Jump to content
BulForum.com

Новият професор P4 560


Recommended Posts

Intel Corporation започна доставките на наскоро представения си процесор Pentium 4 3.60GHz,познат също като Intel Pentium 4 560.

Intel Pentium 4 560 работи на честота 3,6 GHz,поддържа HT и SSE3.Чипът е съвместим с дъна със Socket T,поддържащи 800 MHz шина,базирани на чипсетите i915- или i925X.Чипът може да разсейва до 115 W топлина.

Akiba PC Hotline съобщават,че в магазините в Токио новите процесори се продават на цена от 720 до 730 долара.Официалната цена на Intel обаче е 637 долара при поръчка за 1000 процесора

 

източник : hardwarebg.com

 

скоро ще видим и как се справят по тестовете тези чудовища :) ,но може би ще ги гледаме само по тестове .. тази цена никак не е ниска :)

Link to comment
Share on other sites

i az sam saglasen .mozem samo da si me4taem za tezi procesori.az si se ma4a sas moia P4 2,4Ghz a te si se kefiat na 3,6GHz

Link to comment
Share on other sites

Споко след 2 години ще си казвате: " Тоя процесор за нищо не става (освен за ключодържател). Време е да му направя ъпгрейд че половината игри нещат дори да тръгнат :angry1 "

Link to comment
Share on other sites

e da ama dotogava 6te go gledame samo po vitrinite i 6te vazdi6ame po nego.a 2 godini sa mnogo vreme nali.

Link to comment
Share on other sites

тея от интел са луди бе-700% долара за процесор?!?!ебжаси,чудно ми е колко ли по-производителен е този нов процесор че да има такава цена

Link to comment
Share on other sites

тея от интел са луди бе-700% долара за процесор?!?!ебжаси,чудно ми е колко ли по-производителен е този нов процесор че да има такава цена

 

Просто такава им е ценовата политика. Като пуснат нов процесор той задължително е 600 - 700 $.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...