Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Допускам че умишлено в промоционалния период ограничават нови абонати. А че нямат и план на мрежата и се лутат като мухи без глави.......без коментар.

Надали умишлено гонят клиенти. Друга е причината и започвам да си мисля, че на места нямат разрешителни и не смеят като нашите първо да пускат, а после да узаконяват. Друго обяснение няма, поне за мен де.

тече им ребрандиране и поредна смяна в управлението.

за Пловдив за тази година имат бюджет за доразвиване на мрежата и по всичко изглежда че ще го усвояват.

и да, искат да са законни и без ланаджийски номера. чакат си процедурите.

Да ,имат нов собственик,втория най-богат човек в света мексиканския магнат Карлос Слим е закупил цялата група Телеком Аустрия

Промоцията я продължиха и след 31.01. безсрочно...

Аз им се обадих все пак да питам,какъв е резултатът от детайлното проучване,което им отнемаше към онзи момент три седмици и започнаха да се плюнчат по телефона,стартираха към същия момент 48 часова проверка която до този момент разтеглиха до седмична и все още нямам обратна връзка....

Нямам думи за Мтел,ако ще нета да им е най-прекрасния на света при това отношение,не бих им станал клиент

Нема да я бъде в Кючука, защото не вадят нови разрешителни - тоест където има абонати и ВЕЧЕ изградено трасе - става, където не - няма да стане. В центровете им са меко казано бесни, защото им пускат таргети, но като отидат абонати и ги убедят - греда... НТВ.

Пускай на Кулбокс :thumbsup:

аз смятам да ги проуча - в кичука съм, на даме груев ... в момента съм на cooolbox и не мога да се оплача, но 25 лв. само за интернет(макар че наскоро пуснах и телефон, който общо взето не ми трябва) ми се виждат вече доста за близо 3 год.

Преди 3 месеца пуснах за бекъп офертата за 9,90лв за 50Mbit ,два месеца плащах по толкова но днес нова фактура за 11,50 ?!

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Преди 3 месеца пуснах за бекъп офертата за 9,90лв за 50Mbit ,два месеца плащах по толкова но днес нова фактура за 11,50 ?! Turn off this option! iPhone Turn off this option!

и какво е обяснението?

Има развитие по моя въпрос. Онзи ден прехвърлях един номер към БОБ, и мацето ми предложи промоция: 50мб нет+ 105 програми на ТВ, за 16.45лв. на месец, с 24 месечен договор. Оказа се че вече имат техническа възможност, и чакам техниците до дни да опнат влакното.....

Силно ме съмнява, но се надявам правилно да ти е казала. Имат гадния навик да подписват договори и след това да се оказва, че няма как да се активира. Предното не пречи, разбира се, да започнат да ти излизат фактури. От друга страна, може да са извадили разрешителни, но надали, защото до месец купуват Близу и ще ползват тяхната мрежа. Сделка с Виваком няма да има, постигната е договорна между МТел и Близу. Telecom Austria купува Близу, след одобрение на КЗК, което не вярвам да не получат.

Ох, вкара ме в едни съмнения сега. Подписах и договор, платих и 16.60 инсталационна такса! Боже колко съм наивен......

Edited by pamporov

Днес опнаха влакното до мен. Засега е много добре. И нет и ТВ, на тази цена....

То цяло премеждие беше. От нас до вас. Пресякоха улицата... Бая пот хвърлиха пичовете.

Хи-хи, и ти ли ги видя.... Но имат една група за главните трасета. Друга дойде късно следобеда за да ме подвърже, трети пък за аварии и т.н. Но поне сега на номер 21 имат кутия. Чакат се нови клиенти.

Edited by pamporov

Всички са така. И Кулбокс - имат група, която гради трасето до теб, а друга идва и те свързва.

Там, където ги ползвам, плащат за 50 мегабита, а през цялото време има 75-80 ъп и даун. Няма нужда да казвам, че е спирал... никога.

Там, където ги ползвам, плащат за 50 мегабита, а през цялото време има 75-80 ъп и даун. Няма нужда да казвам, че е спирал... никога.

колко плащаш на месец? и какъв е кабела, който стига до медията им - коаксиален или оптичен?

Там плаща комшията, аз ползвам. Мисля, че плаща под 20лв. или около 20лв. и е с някаква базова телевизия и карта с малко минути. Идва оптика. Мегалан в Пловдив са само оптика. Нетът им е железен, няма майтап.

Edited by Lucky Luciano

Оптиката влиза в стаята. До рутера. От него има ЛАН-кабел до приемника за ТВ който има и HDMI изход. Рутера има и Wi-Fi. 50мб нет, 105 програми ТВ. 16.45лв за срок 24 месеца. Оборудването не се плаща. Дистанционното на приемника има и бутони управляващи ТВ-то. Програмира се за всеки ТВ. Удобно е.

Ама тва 16.45 май е само за 1-вата година, за 2-рата цената става 32.9 нали? Поне така пише в сайта им.

Не, в договора ми пише 2 год. Тази оферта не я видях на сайта им. Имат рекламни брошури, на тях я има.

Edited by pamporov

Аз това видях, но пък в сайта пише, че инсталацията е безплатна, а ти каза че си плащал. Може би става въпрос за различни оферти.

На сайтовете на операторите пише едно, като отидеш в офис е друго. Надцакването е в офисите.