не излиза и легално. Нищо. Мързи ме...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

аа немоговори че и аз съм така.мен ме мързи да стана от компютъра...малеее и сега кат се сетя че утре 2 часа съм на курмуване...малеее и то в най-голямата жега-от 1 часа...навсичкото отгоре после съм 1.5 часа на теория :sick

 

ааа деа мизерията

Link to comment
Share on other sites

мене като ме пусне летния ме хваща есенния, после зимния, пролетния... и така отначало и постоянно...

Link to comment
Share on other sites

мене като ме пусне летния ме хваща есенния, после зимния, пролетния... и така отначало и постоянно...

mnogo pravilno kazano :P :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

мене като ме пусне летния ме хваща есенния, после зимния, пролетния... и така отначало и постоянно...

 

тфа ми звучи като

сутрината-бирено време,следобед-винено време,надвечер-ракиено време.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли , летният мързел не е най-страшното . По-лошо е , когато не ти остава време за летен мързел - тогава съвсем си я закъсал ...

Link to comment
Share on other sites

Летния мързел може да е следствие от скуката. Няма какво да се прави => мързи ме да правя каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

Ааа да ве и аз съм така споко, но от днес почвам тука се занимавам малко с физика :) (без смях в залата ;) ) поне по 2 часа на ден смятам физика малко и после поне по още 4тири сън ;)

Link to comment
Share on other sites

Su6tata rabota i pri men...sutrin stavam v 12...dokato se ogledam stanalo 3.

A trqbva da se y4i! :angry: ;)

Takav murzel ne pomna da e imalo....murzi te da se naqdaesh maina...basi :)

Az ot nqkolko dni sum obqvil voina na murzela...bez izgledi za uspeh oba4e :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми то тва си е нормално за лятото.А за някои и през цялата година както вече казаха. Лошото е че винаги има хора, които искат да те откажат от това състояние.

Link to comment
Share on other sites

Еми кво да се прави...

случва се на всеки :)

 

Ама и мене откровено ме е яд че свърши даскалото...

голям кеф ми беше..кво като е даскало нито се учи.. само шоуто си правехме..

карай нали трябва малко време да мине че иначе и тая хава ще писне..септември пак ще ми е яко :)

 

Бе да ви кажа и лятото не е лошо, не чак толкова ;)

Моренце, купони, пиячка ей ся до скоро и бирен имаше (да се надяваме пак да има скоро) :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм под игото на един всемогъщ, всесезонен мързел. И през лятото, и през зимата той властва над мен и ме тероризира :)

Не ставам късно, даже напротив - събуждам се към 6 и нещо и веднага съм кукуряк, и тъй като ме мързи да се излежавам, ставам. Ама като ме мързи да стоя прав - сядам. Пред компютъра. Там като че ли мързелът се укротява и за малко ме забравя. Та успявам да напиша някой друг пост във форума, да цъкна един сезон на мениджъра и т.н. Като се отлепя от писито (не писето, писито :) ) отново ме сграбчва мързела. И сега започва истинската битка. По план трябва да ходя на фитнес. Ама ме мързи. Как ще ме мързи, няма такива работи, два бързи леви, последвани от един ъперкът и блъскане главата в гардероба надвивам мързела и олюлявайки се потеглям към залата :) И така,. до края на света!

Link to comment
Share on other sites

И мен ме е хванал летен мързел. Няма ли да излезне една нова игра? Само едничка! :(

Link to comment
Share on other sites

Да мързела е лоша работа :D .И мене ме мързеше.Но като ходя всяка сутрин на гребната,след тва кат ме погнат наште да ходя в офиса им и да им върша някаква работа,след тва навън с приятели и спира да те мързи :P .Опитайте го! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

най-лошото е ,че си гъюубя времето с глупости. вчерра станах в 9 3, гледах "Сблъсък", след това малко "В десетката" и веднага на писито. това е от 10 45. и си викам "ще играя час, час и нещо". и така сядам аз и си играя. по едно време отивам да пикая и гледам 2 30, майкооооо. 3 часа съм играл на sacred, а за мен това е много! предпочитам да играя по 1 час, но често, а не да се забия за дълго време. та така, после съжалявах много. но след 1 час към 3 30 пак седнах да играя. мани, бе! супер гадна работа. само да ида на море! там с колегите ще се разбием! а и тук в Пловдив един свястен купо не можем д си направим, да подивеем на воля:(

Link to comment
Share on other sites

като гледам повечето не че ви мързи но няма кво да правите ми намерете си работа както казаха преди малко супер бързо ще ви минава времето е освен ако работата ви не е няква ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...